Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 19-01-2011

PO CO SĄ MEDIA? - czy do masowej dezinformacji?

Największym nieporozumieniem jest uważanie mediów za środki masowej informacji.

Jest wręcz odwrotnie - media służą tylko i wyłącznie masowej dezinformacji.

Jedynym wyjątkiem jest niezależna nisza internetowa, pozbawiona jednak niemal całkowicie przebicia do pozostałych massmediów. Istnieje też niewielka ilość małych telewizji i rozgłośni radiowych, oraz gazet nie będących w rękach Żydów, ale ich zasięg i znaczenie jest bardziej niż skromne.

Niezależne strony i witryny internetowe spędzają sen z powiek liderom Globalnego Rządu „Unych”. Dlatego już od dłuższego czasu trwają przymiarki do stopniowego wprowadzania cenzury w internecie. Motywuje się to zazwyczaj walką z przestępczością internetową, z pornografią dziecięcą, z terrotystycznymi portalami itp. W rzeczywistości to dzięki internetowi nagłośniono i wyjawiono rzeczywistych sprawców zamachów na WTC, ujawniono szwindel ze świńską grypą czy szwindel klimatyczny. Coraz głośniej jest też o szwindlu finansowym, czyli o bandyckim prawie Kliki Globalnych Banksterów do produkcji pieniędzy z powietrza w formie kredytów, które trzeba spłacać prawdziwymi już pieniędzmi. Na dodatek dochodzą do spłacania odsetki, dla których nie dodrukowano dodatkowych banknotów. Spłata tychże odsetek, na które nie ma pieniędzy w obiegu sprawia, że pieniędzy zaczyna w pewnym momencie brakować i wtedy konieczne są kolejne, jeszcze większe kredyty (i kolejne odsetki). I tak w kółko, aż do bankructwa (Argentyna, Grecja, Irlandia, Portugalia, a praktycznie za dwa, trzy lata cała Unia).

Jedyną specyficzną cechą różniącą zachodnią, żydowską, zakłamaną propagandę od wcześniejszej propagandy z czasów PRL jest różnorodność jednakowo załganych mediów.

W czasach PRL wszystkie media pisały to samo. W dzisiejszej żydolandii nr 3 (i ogólniej w kontrolowanej przez Żydów ich strefie wpływów) media są różnorodne. Jest to jednak tylko i wyłącznie powodem jeszcze większego zamieszania i poplątania w głowach Gojów. Jeśli ktoś przeczyta GW, Rzepę, Nasz [koszerny] Dziennik, Politykę, Nie, Gazetę Polską, Wprost, to od nadmiaru sprzecznych opinii i komentarzy po prostu zgłupieje. I o to właśnie się rozchodzi!

To masowe ogłupianie jednakowo załganymi gazetami żydowska propaganda nazywa pluralizmem i wolnością słowa.

Podobnie jest z telawizją. Pozornie różne profile pozornie konkurencyjnych sieci mają jedynie tak zamęcić w głowach oglądaczy, aby byli oni kompletnie zagubieni.

Pozwolę sobie w tym miejscu na dygresję dotyczącą poziomu reklam telewizyjnych…

Przy wielu z nich odnieść można wrażenie, że reklamy owe nagrywają reklamującej się firmie firmy konkurencyjne. Aby od „reklamowanych” produktów konkurencji oglądaczy odstraszyć. Takie są te reklamy bezdennie głupie, nachalne i odmóżdżające. A jednak w tym procederze odmóżdżania jest metoda. Spece od reklam z firm reklamowych prowadzą dokładne badania i ankiety wśród „konsumentów”. Przy czym poziom reklam dopasowują oni do poziomu inteligencji większości oglądaczy telawizji. Ten fakt pokazuje nam, jaki poziom prezentuje większość oglądających odmóżdżającą telawizornię Gojów.

Istotną sprawą jest też uświadomienie sobie, że manipulacja i ogłupianie to nie tylko kłamstwa. Dzisiejsza propaganda żydowska potrafi być bardziej wyrafinowana, niż niegdysiejsza propaganda żydokomuny. Wyrafinowanie to polega na zalewaniu odbiorców potopem informacji. Niekoniecznie więc należy kłamać na temat 11/9. Wystarczy kakafonią informacyjną ten temat zagłuszyć. Przy czym nawet podawanie prawdziwych informacji jest także metodą dezinformacji. Rzecz leży w ogromnej ilości wyrwanych ze światowego kontekstu i kompletnie wymieszanych informacji pierwszo- drugo- i trzeciorzędnych, wzbogacanych plotkami, skandalikami, oraz Dodą, Madonną, Gagą czy inną podejrzanej jakości wykreowaną przez żydostwo dla Gojów gwiazdą.

