Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA POWSTAŃ POLSKO SKRUSZ KAJDANY LICHWA NIE DLA POLAKÓW...

POWSTAŃ POLSKO, SKRUSZ KAJDANY!

Dług publiczny USA przekroczył już 12 bln $.

To znaczy, że tylko patrzeć, jak dług w przeliczeniu na przeciętnego Usańca sięgnie 50 tys. $. Nawet, jeśli przeciętny obywatel USA jest czysty, tzn., bez kredytów i karty debetowej, jest niewolnikiem żydowskich banków, które zrobiły z „ameryki” bankruta.

A jak to niewolnictwo jest egzekwowane?

Nie bezpośrednio, bo wtedy krewki Usaniec, któremu wmówiono pojęcia wolności, ale do bezdomności, niemoralności, mieszkania pod mostem, czy w przyczepie campingowej, sięgnąłby po broń i zaatakował centrum władzy.

Realizuje się to pośrednio, czyli przez rząd, prezydenta, media i banki. Czyli, albo wpuszcza się człowieka w nędzę najpierw dając kredyt na przeszacowany dom, a później sztucznie zadłużywszy, wyrzuca z niego do pudełek tekturowych, albo też bajdurzeniem o obronie wolności wysyła do Iraku, lub Afganistanu, aby bronił Izraela, czyli tego gniazda bożka finansjery, która zniewoliła USA. A on jest tak otumaniony, że jest przekonany, że nie dla żydków to robi, ale że to patriotyzm i obrona demokracji.

Wymyślając sztuczny pieniądz i księżycowe odsetki sanhedryn łupił bezkarnie przez lata prawie cały świat. Ale w końcu wyszło szydło z worka, bo lichwa zawsze prowadzi do zniszczenia i fikcji.

To się robi tak: pożycza się przykładowo tysiąc złotych na spłaty w ratach, ale w taki sposób, żeby był problem ze spłatą. Kiedy jakaś rata jest spóźniona przychodzą karne odsetki np. 60%, później dalsze 160%... i po jakimś czasie okazuje się, że cały kredyt, to nie np. 1100 złotych, ale że mimo to, że spłaciliśmy już 3000, to do spłaty mamy jeszcze dwa tysiące!

Swoistym kuriozum jest tzw. dług polski, kiedy to Gierka odsunięto za to, że „nadmiernie zadłużył kraj”, bo było do spłaty 25 mld $ i już ruszały inwestycje szybko spłacające się, czyli byłby on spłacony w cuglach, natomiast teraz, kiedy z niego wygenerowano dzięki „redukcjom” i innym operacjom zadłużenie ponad 500 mld $, nikt nikogo nie piętnuje!

Zamach, jakiego dokonał Kania z Jaruzelem 6 września 1980 r., i wcześniejsze knowania żydów przez KOR, NSZZ „S” i krk miały na cele stworzenie takiej właśnie zawieruchy prowadzącej do niewypłacalności Polski, co się prawie udało. Następnym tąpnięciem było tzw. „uwolnieniem ekonomicznym Polski” w 89 r., czyli zniszczenie pozostałego majątku narodowego w ponad połowie. Dzięki temu mamy 5 mln bezrobocie, miliony bezdomnych i ponad 2 mln emigrację zarobkową plus totalną władzę żydów w Polsce.

Ale wróćmy do „ameryki”. Dopisywanie tych księżycowych odsetek realizowane przez sanhedryn na całym świecie doprowadziło nawet do totalnego opętania samego króla Izraela – na Manhattanie zaczęto nawet głosić nową ewangelię, że zbawienie czeka tylko bogatego. Szło dobrze, gdyż wystarczyło tylko wpisać sumę zadłużenia a dłużnik pluł krwią, ale ją akceptował i spłacał!

Rozwarstwienie społeczne i wyzysk realizowano z taką determinacją, że w Izraelu i USA jego wskaźnik przekroczył 20, a Hajfa przestała nawet płacić renty niektórym ofiarom holokaustu!

Ale w końcu szczur zaczął zjadać własny ogon!

Jak do tej pory nikt ani razu nie wspomniał o konieczności natychmiastowej, absolutnej likwidacji lichwy w rozliczeniach bankowo-kredytowych, chociaż wiadomo, że nikt nie jest w stanie wypracować dwucyfrowego zysku w ciągu roku! Więc, co da dopisanie do wartości zadłużonej jeszcze 300, czy 500 % zaległości?

