Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

PERFIDNY TEKST PERFIDNEJ NATURY - czyli paszkwil w The New York Times

Nie pierwszy raz uchodzący za poważny dziennik, New York Times, publikuje sadystyczny tekst skierowany przeciwko Polakom.

Kłamstwa jednego, Tomasza Grossa w tym wypadku, stają się podstawą do propagowania kłamstw innych.

Długi elaborat w którym WILLARD GAYLIN, “ "HATRED. (Nienawiść) CONFRONTING EVIL HEAD-ON”, stara się uzasadnić w perfidny sposób okrucieństwo o które autor tego paszkwilu oskarża Polaków opublikowany został w New York Times, August 3, 2003.

Nie pierwszy to i z pewnością nie ostatni z serii systematycznie ukazujących się na rożnych kontynentach paszkwili na Polskę i Polaków. Dość charakterystyczną rzeczą jest fakt, że nasilenie tego typu oskarżeń zawsze idzie w parze z nasilaniem terroryzmu i okrucieństwa wobec Palestyńczyków a także wobec innych społeczności

Zacietrzewiony w swojego rodzaju literackim sadyzmie autor nie zdawał sobie sprawy z samooskarżania. Oskarżając Polaków w celu odwrócenia uwagi od całej masy zwyrodnień i okrucieństw wobec Palestyńczyków trwających ponad pół wieku brnął chyba tylko nieświadomie w samooskarżaniu i uzasadnianiu żydowskich zbrodni.

Gaylin opisuje i oskarża Polaków o zbrodnie które jedynie on lub jemu podobni (Gross) mogli sobie wymyślić i przeprowadzać (Wandea, Rewolucja Francuska, Rewolucja Bolszewicka, Wołyń, rzeź Armeii jednej z pierwszych ośrodków kultury chrześcijańskiej, nie wymieniając wielowiekowych okrucieństw sięgających Stary Testament i Talmud. Gaylin przypisując Polakom zbrodnie usiłuje w perfidny sposób podawać ich genezę, pochodzenie, uzasadnienie, wrodzone skłonności, wręcz genetykę ich pochodzenia oraz okoliczności. Jest to w wielkim stopniu prawda tylko że nie odnosi się do Polski i Polaków lecz do jego własnej nacji.

"because it was permitted. Because they could."

This response implies that given the opportunity,…."

Czyli, "..ponieważ jest to dozwolone, ponieważ im wolno". Mając taką możliwość...."

Tak i niestety , The New York Times korzysta z tego i rabinickiego wyroku na pastwienie się nad Polskim Narodem. Wyroku który wydal główny "rabin" żydowskiej diaspory, Sekretarz Generalny Światowego Kongresu Żydów, Israel Singer. Oświadczył publicznie: "...Polska będzie atakowana i upokarzana na oczach całego świata jeśli nie spełni żydowskich żądań..." (19 kwiecień, 1996)

Tak i niestety The New York Times korzysta z tego.

Niby poważny dziennik a za nim inne publikują te bzdury i wbijają je głowy ludzi nieświadomych faktów. Wbija się kłamstwa, "ponieważ wolno...." i nie ma sprzeciwu, przy pomocy wszystkich możliwych środków propagandy jakie Żydzi maja do swojej dyspozycji, "ponieważ jest dozwolonym...", i nie ma sprzeciwu, kłamać, że miedzy innymi "w Polsce w miejscowości Jedwabne Polacy zamordowali 1600 Żydów a zanim ich zamordowali torturowali ich i upokarzali, wydłubywali oczy kuchennymi nożami, rozczłonkowywali ich przy pomocy prostych narzędzi rolniczych, topili kobiety w płytkiej wodzie. Dzieci nabijali na widły i przed oczyma ich matek wrzucali je na rozżarzone węgle. Wszystko to w akompaniamencie kwiku radości i śmiechu ich dotychczasowych sąsiadów."

Że spędzili ich w końcu do stodoły i spalili ich.

Autor tego artykułu w swoim sadystycznym transie tłumiącym sens, jak głuszec na tokowisku, nawet nie był w stanie opanować swoim intelektem tego, że zmieszczenie 1600 osób na powierzchni 19m x 7m jest niemożliwe. To był zewnętrzny wymiar fundamentów stodoły. Wszystko to ponieważ Żydzi "maja takie możliwości..."