Odwracanie uwagi od spraw istotnych zalewem, natłokiem informacyjnym to najpowszechniejsza dzisiaj metoda dezinformacji. Stąd tyle programów telewizyjnych i radiowych, tyle gazet... Obserwowany poziom niezrozumienia tego, co na świecie się rzeczywiście dzieje, przez przeciętnego Goja w Warszawie, Berlinie czy nad Tamizą pokazuje, że spece od ogłupiania rewelacyjnie wywiązują sią z powierzonych im przez banksterów zadań.

W tym miejscu jedynie przypomnę, że już w 1880 roku ówczesny szef personalny New York Timesa pisał, że:

W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to też wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii - nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego - jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo - wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.

Od tamtych czasów jeśli cokolwiek się zmieniło, to wyłącznie na gorsze.

W naszym unijnym baraczku najpopularniejszą metodą ogłupiania i manipulowania Gojami jest inscenizowanie wojen i walki o władzę między członkami bandy czworga - PO, PiS, SLD, PSL. A przecież w podstawowych sprawach wszystkie one są prounijne, proamerykańskie, proNATOwskie i proizraelskie. A nagłaśniane przez media „różnice” pomiędzy nimi to polityczny folklor i uciecha dla tłumu. Albo też zgodnie z zasadą - chleba i igrzysk - są to igrzyska dla ludu. Tym bardziej, że chleba coraz mniej, a na dodatek spleśniały. Intensywnością igrzysk można to zatuszować.

Inną z metod mapnipulacji jest odwracanie uwagi od stanu państwa (a raczej tego, co z niego żydostwo zrobiło) tematyką wywołującą duże emocje - np. Smoleńskiem.

http://www.pardon.pl/artykul/13039/wygladalo_to_jak_dobijanie_rannych_wywiad_cos_wie

http://www.pardon.pl/artykul/13057/cia_nagrala_katastrofe_tupolewa_nowa_zagadka

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=ii&dat=20101113&id=main

A już krążące od jakiegoś czasu (rozsiewane przez żydowską agenturę wpływu) plotki o domniemanym nagraniu CIA z momentu katastrofy są autentyczną groteską! Dlaczego CIA nie puściła tego nagrania w dniu katastrofy? Albo najpóźniej nazajutrz po niej? Czyżby aż tyle czasu na zrobienie takiego fotomontażu potrzebowali zawodowcy z CIA? Ci sami co zrobili WTC i zwalili to na Bogu ducha winnego Bin Ladena i nieistniejącą Al-Kaidę.

Jednak żydowska propaganda dzień w dzień nagłaśnia Smoleńsk.

Przy czym najważniejszych pytań, koniecznych do znalezienia winnych katastrofy, żydowskie media nie stawiają! Np.:

- Kto ustalił listę pasażerów i wręczył ją Prezydentowi L. Kaczyńskiemu na trzy tygodnie przed 10 kwietnia?

- Kto pozwolił dwa lata po Mirosławcu na wpuszczenie do jednego samolotu całego dowództwa wojskowego? Gdzie był wtedy Naczelny Zwierzchnik Sił Sbrojnych i dlaczego nie zaprotestował?

- Kto ustalił wylot na ostatnią sekundę, bez planu „B”?

- Czy, a jeśli tak, to kto wywierał nacisk na pilota, aby wykonał on „zadanie bojowe” i w trudnych warunkach lądował?

- O czym rozmawiali w ich ostatniej rozmowie telefonicznej bliźniacy? Dlaczego ukrywane jest to przed Polakami?

- Dlaczego leciano 10 a nie 13 kwietnia, w dniu państwowego święta Pamięci Ofiar Katynia? Czyżby dlatego, że 10 kwietnia to była sobota i dlatego Żydzi mieli wymówkę szabasem i nie lecieli? Dlaczego publicznie nie dyskutuje się takiej wersji wypadku:

Prześladowany niespełnioną manią wielkości, podpuszczony przez żydowskich doradców i przyjaciół, Kaczyński zaprasza wbrew elementarnemu poczuciu rozsądku i odpowiedzialności za państwo do Tupulewa elitę tzw. RP nr 3 z najwyższymi dowódcami włącznie. Wcześniej ci sami doradcy przekonali go, że 10 kwietnia to najlepsza data. Godzinę wylotu i godzinę rozpoczęcia mszy w Katyniu ci sami doradcy podpowiedzieli tak, aby Kaczyński & reszta lecieli na ostatnią sekundę, na złamanie karku. Pilotowi przekazano, że ten lot to zadanie bojowe. Zresztą, wojskowi piloci tak właśnie są szkoleni - każdy lot to zadanie bojowe. A pilotów wojskowych mamy ambitnych. Każdy z nich chce takie zadanie wykonać, zwłaszcza gdy wszyscy przełożeni są na pokładzie pilotowanego samolotu.