W którymś momencie musiało zabraknąć wartości na pokrycie nominalne pieniądza we Wszechświecie i przy operacjach giełdowych i bankowych, i to się właśnie odkrywa.

Giełda już nie do uratowania, upada, a co my widzimy?

Rekiny uciekają z giełdy do banków, ale dopiero po zmuszeniu rządów do zagwarantowania wypłacalności wyższych wkładów, dla pewności w każdym banku. Teraz chyba następny krok: niższe zasoby, gdzieś do 2000€ należy gwarantować tylko w 10% - zniszczyć gojów, czyli karaluchy, a ci co mają powyżej 100000€, powinni mieć wypłacane 150%.

Niech żyje talmud Halaleluja! Chwalmy Pana!

Przy gwałtownie spadających wartościach spekulacyjnych normalny rząd w normalnym państwie nie zabezpiecza interesów spekulantów, tylko główne interesy państwa i interesy poszczególnego obywatela, zabezpiecza najsłabszego.

Czyli, natychmiast powinny być przejmowane przez państwo największe monopole, czyli Orlen, cała energetyka, kopalnie itp., gdyż ich akcje spadają i przejmowanie to powinno odbyć się nawet na zasadzie stanu wyjątkowego, aby nie dopuścić, do podwyższenia cen za gaz, światło, opał, które mogą gwałtownie skoczyć w przyszłym roku i doprowadzić do katastrofy gospodarczej. Natychmiast wprowadzić ustawę kominową i ograniczyć dochody max do 5-krotności średniej krajowej. Oraz inwestować w inwentykę i nowe technologie w oparciu o rodzimy kapitał oraz obligacje państwowe.

I tak trzeba wracać do socjalizmu, więc należy wykorzystać sprzyjającą okazję, aby zrobić to najmniej boleśnie.

Ale znając ograniczoność szczurzych mózgów oraz zachłanność genetyczną tego gatunku nie należy być zbytnim optymistą w tym zakresie. Przynajmniej na razie.

W TEJ CHWILI SPOTKAŁY SIĘ TRZY KRYZYSY:

KRYZYS LICHWY, KTÓRĄ ŻYDZI NISZCZYLI CYWILIZACJĘ OD 2000 LAT, KRYZYS PIENIĄDZA FIKCJI, CZYLI AKCJI I WEKSLA [TEN OSTATNI JESZCZE SIĘ TRZYMA] EKSPLOATOWANY NAJSILNIEJ PRZEZ OSTANIE 200 LAT I KRYZYS IDEOLOGICZNY ŻYDOWSZYZNY, CZYLI NEOJUDAIZMU, [CHRZEŚCIJAŃSTWA], KTÓRY NAJSILNIEJ WYSTĄPIŁ W POLSCE W OSTATNIM CZASIE. MYŚLĘ, ŻE SKORO NIE BYLI W STANIE PRZEWIDZIEĆ TEJ KUMULACJI, NIE SĄ W STANIE DALEJ ZAKŁAMYWAĆ ŚWIATA. A WYGLĄDA NA TO, ŻE SĄ TAK NIEPRAWDOPODOBNIE POZBAWIENI WYOBRAŹNI I ZDOLNOŚCI ANALITYCZNYCH, ŻE NIE SĄ W STANIE DALEJ NIC PRZEWIDZIEĆ I NICZEMU ZAPOBIEC. CZYLI, ANI NIE OPANUJĄ KRYZYSU, ANI Z NIEGO NIE WYJDĄ.

DOBIJMY ZATEM KRK, RESZTA UPADNIE SAMA.

Wracajmy do centrum imperium łupiestwa: Bush zagwarantował wsparcie banków 700 mld $.

USA, która jest zadłużona w bankach na 12 bln, pożycza od tych banków następne miliardy, żeby się bardziej zadłużyć, gdyż odsetki lecą - daje więc darmowy prezent swemu wierzycielowi! Tak robi Bush, łajdacki niewolnik: żyd mnie topi, a ja jeszcze ściągam z ręki sygnet i proszę tego żyda, żeby go przyjął jako dowód mojej lojalności i wdzięczności za unicestwienie.

