Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA JERZY SKORYNA WOJNA LIBAN IZRAEL A STANOWISKO POLSKI

POLSKA JEST WINNA LIBANOWI POPARCIE - JERZY SKORYNA 

W dniu dzisiejszym, wdzięczność jest czymś „przestarzałym,” nieznanym, często wyszydzanym pojęciem. Dzisiaj co jest ważne i warte, to są pieniądze i władza. 
Możesz być analfabeta, największym głupcem na świece, lecz jeśli masz kieckę pełną pieniędzy, to jesteś „czymś” i poważany przez, prawie, wszystkich...
Podobnie ma się rzecz i na polu międzynarodowym, co potwierdzają wypadki ostatnich dziesięcioleci, a może i całego stulecia.
Zapewne, a raczej mogę twierdzić, że na pewno, w dniu dzisiejszym, tak normalny Polak, jak i normalny polityk, urzędnik Min. Spraw Zagranicznych, niezależnie od zajmowanego stanowiska, nie wie, lub nie pamięta, że prawe władze R.P. są dłużne Libanowi.

Dzisiaj Liban jest w wielkiej potrzebie i jeśli w Polsce żyją ludzie honoru, a w szczególności w wymienionym Min. Spraw Zagranicznych, musi się wyciągnąć z archiwum, bardzo ważny fakt związany, właśnie Libanu z Polska.

Otóż, jak wszyscy widza w podły i brutalny sposób, w 1945 roku Alianci zdradzili Polskę, ohydnie rzucając ja w barbarzyńskie łapy Rosji sowieckiej, ze  znanymi nam skutkami.
Wówczas, kiedy to dzięki tej zdradzie, w Polsce obcokrajowcy w polskich mundurach i zmienionymi nazwiskami na brzmienia polskie, właśnie ci „prokuratorzy” i „sędziowie” skazywani na karę śmierci, długie lata więzień, wywózki i męczarnie, najlepsze ludzkie elementy Polski. W tym właśnie czasie, Alianci cofnęli uznanie prawowitemu, legalnemu i konstytucyjnemu Polskiemu Rządowi, przebywającemu chwilowo na emigracji, w Londynie.

Liban NIE UZNAŁ NARZUCONEGO na bagnetach rządu PRL, przybyłemu z Moskwy. Ci sami co wówczas sądzili i skazywali Polskich najlepszych synów, członków AK, NSZ WiN i innych organizacji niepodległościowych, dzisiaj ich rodacy i wychowankowie, zrzucają bomby na Liban.

Tak jak wówczas Liban, staną po stronie Polski, przeciwko decyzjom „wielkich”, tak dzisiaj, punktem honoru, musi być staranie się wszystkich sil Polski, o powstrzymanie bombardowania Libanu i zabijania niewinnej ludności cywilnej, przywracając pokój i wymusić wypłacenia pełnych odszkodowań za szkody, jakie zostały wyrządzone Libanowi przez nieludzkie bombardowania, na modle podobnych akcji lotnictwa niemieckiego w 1939 roku.

Każdy Polak z honorem, powinien stanąć po stronie niewinnej ludności Libanu, mordowanej przez terrorystyczne obce lotnictwo.

Ludzie zajmujący obecnie kluczowe stanowiska w Rządzie RP, powinni zdać sobie sprawę, że właśnie te stanowiska, jakie obecnie zajmują, są dzięki tym władzom, Rządu R.P. na emigracji, które przekazały legalna i konstytucyjna władzę, prawowitego Rządu, 22 grudnia 1990 roku Polsce. Właśnie Liban bronił, tego właśnie Rządu, którego bronił w 1945 roku.

Polska zawsze bardzo wysoko ceniła sobie swój honor, wszak na naszych sztandarach widnieje hasło: BÓG, HONOR i OJCZYZNA”.

Naszym punktem honoru, w dniu dzisiejszym jest stanąć w obronie masakrowanej, niewinnej ludności Libanu. Libanowi NIE PRZYZNANO prawa posiadania silnej armii, lotnictwa i marynarki, aby mógł się obronić przed zakusami innych, włącznie z tzw.. terrorystami.

Tak dzisiaj Papież Benedykt XVI, jak w 1939 roku Papież Pius XII, nawołuje do pokoju. Niestety podobnie jak wówczas, terror lotniczy bierze góre nad pokojem i sprawiedliwością...

 inż. JERZY SKORYNA

Liban po atakach izraelskich - Uwaga strona zawiera drastyczne zdjęcia z wojny w Libanie http://www.informationclearinghouse.info/article14069.htm 

Izrael spuścizną Stalina? - jak i dlaczego powstało żydowskie państwo wśród Arabów.

ŻYDOWSKI SZANTAŻ - próby WYŁUDZENIE 65 mld dolarów od Polski!!! - z cyklu POLITYKA PIENIĄDZ WŁADZA I ŻYDOWSKIE ZBRODNIE - kogo muszą przeprosić Żydzi?

Podobne tematy znajdziesz w dziale: 
tylko dla inteligentnych:  ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia
i wiele innych w kolejnych w działach czasopisma "AFERY PRAWA"

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Joshuawef
07-03-2017 / 17:17
~Kgrtkuav
13-08-2015 / 14:30
~Frenchy
04-01-2015 / 20:04
You Sir/Madam are the enemy of confusion evweyrhere! kbjmdch.com [url=flucrjpb.com]flucrjpb[/url] [link=etwtzoegc.com]etwtzoegc[/link]
~Vijay
24-12-2014 / 06:40
Je l'ai accompagne9 pednant" rel="nofollow">afraow.com">pednant des anne9es e0 la guitare c'e9tait un plaisir de jouer pednant" rel="nofollow">afraow.com">pednant des heures avec lui parceque c'est le seul chanteur parmi la trentaine de chanteurs que nous avons accompagne9s avec l'orchestre ANI qui attirait autant de monde.Nous ne sentions meame pas la fatigue durant des haures de pre9sence sur sce8ne.j'ai appris beaucoup de choses grace e0 lui!!!!!!!Que dieux le be9nisse et qu'il repose en paix.Il m'a fait un tre8s joli cadeau,c'est la chanson qu'il m'a compose9e qui s'intitule SYLVIA DJAN.ASdvadz kezi louyserou metch bahe enger Paul,hoghenal tetev ka kou vrat.
~Rafael
20-12-2014 / 15:48
je suis tre8s e9mus de la disparution d'un cebelre chanteur, et tre8s en cole8re des critique et en plus de la part des armeniens. non mais reveillez vous les mecs! c'est une honte pour notre comunaute9 nomme9 moi un chanteur comme paul qui donner en tre 50 et 60 concert par an arreter de dir nimporte quoi, rabis ou pas rabis, arabe ou pas arabe, telement qu'il trop demander, il passe sa vie dans les avions et il dort dans les avions durant ses voyages. mais malhereusement c'est sa la plus grave maladie des armeniens qui est et resteras toujours incurable. hazar amot