Chmury i mgłę w Smoleńsku zrobiono HAARP-em. Dlatego samolot musiał podchodzić do lądowania na automatycznym pilocie. Przebrany za dziennikarza-turystę agent CIA-Mossadu czekał w pobliżu miejsca katastrofy, aby nagrać legendarny filmik z domniemanym dobijaniem rannych. Filmik, jako dowód zbrodniczości Rosjan puszczono w sieci.

Gdyby za zamachem stali rzeczywiście Rosjanie, to z okolic miejsca katastrofy z takim nagraniem nikt żywcem by się nie wydostał. Jest to, wydawałoby się, tak oczywiste, a jednak milionom Gojów wmówiono, że ta fałszywkafilmik to oryginał.

Podwójny cel zamachu - szczucie na Rosję i odwracanie uwagi polskich Gojów od bankructwa ich unijnego baraku, został osiągnięty.

Ogromny natłok oderwanych od ogólnoświatowego kontekstu prawdziwych nawet informacji to, jak już zaznaczyłem, także forma dezinformacji.

Cokolwiek czytając należy pamiętać o kilku podstawowych sprawach:

Istnieje grupa ideologów NWO. Ich celem jest narzucenie światu dyktatury i jednolitego, „ichniego” rządu.

Narzędziami podboju świata są:

- Bandycki system finansowy, który sprawia, że oni z dnia na dzień są coraz bogatsi, a my coraz biedniejsi.

- Kontrolowane przez nich i ogłupiające Gojów media.

- Instytucje niejawne (masoni ze wszystkimi kastami), i jawne (ONZ, Bank Światowy, MFW, Unia i inne).

- Polityczne marionetki Zachodu (Obama, Bush, Merkel, Sarkozy, Barroso i inni z ich agenturą wśród wasali USA i Izraela).

- Militarna pięść i światowy żandarm ideologów NWO - USA i Pentagon oraz NATO.

Oprócz zdobycia władzy nad światem planują i już realizują zbrodniarze spod znaku NWO zakamuflowane ludobójstwo (poprzez chemtreils, GMO, Codex Alimentarius, głód, zbrodniczą medycynę, wojny).

Przeszkodą do zdobycia władzy nad światem są jeszcze:

- Opór Gojów przywiązanych nadal, mimo nachalnej propagandy, do własnej narodowej kultury.

- Kilka państw, których żydostwo jeszcze nie podbiło i nie opanowało z Rosją na czele. Do nich możemy zaliczyć Iran, Wenezuelę czy Koreę Północną.

Jeśli cokolwiek dzieje się na świecie, należy sprawdzić, jak dana informacja pasuje do nakreślonego powyżej schematu. Jeśli dziejące się wydarzenia przyspieszą lub ułatwią osiągnięcie utworzenia żydostwu światowego rządu, możemy być pewni, że to ideolodzy NWO te wydarzenia inspirują.

Jeśli nas straszą zagrożeniami - pandemią, katastrofą klimatyczną, terroryzmem, islamizacją świata - to są to zagrożenia wyssane z palca. Jeśli jakiekolwiek państwo jest atakowane przez media, to tylko dlatego, że stoi żydostwu na drodze i z góry nazywane jest tzw. - „osią zła”.

Pamiętając o powyższym, można uniknąć bycia wpuszczanym przez żydowską propagandę w maliny. W sumie nie jest to aż takie trudne. Należy tylko pamiętać, odbierając jakąkolwiek informację, że na świecie toczy się jakaś wojna na śmierć i życie - walczącymi stronami w tej wojnie są ideolodzy NWO i ich pomagierzy kontra Goje (czyli my).
Niestety większość Gojów nawet nie ma świadomości tego, że taka wojna w ogóle się toczy, i że ważą się na naszych oczach losy nie tylko nas samych, ale i losy następnych pokoleń
.                                                                   Poliszynel.

https://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2010/12/03/po-co-sa-media/