Przecież jasne, jak słońce, że tego typu gwarancje rządowe są nic nie warte, bo cóż może zagwarantować bankrut? Co z tego, że obieca, że coś da, czy coś ci poświadczy człowiek bez adresu i dokumentu, śpiący w łachmanach na ławce parku? Zajmiesz wekslem jego ławkę? Wsadzisz do więzienia? Jeszcze się ucieszy, bo dostanie wikt i opierunek!

Dlatego decyzja Busha spowodowała jeszcze pogłębienie kryzysu.

Sprawa następna, to niewypłacalność samych banków.

Wartość aktywów bankowych to 1-2% wielkości prezentowanej; gdyby klienci zaczęli likwidować swoje konta, najpóźniej trzeciego dnia musiałyby one zaprzestać działalności. Ich Zarządy okradają nas wszystkich i w którymś momencie tu też nastąpi załamanie. Do tej pory żydostwo miało sobie te kryzysy w różnych częściach świata kontrolować i przy pomocy BŚ i MFW oraz CIA i MOSSADU, a to w Argentynie, a to w Indonezji wywracało całe gospodarki, a lokalnych dzielnych patriotów same te narody, otumanione żydowską propagandą, rzucały na szafot przy jakiejkolwiek próbie likwidacji przez nich kryzysu i uniezależnienia się od pejsatych złodziei. A narzędzia osłonowe i propagandy żydki mają nie od parady! Nawet Kapuściński był ich agentem[także BŚ i MFW - nie tylko sb!]!

A tu taki blamaż!

A jak z niego wyjść?

Przypuśćmy, że wolność to wolność a demokracja to demokracja, czyli że kłamstwa żydowskie to prawda.

Jestem więc patriotycznym prezydentem USA i co robię w takim przypadku?

Analizuję sytuację: Kanada – szóste zasoby ropy na świecie, Wenezuela – czwarte. Co mnie więc obchodzi Afganistan, czy Iran, gdy w domu kryzys?

Więc przechodzę na rynki amerykańskie i wiążę silnie gospodarkę w obrębie obu Ameryk.

Likwiduję lub przynajmniej ograniczam interesy w Eurazji. Inwigilację i tak mam pełną przez satelity. Przekwalifikowuję kraj na gospodarkę prospołeczną i zmniejszam dysproporcje dochodów. No tak, ale wtedy to koniec mafii i dealerów narkotykowych i zintegrowanie narodu „amerykańskiego” – naród staje się moralny i moralność zaczyna dominować w życiu społecznym, rewolwer i łajdactwo przestaje być Konstytucją USA!

A potężne środki zwolnione z zamorskich baz wojskowych i instytucji bardzo szybko wzbogacają Usańców oraz skonfederowane państwa obu Ameryk.

Dolce vita dla świata! Ale na razie to raczej srata-tata.

Bo tu jest taka drobna przeszkoda: żydowszyzna.

Czyli chciejstwo, czyli opętanie umysłowe władców świata przeświadczeniem o prawdziwości szamańskiego zaklęcia, że żydzi są właścicielami świata, wszystkich narodów i ich dóbr.

Jak widać, na razie nie ma możliwości wyleczenia się tej ekipy z tej przypadłości.

Jest tu więc i klincz wewnętrzny wywołany przez chorą ideologię i obawa demaskacji tajnych rządów żydowskich nad światem i odebrania tej władzy w poszczególnych krajach przez gojów, ale i nieumiejętność racjonalnej analizy rzeczywistości oraz wypracowanie innego obrazu świata po kryzysie przez mędrców sanhedrynu.

Bardzo męcząca jest kretyńska propaganda żydowska, szczególnie w takich programach jak tvpinfo, czy tvn24. Nie mówiąc o braku podstawowego warsztatu dziennikarskiego. Reportaże są realizowane w większości przez osobniki nie znającego języka polskiego i nabór następuje tam chyba w sposób, jak MM brano do filmu. Poziom zaiste żenująco-usypiający, ale zastępy agentów i prowodyrów mieszają nieustępliwie, czy to przez dipisów środowiskowych, czy w każdy jeden sposób. Ale słabną, jeśli wyobrazimy sobie jeszcze rok temu te tabuny nie tylko ogłupionych Polaków, ale polityków na Jasnej Górze, przy byle okazji. Wtedy jeszcze dodawało to splendoru, dzisiaj przynosi ujmę, gdyż nawet tzw. propozycje wprowadzenia święta Trzech Króli, dofinansowania św. Opaczności, czy uznanie Jezusa Królem Polski, wypaliła fiaskiem. Dzisiaj pojawienie się kogoś znanego w Częstochowie, czy Wadowicach, to już rzadkość – niedługo, to będzie wstyd i żenada.

