Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2014

Kolejny globalny przekręt wirus EBOLA stworzono w labolatorium a Bill Gates oraz agencje rządowe CDC i NIH są właścicielami patentu na szczepionkę przeciwko Eboli.

Bill Gates oraz CDC (Centers for Disease Control and Prevention  – amerykańska agencja rządowa kontrolująca zagrozenie epidemiologiczne,  oficjalna strona  http://www.cdc.gov/ ) i NIH (National Institutes of Health – Narodowy Instytut Zdrowia, oficjalna strona rządowa NIH http://www.nih.gov/ ) są posiadaczami patentu szczepionki wirusa Ebola oraz pokrewnych szczepionek. Obowiązkowe szczepienia już wkrótce.

Bill-Gates-vaccine1

Zacznijmy od przypomnienia informacji że korporacja  Monsanto ( 500.ooo akcji spółki jest w posiadani najbogatszego człowieka na świecie Billa Gatesa, którego pakiet akcji wycenia się na około 23 mln dolarów) współpracowała z Departamentem Obrony w celu opracowania szczepionki przeciwko Ebola.

http://www.naturalnews.com/046259_Ebola_outbreak_drug_treatments_Monsanto.html

Kapitał początkowy projektu sięgał   1,5 miliona dolarów ale wartość transakcji  szacuje się na 86 milionów  dolarów. Nazwa firmy brzmi  „Tekmira Pharmaceuticals Corporation” (spółka TKMR jest notowana na Wall Street  http://finance.yahoo.com/echarts?s=TKMR+Interactive#symbol=TKMR;range=5y ) (TKM.TO ),  jest wiodącym producentem z zakresu interferencji RNA (RNAi). http://pl.wikipedia.org/wiki/Interferencja_RNA

Aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości co do współpracy amerykańskiego rządu z  spółką Tekamira możemy  odwiedzić Kanadyjską stronę  rządową na której została zamieszczona notatka odnośnie walki z wirusem Ebola, jest w niej bardzo transparęntnie opisana współpraca rządu USA ze spółką Tekamira oraz olbrzymia kwota jaka została na ten cel przeznaczona (140 mln dolarów) aktywny  link poniżej: http://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1447028/000117184314003815/newsrelease.htm

Chcę żeby było jasne, wirus Ebola został stworzony, a szczepionka przeciwko Ebola istnieje od  8-10 lat, rząd oraz  globalne elity finansowe sponsorowały badania aby otrzymać gigantyczne zyski poprzez rozprzestrzenienie wirusa i obowiązkowej szczepionki przeciw Ebola oraz wprowadzenie stanu wojennego.

OTO DOWÓD:

Gatunek ludzki wirusa Ebola CA 2741523 A1

„Streszczenie wynalazku” w części dokumentu patentowego wyraźnie wskazuje, że rząd USA posiada  „własność” nad wszystkimi szczepami wirusa Ebola (wszystkie wirusy które chociaż w  70% wykazują podobieństwo z Ebola, są  „wynalezione”​-opatentowane)

Dlaczego  organizacja rządowa twierdzi, że „wynalazła” tą chorobę zakaźną, a potem ubiega się o monopol na wykorzystywanie jej do celów komercyjnych? Oczywiste jest, że CDC planuje ubiegać się o  tantiemy ze szczepionki na Ebola.  Szczepionki będą obowiązkowe, zwiększając tym samym potencjalny zysk dla posiadaczy patentu.

Numer publikacji CA2741523 A1
Typ publikacji Zastosowanie
Numer wniosku CA 2741523
Numer PCT PCT / US2009 / 062079
Data publikacji 29 kwietnia 2010
Data zgłoszenia 26 października 2009
Data pierwszeństwa 24 października 2008
Opublikowany
również jako
EP2350270A2 , 4 Więcej »
Twórcy Jonathan S. Towner ,  Stuart T. Nichol ,  James A. Comer ,  Thomas G. Książek ,  Pierre E. Rollin
Wnioskodawca Jonathan S. Towner , 5 Więcej »
Eksport Citation BiBTeX ,  EndNote ,  RefMan
Klasyfikacje  (21),  zdarzeń prawnych  (1)
Linki zewnętrzne:  Cipo ,  espacenet

Wirus Ebola jest sztucznie stworzony przez człowieka i patent ten dowodzi tego twierdzenia. Dlaczego CDC musi być właścicielem patentu na Ebola? Być może powinniśmy zapytać Billa Gatesa dlaczego przekazuje 50 mln dolarów ONZ i CDC  w imię walki z Ebola (patrz film poniżej). CDC ma partnerów w walce z wirusem Ebola, a mianowicie koncern biofarmaceutyczny Crucell http://www.crucell.com/ABOUT_US___MISSION_AND_STRATEGY.HTM , Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) i Instytut Chorób Zakaźnych Amerykańskiej Armii (USAMRIID) oraz rzecz jasna Billa i Melinde Gates.

