Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
5 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 24-05-2011

Orzeł wiszący na gwieździe Dawida, czyli jak się bawią Żydzi w Warszawie

To miała być polityczna prowokacja: około 200 statystów poprzebieranych za żydowski ruch oporu Anno Domini 2010 przemaszerowało po warszawskim Starym Mieście domagając się zaprzestania wybijania izraelitów, czyli porzucenia przez Polaków tradycyjnych zabaw ludowych. Demonstrantów ochraniali oczywiście antyterroryści – tez zresztą poprzebierani statyści filmowi. A to wszystko na okoliczność filmowego „paradokumentalnego dzieła” o życiu i wyimaginowanej śmierci Sławomira Sierakowskiego, redaktora neokomunistycznego pisma „Krytyka Polityczna”. Dodatkiem do owych występów stała się instalacja na Placu Piłsudskiego, z powiewającymi na masztach flagami z powieszonym na gwieździe Dawida orłem w koronie i ogromnym popiersiem wymienionego wyżej Sierakowskiego.

Można by popukać się w głowę i pokpić z wyjątkowego narcyzmu młodych gniewnych komunistów, gdyby nie to, że po pierwsze nie są już tacy młodzi, a po drugie ten ich gniew objawia się wyłącznie za pieniądze Polaków – przeciwko Polakom.

Filmik jest bowiem produkcją polsko-izraelska, przy czym wkład polski to: pieniądze (budżetowe z Ministerstwa Kultury i Muzeum Zachęta), operatorzy kamer, statyści (w tym kilku aktorów) i koszty prezentacji na Festiwalu filmowym w Wenecji (w pawilonie.. polskim). Rola Żydów „ogranicza się” do koncepcji, reżyserii i scenariusza. Czyli po raz kolejny za nasze pieniądze finansowany jest paszkwil na Polskę, który w dodatku prezentowany będzie jako produkt kultury polskiej.

Nie pierwszy to raz rząd Platformy Obywatelskiej opłaca się młodym komunistom z „Krytyki Politycznej” za rozpiżdżanie ideowej konkurencji z SLD. Znany jest szerokiej publiczności fakt finansowania organu politycznego tego środowiska przez ministerstwo.. kultury, mniej, że swego czasu polityczna korupcja posunęła się do tego, że krakowski (budżetowy) Instytut Książki sfinansował ze środków na rozwój kultury regionalnej niewątpliwie wiele wnoszącą do rozwoju kultury lokalnej książkę pod wymownym tytułem: „Przewodnik po „Krytyce Politycznej”.

Tak więc wszystko w Polsce po staremu: rządy są polskie z nazwy, zaś niewątpliwie polskie pieniądze są przeznaczane na walkę z Polakami.

Fenomen żydowski? – ze studiów nad etniczną aktywnością.

Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce

22 rodzaje tajnej broni Żydów

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~obudzony
26-11-2011 / 18:11
TEMAT JEST PROSTY ONI ZYDZI TYLKO SĄ GOŚĆMI W POLSCE KTÓRYCH TOLEROWALIŚMY I CO POKAZALI NAM CO TO ZA NARÓD WDRAPALI SIĘ MIĘDZY NAS I JESZCZE COŚ CHCĄ NIE POTRZEBYJEMY TAKICH ŁOBUZÓW I PROWOKATORÓW MIECH SIĘ WYNOSZĄ Z NASZEDO KRAJĄ I ODDADZĄ TO CO UKRADLI POZDRAWIAM MIŁYCH RODAKÓW PRECZ Z NIMI
~Patriota
26-05-2011 / 20:58
Żydowska V kolumna w kurii krakowskiej przesladuje Księdza - Patriotę! Grozi Mu utrata życia! Brońmy Go! www.diecezja.pl/pl/wydarzenia/2554-owiadczenie-w-sprawie-dziaalnoci-
~Polak
26-05-2011 / 06:41
Mafia ŻYDO-KOMUNY powinna w końcu za wszystkie ZBRODNIE zapłacić całemu Światu .Szubienica sprawiedliwości powinna już dawno na nich czekać ,a nawet powinna dawno już PRACOWAĆ dla dobra Świata i Ludzkości Jak długo będziemy we własnym Kraju tylko WYROBNIKAMI i "CIEMNĄ MASĄ" ??? Obudż się,obudż Narodzie mój , dopóki jeszcze masz siłę pójść w bój !!! Powstańmy by przestał już dręczyć nas WRÓG !!! Powstańmy by Ojciec ,Dziad ,i Pradziad w mogile w spokoju spoczywać mógł !!! Filmy które powinny dać każdemu do myślenia . Jeśli czujesz że masz jeszcze siły i hart ducha ,zadzwoń ,i organizujmy się , ale tak na poważnie , a nie ( a... to i tak nic z tego ) . Mój nr. tel. 514747273 . www.youtube.com/watch?v=4-P1zA0Ew4U&feature=BF&list=PL0BE70BDBB1199E >>www.youtube.com/watch?v=6vLUfu8KlzM&feature=relmfu >>www.youtube.com/watch?v=Dsok8aEoxxc >>www.youtube.com/watch?v=Ga4oE3xC9ak&feature=related
~Gość 1
25-05-2011 / 21:42
Anno, Anno napisz coś. Kocham Twoje Komentarze
~walczący
25-05-2011 / 19:00
SZECHTERIADA www.youtube.com re-upload from: www.youtube.com/user/GTVMPL szechteriada.org/wp/ - mówimy stop sprzedanym napletkom antypolskiej propagandy.
~gość
25-05-2011 / 18:46
żydowscy komuniści - spis zwyrodnialców zbrodniarzy w stalinowskim aparacie represji, terroru i ludobójstwa PRL - przeciwko narodowi polskiemu MORDERCY POLAKÓW, oto oni zanim pójdziesz na jakiekolwiek wybory,glosowanie poszukaj tych katów POLSKI oraz ich potomstwa u siebie w rejonie zamieszkania. blogspot.com.nowyekran.pl/post/15368,mordercy-polakow-oto-oni
~obywatel
25-05-2011 / 18:25
??? Antysemityzm ??? Są ludzie którzy twierdzą, że Polacy to naród który Żydów nie lubi. Z tą opinią nie można polemizować. To KŁAMSTWO! Polacy KOCHAJĄ Żydów! Chcecie dowodów? Proszę bardzo! Oto lista osób pełniących ważne funkcje i odgrywających istotną rolę w życiu Polski. Nazwiska rodowe niżej wymienionych można odszukać w archiwalnych numerach tygodnika "Nasza Polska". Czyż nie są to osoby popularne, wybrane w wolnych wyborach przez cały Naród? I co, Polacy wybrali bo są antysemitami??? Na złość??? Sobie??? Mądry Żyd to zakonspirowany Żyd . Zdemaskowany Żyd to głupi Żyd. Talmud Lista osób o zmienionych nazwiskach: wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm
~Patriota
25-05-2011 / 14:59
KUR** DO GAZU!!!! ŻYD I KOMUCH JEST I BĘDZIE TĘPIONY!!!! WYGRAMY WALKĘ Z NIMI!!!! ZJEDNOCZMY SIĘ I OCZYŚĆMY KRAJ Z KOMUCHO-ŻYDOWSKICH ZDRAJCÓW!!!
~ciociababcia
24-05-2011 / 20:44
GODŁO! POLSKIE GODŁO! GDYBY TAK LUB PODOBNIE ZROBIŁ KTOŚ INNY, NIE PUPILKI RZĄDU? JUŻ SAM FAKT ZBEZCZESZCZENIA GODŁA WYSTARCZYŁBY DO WIELKIEJ AWANTURY .BRAK MI SŁÓW.