Nawet studenci załapują, że są szkoleni przez kretynów. Ale chyba doczekamy się, że zanim w Wiśle wyschnie woda, na wysypisko śmieci trafią „dzieła” Picassa, Abakanowicz, czy innego Hasiora. Ja wierzę, że wkrótce przynajmniej AGH obejmie L. Łągiewka, bo przecież ci kretyni, którzy opiniowali jego pędnik, potrafili tylko stwierdzić, że „w przypadku pędnika, II zasada dynamiki Newtona nie działa”. A tak, a propos, a kiedy ona „działa”? Bo ja osobiście nie znam takiego przypadku? A kiedy „działa” teoria względności?

No, ale to się samo zawali, szybciej niż myślimy.

Zupełnie cudacznie wychodzi sytuacja w Sosnowcu, gdzie rządzące żydowskie szczury uciekają od odpowiedzialności nieprawdopodobnie łamiąc prawo. Na razie te szyki są zwarte, gdyż bronią się na każdym szczeblu nawet poprzez prokuraturę, NIK, wojewodę i tworzą tzw. olewanie totalne, tzn. radni w ogóle nie interesują się zgłoszeniem przestępstwa z terenu swego zamieszkania!, UM nasyła komorników nieprawnie, działalność przeciw społeczności zasłaniana jest pielgrzymkami czy wytwarzaniem fałszywych świętych.

Mnie osobiście nie odpowiedziano na wystąpienie odnośnie wsparcia Erila, chociaż to rewelacja światowa i uczyniłoby z Sosnowca światowe centrum języka międzynarodowego w ciągu roku, najpóźniej dwóch!

Władze, jak na razie, koncentrują się na eksterminacji ludności Sosnowca [ostatnie 20-lecie to ubytek 40 tys. mieszkańców, do końca 2030, mają zlikwidować następne 70 tys.] nie mówiąc o stałym likwidowaniu miejsc pracy, szpitali, pogotowi ratunkowych, itp.

We wcześniejszych tekstach przewidywałem kilkuletni okres upadku żydowszyzny. Boleję nad nieprawdopodobnie powolnym budzeniem się świadomości u Polaków, świadomości zniewolenia i konieczności odbudowy państwa i narodu.

Żydkami nie ma co się przejmować: sami sobie piwa nawarzyli, sami je wypiją. Zachowają się jak zwykle: w sytuacji zagrożenia będą sprzedawać sami siebie i znowu będą próbować stanąć na czele odnowy.

Ja teraz zauważam dwa takie ruchy-odruchy: jeden to związany nawet ze Słomką i KPN i drugi bardziej dynamiczny, wychodzący z Tarnowa, zwany Afery Prawa. Wspomagany on jest chyba i przez Bubla, ale na pewno przez bandytę Ziobrę i niektóre środowiska zamorskiego żydostwa. To są takie żydowskie naprawiacze prawa talmudycznego w duchu Talmudu. Czyli ściemniacze umysłowe do potęgi trzeciej. Jak na razie łapią naiwnych, bo i w moich stronach budują struktury. Daj im Panie Boże, jak najgorzej!

Czyli, na razie Mossad nie popuszcza ani na jotę!

Powyżej tylko zasygnalizowałem skalę indoktrynacji okupacyjnej, żeby uświadomić narodowi zakres napraw i wyczyszczenia państwa. Źle, że my, Polacy, się nie edukujemy i nie bierzemy, za tzw. brudną politykę. Przecież najwspanialsza gospodyni babrze się w gównie, smrodzie i brudzie!

Żeby posprzątać i utrzymywać dom w dobrym stanie i żeby pachniało, to kosztuje i wymaga!

