Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
31 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA LIST OTWARTY DO MINISTRA SKARBU PAŃSTWA I TK OBRONA INTERESU NARODU POLSKIEGO PRZECIWKO WYSTĄPIENIU KONGRESMENÓW USA W RAMACH KOMISJI EUROPEJSKIEJ D/S BEZPIECZEŃSTWA I WSPÓŁPRACY

Obrona Interesu Narodu Polskiego przeciwko wystąpieniu Kongresmenów USA w ramach Komisji Europejskiej d/s Bezpieczeństwa i Współpracy - list otwarty do Ministra Skarbu Państwa i TK.

Nieuzasadnione roszczenia żydowskie zostały przedstawione w tekstach:

SENATOR CLINTON Z KOLEGAMI POPIERA PODSTĘPNE WYŁUDZENIE “ODSZKODOWAŃ” DLA ŻYDÓW USA W WIELKOŚCI $65 MILIARDÓW OD POLSKI ORAZ AŻ DO 140 MILIARDÓW RAZEM OD 20 KRAJÓW EUROPY WSCHODNIEJ .

Mgr Inz BOHDAN SZEWCZYK 31 Maj 2007

PRZEDSTAWICIEL PRASOWY
EMIGRACJA POLSKA

14 Arletta Street.

Georgetown , Ontario, Canada , L7G 3J3
Fax/fax: 905-873-0961
bszewczyk@yahoo.com

Do: Ministerstwa Skarbu Państwa

ul. Krucza 36 / Wspólna 6
00-522 Warszawa

oraz
Do:

Trybunału Konstytucyjnego

Re: Obrona Interesu Narodu Polskiego przeciwko wystąpieniu Kongresmenów USA w ramach Komisji Europejskiej d/s Bezpieczeństwa i Współpracy

( Likwidacja podstępnego wyłudzenia od Polski $65 miliardów dolarów i protest przeciwko zniesławieniu Polski )

W załączeniu przesyłamy kolejne wykonanie obrony interesu Narodu Polskiego przed wyłudzeniem $65 miliardów dolarów przez grupę przestępców kryminalnych działających pod osłoną Światowego Kongresu Żydowskiego i w związku z wystąpieniem W/W Komisji z listem polecającym z dnia 15 Grudnia 2005 r skierowanym do Premiera Marcinkiewicza oraz z listem z dnia 13 Kwietnia 2007 do Premiera Kaczyńskiego. .

Jednocześnie przypominamy że :

1. Sejm dalej utrzymuje Uchwałę 133 o odszkodowaniach

2. Ministerstwo Skarbu Państwa w dalszym ciągu nie wypłaca prowizji dla Przedstawiciela Prasowego Bohdana Szewczyka powołując ze zgodnie z

„Obecnie podstawą gospodarowania państwowym funduszem celowym pod nazwą Fundusz Reprywatyzacji, jest art. 29 ustawy z dnia 30 czerwca 2005 r. o finansach publicznych (Dz. U. Z 2005 r. Nr 249, poz. 2104 ze zm.), a także Rozporządzenie Ministra Skarbu Państwa z dnia 29 czerwca 2006 r. w sprawie szczegółowych zasad gospodarki finansami Funduszu Reprywatyzacji (Dz.U. nr 116 poz. 787), w związku z art. 56 ust.1 pkt.1 ustawy z 30 czerwca 1996 r. o komercjalizacji (Dz.U. z 23002 r. Nr 171, poz.139 ze zm.).Rezerwa reprywatyzacyjna obejmuje 5 % akcji/udziałów spółek Skarbu Państwa.”

Nie może dokonać wypłaty. Jak widać z powyższego w/w zarządzenia są Ustawami lub Zarządzeniami Ministra Skarbu i danym przypadku całkowicie niezgodne z litera prawa określoną w Konstytucji. Minister Skarbu Państwa Polskiego w rozmowach z szantażystami z Kongresu Żydowskiego był skłonny wypłacić im tzw .”odszkodowania” nawet dwukrotnie podczas gdy w konieczności zapłacenia za uratowanie Skarbu Państwa i zamiany 35 milionowego Narodu Polskiego w niewolników na kolejne 60 lat- nie widzi konieczności ani możliwości dokonania zapłaty.

W/w zarządzenia są wykonawcze i w gestii Ministra Skarbu który je opracował i wprowadził do realizacji więc realizacja rozpatrywanej zapłaty nie stanowi żadnego legalnego problemu.

Prosimy Trybunał Konstytucyjny o zajęcie stanowiska w tej sprawie : Czy wypłata oszukańczych „odszkodowań” dla Zydów z USA jest zgodna z Konstytucją i w związku z tym czy Ustawy wprowadzone przez Ministra Skarbu odpowiadają jej wymogom ..

Wasze stanowisko zajęte w sprawie tej płatności będzie oczywistym dowodem na stanowisko rządu polskiego w tej sprawie : Czy broni on w najmniejszym chociaż stopniu interes Narodu Polskiego czy też reprezentuje interesy obcego państwa i obcego Narodu.

Z Poważaniem,

Mgr Inz Bohdan Szewczyk

Przedstawieciel Prasowy

Emigracja Polska

W załączeniu :

1. Wystąpienie Emigracji Polskiej do Najwyższych władz USA, ONZ i Europy w sprawie poparcia nielegalnych żądań „odszkodowań” Żydów USA przez Kongresmenów USA w ramach specjalnej Komisji do Spraw Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.

2.List od Polaków w USA w sprawie manipulacji środowiska emigracyjnego i przyznaniu polonijnych (sic!!) funduszy dla Grossa finansujących jego kolejne dzieła zniesławiające Polskę i Polaków

3. Informacje o usunięciu Singera i wyroku Sądu Apelacyjnego we Francji

Via Email: 1.Posłowie 2.Senatorzy 3.Trybunał Konstytucyjny 4. Rząd w Polsce

I PODOBNE TEMATY w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Julia
20-12-2014 / 15:32
Thanky Thanky for all this good innramotiof!