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Makendra
05-01-2015 / 06:40
Yours is a clever way of thknniig about it. nsvgelgz.com [url=jhymnui.com]jhymnui[/url] [link=dviydmyehr.com]dviydmyehr[/link]
~Janine
25-12-2014 / 08:49
The honstey" rel="nofollow">pvmkkklkf.com">honstey of your posting is there for all to see
~allegro
17-02-2011 / 08:51
do "snajper polityczny" a może by tak sobie odświeżyć stronę - to tylko taki żart - panie "snajper polityczny
~allegro
17-02-2011 / 08:47
„Jarosław Kaczyński popełnił największy błąd” - jak zwykle i wciąż nagonka na człowieka jako takiego i na osoby z nim związane tj Ziobro czy Macierewicz dla których liczy się honor i ojczyzna , którzy próbowali ukrócić prywatę wymiaru niesprawiedliwości w RP, którzy próbowali i próbują ukrócić oddawanie Ojczyzny w obce łapy, którzy... Można by jeszcze wymieniać pozytywne aspekty działalności samego J. Kaczyńskiego jak i jego współpracowników. Co do Lecha chociażby, skoro głupawi redaktorzy zadają pytanie co zrobił dla POLSKI - to odpowiedzieć należy tylko jedno - Chciał poprzez swoje działania spowodować aby z Polska się liczono - również nasz "wielki brat USA i Rosja" oraz aby Polska była Polską i dla Polaków czego niestety nie da się powiedzieć o rządach PO i obecnego prezydenta którzy oprócz bałwochwalskich uśmieszków na głupawych twarzach nie zrobili dla tego pięknego kraju absolutnie nic - Sorry - podnieśli VAT przez co spowodowali szalejące w górę ceny i niszczenie i tak ubogiego społeczeństwa.
~snajper POlityczny
22-01-2011 / 11:02
Red Zdzisławie na górze AP. Jest poniedziałek 13 Września. a tytuł "PO CO SĄ MEDIA? - czy do masowej dezinformacji? " to taki mój żart sobotni
~partyzant polski
21-01-2011 / 10:57
Powyzsze trafne spostrzezenia tego co sie wokol nas dzieje i godzenie sie z tym to za malo aby nadal zyc i lotrom sie nie dac. Trzeba sie organizowac do walki i to na rozne sposoby. Sama obrona to za malo ,tym bardziej gdy nierowne sa sily walczacych (slabsi zawsze przegrywaja). Formy i sposoby walki ze swiatowym zydostwem musza byc inne niz dotychczasowe,bowiem to plemie zmijowe/dzieci diabla sa juz wszedzie i maja kazda potege w swych rekach. Propozycja moja (pierwsza) to wylaczenie telewizorow w domach,nie kupowanie zadnej prasy.Co do radia trzeba stworzyc wlasne polskie radio TAJNE.Nie latwe to zadanie ale mozliwe do wykonania.Nasluch radiofoniczny ludzi moze przekonac do pewnych dzialan (to stara forma przekazu wszelkich informacji).Do tego doszedl nam internet ale ta lacznosc zostanie przerwana,tak samo jak zamilknie telefonia. W radiu partyzanckim cala nadziela jezeli chodzi o informacje . Jest jeszcze jedna mozliwosc informowania sie "stary poczciwy motyl/bibula",przekazanie ktorych wymaga pewnej organizacji. Zwykla ulotka nie spelni oczekiwan ale motyl przekazywany z rak do rak i to swoim ludziom przyniesie efekty, na ulotki prosze uwazac ,beda podrzucane FALSZYWE przez naszych wrogow. Wszelka inna informacja medialna zabija w nas zdrowy rozsadek. OGLASZAM BOJKOT WSPOLCZESNYCH MEDIOW ! Reszte dowiesz gdy uslyszysz w przestrzeni radiowej :'TU WOLNA POLSKA ",gdy do rak twoich trafi zwitek papieru "LACZYMY SIE i DZIALAMY" oraz (ale to jeszcze w powijakach) gdy w polskiej parafii uslyszych od duchownego slowa: "SIOSTRO i BRACIE IDZIEMY RAZEM PO ZWYCIESTWO". Innych drog nie posiadamy ,nie mamy wojska,Ojczyzna nasza Polska jest bezbronna (militarnie),pozostaje nam dzialalnosc PARTYZANCKA,ktora przez naszych wrogow bedzie nazwana "terrorystyczna" (nie uwierzcie im,partyzant to nie trrorysta).ZWYCIEZYMY WSPOLNYMI SILAMI ! Co do bankow to prosba : NIE KORZYSTAJCIE Z NICH. Jak zyc bez nich,dopisze wam innym razem.
~Polityk
20-01-2011 / 23:10
interesują się ale jak się wychylą stracą robotę. I o takie zarządzanie nam chodziła.
~odcisk
20-01-2011 / 22:51
Dziennikarze nie interesują się wcale wiadomościami, które podają, tak jak kelnerzy nie mają apetytu na potrawy, które przynoszą. (Hugo Steinhaus)
~polityczna szczekaczka
20-01-2011 / 10:50
POLSKIE TIRy zablokowane w ROSYJI playta przewoźników. eostroleka.pl/setki-polskich-kierowcow-utknelo-w-rosji-ciezarowki-st
~Peter
19-01-2011 / 12:42
Jak możecie: jedyne, Polskie, katolickie i światowe drukowane media nazywać - żydowskim. Łojczulek Wam tego nie podaruje...