Musimy się nauczyć domagać i dochodzić prawdy, prawa i poszanowania we własnej Ojczyźnie!

Bardzo to zaniedbaliśmy przez ostatnie 65 lat! A największą krzywdę wyrządzamy sobie w ostatnim 40-leciu, a nawet 50-leciu, gdyż po 56 roku powinniśmy zlikwidować kościół i zbudować socjalizm bez żydów.

Teraz pojawia się nowa szansa na realizację naszej racji stanu.

Nie przegapmy jej.

Pełną analizę i koncepcję programu łącznie ze zmianami w Konstytucji oraz rekompensat podałem wcześniej. Można wiec powiedzieć, że jesteśmy z programem wyzwolenia Polski i jej naprawy na bieżąco wobec dynamiki geopolityki teraz i na przyszłość.

Jeśli się więc trochę weźmiemy za robotę we własnym interesie, może być tylko dobrze!

Zakończmy Hymnem:

POLSKI HYMN NARODOWY


Jeszcze Polska nie zginęła,
Póki my żyjemy!
Co nam obca przemoc wzięła,
Sami odbierzemy!

Marsz, marsz, Narodzie
Ku świętej swobodzie!
Wytęż swoje siły:
- Zawsze w Tobie były!

Wrogi Cię tępiły różne,
Walczyłeś dla innych
- Bóg pomoże! - nie na próżno!
- Kara spotka winnych.

Wznieś Biel z Czerwienią!
- Przyszłość naszą odmienią,
Chronią Orła przelot
Do zwycięstwa celów:

To Ojczyzna, życie w prawdzie,
Godność dla każdego.
Cały Naród niech tu znajdzie
Radość szczęścia swego.

Zwyciężaj Polsko!
Każde miasto i wiosko!
Dawaj przykład światu:
- Każdy Polak bratem!

I PRZEPROŚMY PRL:

Przepraszam Cię, Polsko Ludowa

Żem nieraz napluł na twój grób

Choć Tyś mi prawą matka była

- I za to jestem żywy trup.

Dałaś mi prawa, szkołę, wiedzę,

Setki wartości, com je lżył

I źródło prawdy niezawisłej

Z którego będę zawsze pił.

Za dziewkę Azji Ciebie brałem

Chociaż krwawiłaś piersią swą

By mnie wychować na człowieka

A nie w ciemnocie dalej brnąć.

Bielmo na oczach dalej noszę

Na Rosjan groby plując wciąż

Bo złudę pejsatą przyjąłem

Bo skaził mnie żydowski wąż

Mój syn londyńskie czyści kible

Ma córka przy drodze wystaje,

Brat przy śmietniku tkwi niechybnie

Domu pozbawion w tym to raju

Bom im nie pomógł, krzycząc: -Wolność!,

W pielgrzymce niosąc transparenty,

Kredytem dla Diabła lojalny,

Zgubiłem się w piekle przekrętów…

Niechaj ta łza, co na grób ronię

Poruszy Ducha, łaskę da

By prawdy i wolności wonie

Polska w przyszłości znowu zna…

PS. Wszyscy mówią o rychłej wojnie; wojny nie będzie mimo prowokacji.

Będzie za to pełny upadek Ameryki. Wybuchnie tam wojna wewnętrzna; a właściwie to już ona tam powinna się zacząć.

Jeżeli żydki sprowokują wojnę na Bliskim Wschodzie, ich koniec będzie szybszy niż przewidują.

Wojny na Bl. Wschodzie nie chcą Chiny, a nawet Bruksela, Moskwa czy Monachium, gdyż to nic nie rozwiąże, zwiększy kryzys i doprowadzi do upadku całe żydostwo rządzące światem.

Gdy odstąpią od wojny, a sprawa Gruzji bardzo żydków zatrzymała odnośnie koncepcji uderzenia na Iran, mają szansę na utrzymanie stref wpływów w niektórych regionach globu.

Ale sanhedryn chroni przecież głównie dupę centrali, więc chyba uderzą. Bój to będzie ich ostatni, bo wszyscy się od nich odwrócą i ich zdemaskują. Sami będą siebie eksterminować ze strachu, bo tak jest w przepowiedniach, że zostanie z nich tylko garstka. Co, daj Boże!

WP

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.