Od kiedy Bill Gates nie będzie oczekiwać zwrotu z inwestycji? Bill Gates i Michael Bloomberg ( 13 miejsce na liście najbogatszych ludzi świata, żydowski biznesmen i polityk, właściciel serwisu informacyjnego Bloomberg http://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Bloomberg )  przeznaczyli duże sumy pieniędzy na szczepionki, przyczyniając się do powstania „Globalnej Inicjatywy Eliminacji Polio” pierwotnie założonej w 1988 roku przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), Rotary International, Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC),  Fundusz Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom (UNICEF). Oficjalna strona organizacji:  http://www.polioeradication.org/

 Zwrot z inwestycji będzie imponujący.

Gates ogłosił, że planuje zaszczepić każde dziecko w trzecim świecie szczepionkami, które mogą doprowadzić do drastycznego zmniejszenia populacji o 10-15%. Czy zdajesz sobie sprawę z ogromnych zysków, które mogą być zrealizowane przez szczepienia każdego dziecka w trzecim świecie? Jeśli zastosujemy skłonność Gatesa do inwestowania w  biznesy , które generują wysoki „zwrot z inwestycji” to możemy słusznie podejrzewać, że Gates szykuje się  do dużego zwrotu z zainwestowanych 50 milionów dolarów w wirus Ebola.

NIH jest już w posiadaniu wszystkich patentów na szczepionki Ebola. Korporacje Crucell , Tekimara oraz Monsanto lobbują w środowiskach naukowych za wykorzystaniem  swojego patentu.

To, czego nie powiedziano: Informacje ze strony internetowej korporacji CruCell

( zajrzyj osobiście na stronę biofarmaceutycznej korporacji CruCell   http://www.crucell.com/R_AND_D_CLINICAL_DEVELOPMENT_EB.HTM )

- Crucell we współpracy z Centrum Badań Naukowych (Vaccine Research Center) oraz Narodowego Instytutu Chorób Zakaźnych w Alergii (NIAID)  prowadził badania nad  opracowaniem szczepionki na  Ebola. Efektem wspólnych  badań jest całkowite zabezpieczenie małpy przeciwko wirusowi zastosowując pojedynczą dawką szczepionki.

- Zgodnie z warunkami umowy z VRC, Crucell ma wyłączne prawa do komercjalizacji szczepionki na Ebola na całym świecie.

- Szczepionka  Ebola CruCell weszła w I Fazę  badań klinicznych w 3 kwartale 2006 roku. Badania przeprowadzono na grupie 16 ochotników którzy zostali zaszczepieni. Badanie wykazało, bezpieczeństwo i immunogenność  w zastosowanych dawkach.

-W październiku 2008, Crucell otrzymał nagrodę NIAID / NIH za postęp w rozwoju nad szczepionką na  Ebola i Marburg, końcowym efektem badań jest opracowanie szczepionki poliwalentnej filovirus.

Nagroda zapewnia finansowanie w wysokości 30 milionów dolarów, plus dodatkowe granty w wysokości  kolejnych 40 milionów dolarów.

Czy rozumiesz, jak bardzo jesteśmy okłamywani przez media na ten temat Ebola? Prace nad wirusem Ebola, usankcjonowane przez posiadacza patentu na szczepionkę, trwają już od 2004 roku z badaniami klinicznymi od  2006 roku.  To wyjaśnia, dlaczego CDC i NIH ściągają pacjentów z  Ebola do kraju w celu leczenia . Moment, w  którym chory na Ebola przekracza granicę USA, jest momentem w którym staje się własnością  CDC, NIH oraz  Billa i Melindy Gates!

Uczestnictwo USAMRIID jest godne uwagi ponieważ Wojsko długo było podejrzewane za stworzenie  Ebola  dla celów eksperymentalnych, po raz pierwszy użyli nienaturalnego wirusa w Zairze w 1977.