Maja możliwości, tupet i odwagę pisać: "Nawet w nazistowskich Niemczech !!!( wykrzykniki moje - ww) całe społeczności "normalnych" ludzi nie zdobyły się na czyn zniszczenia swoich sąsiadów. Zwykle pozostawiali to fachowcom pasywnie przyzwalając im na to. W Polsce całe społeczności ochotniczo dokonywały rzezi swoich sąsiadów i byli zachwyceni tą działalnością."

Dlaczego? - autor tego artykułu ma czelność pisać w ten sposób - daje sobie sam odpowiedz, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego w tym swoim delirium, że oskarża swój własny naród pisząc o Polakach (jeśli w ogóle są podstawy do tego żeby nazywać go narodem). Oskarża także wszystkie inne narody o milczenie,” bo wolno”, „bo jest okazja”, ” bo jest dozwolone”, to co dzieje się przez ponad pół wieku w Palestynie.

Przytaczam wyjątek z opracowania prof, J. R. Nowaka na temat jednej z bardzo wielu (Nowak wymienia 400 jeszcze przed rzezią w Gaza w końcu 2008) terrorystycznych, bestialskich, zbiorowych i indywidualnych morderstw przeprowadzonych na Palestyńczykach. Akcjach w których bestialstwo jest wspólna, typową i charakterystyczną cechą nie tylko w terrorze w Palestynie lecz w Wandei i w ogóle Rewolucji Francuskiej, Rewolucji Bolszewickiej i objętych nią państwach, także po II W. S., Wołyniu, rzezi Armenii, nie wyczerpując tej listy.

(Skrót WW. Całość w attachment w „Rzez Deir Yassin.pdf”)

„Masakra

W nocy z 8 na 9 kwietnia 1948 roku 132 mężczyzn (72 z Irgunu i 60 ze Sterna) zebrało się do planowanego ataku na wioskę arabską. (...)

Przez dwa kolejne dni terroryści Irgunu i Sterna zabijali w najokrutniejszy sposób swoje ofiary, niektórym z nich obcinając głowy.

Page 2 of 9

Według oficjalnego raportu głównego przedstawiciela Międzynarodowego Czerwonego

Krzyża w Jerozolimie dr. Jacquesa de Reyniera, zamordowano 52 dzieci i rozcięto brzuchy 25 ciężarnych kobiet. Sam de Reynier znalazł m.in. ciało jeszcze żywej, potwornie okaleczonej dziewczynki. Licznym Arabom, masakrując ich, obcięto genitalia.

Jacques de Reynier z obrzydzeniem wspominał, jak piękna izraelska dziewczyna pyszniła się swym nożem ociekającym krwią. (...)”

„Rzeź Palestyńczyków w wiosce Deir Yassin”, fragment dotyczący rzezi w wiosce Deir Yassin zaczerpnięty z artykułu "Prawda o Kielcach 1946 r."

Prof. Jerzy Robert Nowak, Nasz Dziennik, 04.07.2002

Poniżej jest artykuł WILLARD GAYLIN(A), “ "HATRED. CONFRONTING EVIL HEAD-ON”, w oryginale w którym zmieniłem niektóre imiona własne oraz dałem krótkie moje dopisy.

Oryginalne ale podstawione pod nie zamieniona słowa pozostawiłem w jako przekreślone. Wprowadzone moje słowa zaznaczone są tłustym drukiem. Jakże niewiele było do tego potrzebne.

Ograniczyłem się tylko do terenu Palestyny bez wnikania w rozmiar żydowskich zbrodni i ludobójstwa ukrywających się pod nazwą "zbrodni komunizmu", z ostatnich czasów a sięgających czasów biblijnych łącznie z rzezią Persów.

Czyżby Willard Gaylin aż tak obawiał się prawdy o zbrodniach swojej nacji żeby tłumić ją przypisywaniem zbrodni innym? tym dla których jest świętością ten który poświęcił siebie dla dobra innych w przeciwieństwie do tych którzy czczą Passover czyli śmierć innych dla swojego interesu.

Należy wybrać altruizm Wielkanocy lub egoizm Passover.

Zapamiętać powinno się słowa Roberta Leverant, miedzy innymi, - "To co Żydzi czynią Palestyńczykom jest odrażającym. Partycypowanie w tym gdzie Żydzi mówią "My jesteśmy ofiarami" jest ponad moimi możliwościami strawienia tego."

Sięgając głębiej trzeba też zapamiętać słowa Jezusa Chrystusa o tej nacji.

Wojciech Właźliński

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.