Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Sympatycy Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA", 
oraz Ruchu Normalne Państwo popierają -
NIEZALEŻNEGO KANDYDATA NA POŁA - PRZEMYSŁAWA WIPLERA 
z Fundacji Odpowiedzialność Obywatelska.


Przemysław Wipler przesłał zobowiązanie, że jako Poseł będzie działać, na rzecz ustaw, które:
- wprowadzą Jednomandatowe Okręgi Wyborcze,
- wprowadzą prosty system podatkowy,
- wymuszą otwarte i przejrzyste konkursy na stanowiska kierowniczy w administracji
państwowej i spółkach Skarbu Państwa (a nie nominacje partyjne),
- zredukują ilość radnych, wiceministrów i sekretarzy stanu,
- oddadzą własność Obywatelom.

To są nasze postulaty, więc z czystym sumieniem możemy oddać na Przemka Wiplera nasz głos.

Przemek Wipler kandyduje do Sejmu RP 
z warszawskiej listy Prawa i Sprawiedliwości, z pozycji 29. 
Więcej o nim: www.wipler.pl 


Poniżej, przesyłam również list, w którym Przemek pisze o sobie.
List od Przemysława Wiplera z 16.08.2005.
*****************


Moi Drodzy,
Pomimo iż nie należę do żadnej partii politycznej, kandyduję na posła z listy "Prawo i Sprawiedliwość" w Warszawie. Wyniki poprzednich wyborów wskazują, że aby zostać posłem z najbardziej popularnej w Warszawie listy PiS wystarczy zdobyć 3 tys. głosów w okręgu obejmującym całą Warszawę i zagranicę . 

Moje szanse

Dobrze znam realia polskiej polityki - od ośmiu lat bardzo aktywnie działam na forum publicznym. Podczas studiów kierowałem oddziałem warszawskim propagującego postawy wolnorynkowe wśród studentów i licealistów stowarzyszenia konserwatywno-liberalnego Koliber, który liczył wówczas ok. 100 członków. Uzyskując ok. 300 głosów koleżanek i kolegów z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zostałem przewodniczącym zarządu samorządu studentów. Obecnie pełnię funkcję członka zarządu wspólnoty mieszkaniowej, w której mieszka ok. 700 osób. W ostatnich wyborach
samorządowych do Rady Miasta Warszawy poparło mnie 1641 wyborców z samego Mokotowa.
Przez dwa lata pracowałem w redakcji tygodnika "Najwyższy Czas", który w Warszawie kupuje ponad 5 tys. osób. 

Kieruję Fundacją Odpowiedzialność Obywatelska byłem liderem prowadzonej wspólnie z Centrum im. Adama Smitha kampanii zbierania podpisów pod projektem ustawy radykalnie obniżającej opodatkowanie pracy i upraszczającej rozliczenia podatkowe. W ramach tej kampanii zebraliśmy podpisy ponad 60 tys. osób. Biorąc pod uwagę zakres mojej dotychczasowej aktywności publicznej, mam nadzieję, że uzyskam wystarczające poparcie by uzyskać mandat posła. Zwłaszcza, jeżeli będę mógł liczyć na Waszą pomoc. 

Mój program

Zamierzam zawodowo i w pełnym wymiarze wypełniać zadania i obowiązki posła. Jako prawnik specjalizujący się w doradztwie podatkowym skupię się głównie na kwestiach związanych z tą dziedziną. 
Jako jeden z niewielu kandydatów do Parlamentu na stronie internetowej opublikowałem program, z którego realizacji będziecie mogli mnie rozliczyć za cztery lata. 
Jako poseł nie ograniczę się do pracy nad przepisami prawa w Parlamencie - będę pomagał obywatelom i firmom krzywdzonym przez złe przepisy i konkretnych przedstawicieli władz publicznych.

Wasza pomoc

Do kampanii wyborczej podchodzę bardzo poważnie. W moim sztabie pracuje liczny zespół wolontariuszy kierowanych przez doświadczonych organizatorów. Uzyskałem poparcie ważnych przedstawicieli życia publicznego, gromadzę środki pozwalające na prowadzenie profesjonalnej kampanii wyborczej. 
Moje szanse na sukces będą o wiele większe, jeżeli uzyskam Waszą pomoc. 

Przede wszystkim mam nadzieję, że na mnie zagłosujecie i będziecie namawiać do tego Wasze rodziny, przyjaciół i znajomych. Wasze wsparcie w pozyskiwaniu głosów to dla mnie najważniejsza forma poparcia. 
Jeżeli istnieje taka możliwość, bardzo proszę o wsparcie materialne kampanii lub wsparcie działań sztabowych w ramach wolontariatu. Pozyskanie wsparcia finansowego i odpowiedniej liczby wolontariuszy pozwoli mojemu sztabowi zrealizować w pełni przygotowaną strategię kampanii.
Mam nadzieję, że zarówno problemy, o których piszę w moim programie jak i proponowane przeze mnie sposoby ich rozwiązania odpowiadają Wam, a w konsekwencji, mogę liczyć na Waszą pomoc. 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących udzielenia pomocy i zaangażowania się w kampanię, uprzejmie proszę o telefon na numer: 501 291 088 (mój numer tel.) lub 510 153 684 (Maciej Zaborowski, szef sztabu kampanii), lub e-mail na adres: wybory@wipler.pl  . 

Mam nadzieję, że 25 września oddacie głos na przedstawiciela nowego pokolenia w polskiej polityce, a tym samym dacie szansę na zmianę jako�ci życia publicznego w naszym kraju. 

Będę wdzięczny za każdy przejaw poparcia, a zwłaszcza za przekazanie Waszym rodzinom, przyjaciołom i kolegom, że na warszawskiej liście Prawa i Sprawiedliwości z pozycji 29 kandyduje osoba, której bliskie jest wolnorynkowe podejście do gospodarki i racjonalne myślenie o państwie.

Z poważaniem,
Przemysław Wipler 

Tym samym dochodzimy do setna sprawy, czy "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji w ukrywaniu durnowatych kantów... 
wierzcie mi, że prawda zawsze na wierzch wypłynie...., zresztą już ja się o to postaram... 

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.