Podczas gdy niczego niepodejrzewającym ludzie dowiedzą  się  w końcu o istnieniu szczepionki na  Ebola, finasowa elita  zacznie jej dystrybucję. Co ciekawe, Bill Gates przekazał łącznie 560 milionów dolarów dla Światowego Funduszu. Światowy Fundusz jest również odpowiedzialny za dystrybucję „nowo opracowanych”, i jeszcze nie ogłoszonych szczepionek na gruźlicę i HIV. Ponieważ celem jest zaszczepienie każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na tej planecie  wieloma szczepionkami, Gates zaciera ręce oczekując zwrotu z zainwestowanych  560 milionów dolarów. (fundacja Billa i Melindy Gates  http://www.gatesfoundation.org/ )

Zobacz także Video z przemówienia Billa Gatesa na temat depopulacji oraz konieczności szczepień w poniższym linku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kabalistyczna-elita-narzuca-rzadom-plan-depopulacji-2014-08

Polityczny Kierunek tego Kryzysu

Wspomniałem już  w poprzednim artykule (http://www.thecommonsenseshow.com/2014/09/16/the-cdc-admits-the-usa-is-on-the-verge-of-a-major-ebola-outbreak/) że Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego przejął plany obowiązkowych szczepień na Ebola i wprowadzenie stanu wyjątkowego. W pierwszej części wspomniałem również jak niewielka liczba żołnierzy i funkcjonariuszy policji zdaje sobie sprawę, że oni faktycznie egzekwują stan wyjątkowy.  W ocenie wielu z nich jest to jedyna słuszna reakcja na wykreowany przez globalną elitę „Kryzys Epidemiologiczny”. Ministerstwo Obrony Narodowej USA już opublikowało oficjalny komunikat na swojej stronie mówiący o szacowanych 1,4 mln zakażonych Ebola do końca roku oraz o możliwościach rozprzestrzenienia się wirusa Ebola w USA.  (strona U.S. Departrment of Defense http://www.defense.gov/news/newsarticle.aspx?id=123359.)

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/general-usa-konca-14-miliona-ludzi-zakazonych-ebola-2014-10

Przygotował:

Michał KK

Źródło:

http://www.thecommonsenseshow.com/2014/09/17/the-cdc-nih-bill-gates-own-the-patents-on-existing-ebola-related-vaccines-mandatory-vaccinations-are-near/

Więcej o przekrętach globalistów:

Stanisław Bulza: Wielkie zgromadzenie szaleńców - globalistów
Globalizm - nowy porządek świata - New World Order już jest i działa...
Wielka Kabała i kontrola świata przez globalistów...
Pieniądze – Banki – Nędza – Niewola. Prawda ukryta za Globalnym Długiem. Opracował: Roman Kafel
STOP GMO I GLOBALNYM KORPORACJOM NISZCZĄCYM ROLNIKÓW - USA: 300 tysięcy rolników przeciwko Monsanto
Przyszłość Demokracja Politycy  Władza w rękach globalistów?
TANGO ARGENTYŃSKIE I KONTROLOWANY RABUNEK LUDNOŚCI. KOLEJ EUROPY NA FINANSOWY TANIEC ŚMIERCI? Tango globalistów dla Węgier?
Nadchodzi ekonomiczna apokalipsa  i totalitarna globalizacja świata.
RUCH OBURZONYCH - Protestujący rozpoczęli swoją walkę przeciwko bankierom, finansistom i politykom w 82 krajach - rozliczymy globalistów.
Szwecja: Odszkodowania dla dzieci - ofiar globalnych firm farmakologicznych i szczepionek grypy
KOMERCJALIZACJA STRACHU, czyli kit wciskany ludziom przez globalistów i korporacje.
Bill Gates, szczepionki i depopulacyjny spisek - kolejny globalny przekręt, czyli światowa eugenika?
CZYŻBY POLSKA ZNALAZŁA SPOSÓB NA GLOBALISTÓW?- i zapłaciła straszną cenę [pod Smoleńskiem]
Globalne ocipienie...
11 minut sensacji - z cyklu globalne przekręty...
Globalne ocieplenie to oszustwo robione pod zamówienie?
Sterowana rewolucja płci i globalny koniec panowania mężczyzn? - komu zależy na niszczeniu autorytetów? 
10 najczarniejszych przepowiedni globalnego kryzysu - z cyklu fakty i mity o Ameryce...
RAPORT WIĘKSZOŚCI - czyli przekręt korupcyjny na tzw. "globalne ocieplenie".
GLOBALNY KRACH - CZYLI JAK SIĘ ROBI KASĘ
KONSPIRACYJNE DZIAŁANIA GLOBALISTÓW!?!
GLOBALIZACJA - CZYLI INNA WOJNA WYNISZCZAJĄCA NARÓD - KUPIMY CAŁĄ EUROPIĘ Dariusz Kosiur 
Walka o kontrolę globu - Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnia żydowskiego ludobójstwa dokonywana na ludności palestyńskiej przy udziale Żydów z Polski - czy konflikt izraelski przerodzi się w globalną wojnę?
Globalne ocieplenie? - szczyt klimatyczny? - pakietowy zakup prawa do emisji CO2 - czyli dwutlenku węgla ? - to tylko kolejny żydowski przekręt na kasę?
TV globalnego kłamstwa, obłudy, ogłupiania, destabilizacji, tworzenia cywilizacji roboto ludzi, świata MATRIXA...
Polska ofiarą walki o globalne imperium? - nowy wiek amerykański?!?
Pogonowski - Ekonomiczne siły kształtujące dzisiejszy świat - brak stabilizacji globalnego bezpieczeństwo energetycznego - z cyklu polityka, pieniądz, władza...
Żydzi na Madagaskar - plan Hitlera uporządkowania świata nadal aktualny? Jak pozbyć się globalnych mącicieli i złodziei pochodzenia żydowskiego? Iwo Cyprian Pogonowski
George Soros - globalnym konspiratorem finansowej dominacji żydowskiej? - z cyklu niebezpieczne tematy: polityka, pieniądz i władza...
Globalizacja jako miraż - czyli trzecie stadium rozwoju kolonializmu - Iwo Cyprian Pogonowski
ROLNICY NA SPRZEDAŻ? BANK ŚWIATOWY WNIOSKUJE O WYKUPIE ZIEMI OD POLSKICH ROLNIKÓW - CZY GLOBALIZACJA DOPROWADZI DO POWSTANIA 8MLN BEZROBOTNYCH ROLNIKÓW I DALSZEGO SPADKU LUDNOŚCI W POLSCE?
POLSKA NIE WYPADŁA SROCE SPOD OGONA - DYWAGACJE NA TEMAT GLOBALIZACJI INŻ. JERZY SKORYNA
Masomeria - Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński
z cyklu "niebezpieczne tematy" - "Żydowskie dzieje i religia" - książka prof. Izrael Szahak GLOBALNY EKSPANSJONIZM ŻYDOWSKI - TOTALITARNA HISTORIA
GLOBALIZM, CZYLI BIERNA AKCEPTACJA IMPERIUM ZŁA...
Tylko dla inteligentnych - RECENZJA KSIAZKI J.M.JACKOWSKIEGO "POLSKA W GLOBALNEJ SIECI" - Zbigniew Dmochowski

 

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.


Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Lucia
22-03-2016 / 17:58
Thank you for updating the latest information. If you have email problems, please visit gmail sign in: gmailsigning.com gmail login: gmaillogina.com gmail account login: gmail-accountlogin.com gmail sign up: gmailsignupin.com hotmail login: hotmailloginaz.com hotmail sign in: hotmailsigninez.com
~BlL
31-10-2014 / 18:40
przesłanie... jak będziecie sie stawiać ebola załatwi z Wami interesy - dozgonnie!!!
~obserwator
28-10-2014 / 18:53
oj aniu, aniu, łatwo kogoś pomawiać ale trudno udowodnić ze ktoś nie ma racji... te instytucje nie są takie głupkowate jak obracają miliardami i robią globalne interesy... problem w tym że są jakieś nawiedzone niedouczone anie i wierzą w bajery i obiecanki POmyleńców nie weryfikując faktów naukowych.
~Anna
27-10-2014 / 18:45
Szkoda, że autor tych głupkowatych insynuacji zapomniał się podpisać. Ale co tam, Raczkowski każdą bzdurę zamieści byle samodzielnego wysiłku umysłowego uniknąć.
~Obserwator
27-10-2014 / 18:02
Brawo ! Śmierc żydowi i ludzkiemu śmieciowi Gatesowi !