Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

Katolicy i Żydzi w dniu judaizmu - o stopniowej judaizacji kościoła katolickiego

Hierarchowie Kościoła Katolickiego w Polsce i Żydzi religijni - w „braterskich” uściskach z okazji dnia judaizmu.

Setki osób uczestniczyły w sobotę [01/17/09] w centralnym nabożeństwie z okazji Dnia Judaizmu w Kościele katolickim. Biskupi i członkowie gminy żydowskiej wyrazili nadzieję, że zbliżenie będzie postępować także poza obchodami.

Wspólne nabożeństwo rozpoczęła liturgia słowa w warszawskim kościele wszystkich świętych skąd zebrani, wśród nich ambasador Izraela David Peleg, przeszli do pobliskiej synagogi Nożyków. Niedziela będzie dniem otwartym w tej ortodoksyjnej synagodze.

"Jesteśmy na dobrej drodze, nie wolno z niej zawrócić, nie wolno ulegać podszeptom, które chciałyby nas poróżnić" - powiedział metropolita warszawski abp. Kazimierz Nycz. "Niech ten dzień pochylenia się nad wspólnymi korzeniami, poznania judaizmu, wspólnej modlitwy, znajduje stałe miejsce w Kościele. Trwajmy we wspólnocie modlitwy. Niech ten dzień się przedłuży na cały rok" - wzywał metropolita, w warszawskim kościele Wszystkich Świętych.

Także odpowiadający w episkopacie za dialog z judaizmem bp. Mieczysław Cisło wyraził nadzieję, że klimat wspólnego nabożeństwa, podczas którego wierni obu religii śpiewali te same psalmy, stanie się codziennością.

"Jan Paweł II w 1986 roku stwierdzając, że judaizm nie jest dla naszej religii rzeczywistością zewnętrzną, ale czymś wewnętrznym, nie miał tu na uwadze biblijnego Izraela, ale zgromadzonych w synagodze Żydów. Kościół, lud mesjaniczny oraz Żydzi, lud wyczekujący mesjasza, dążą do analogicznych celów, oczekują przyjścia lub powrotu mesjasza" - podkreślił bp Cisło. Zaznaczył, że pogląd, jakoby Bóg zerwał przymierze z Żydami, było "konsekwencją antyjudaizmu, którą Sobór Watykański II odrzucił" w Deklaracji o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich "Nostra aetate".

Biskup podkreślił, że chodzi nie tylko o Kościół katolicki: "Wszystkie Kościoły chrześcijańskie - przypominamy to na progu tygodnia modlitw o jedność chrześcijan - mają kierować wzrok w stronę wspólnych korzeni".

"Nic nie cofnie już rozwoju dialogu, któremu podstawy doktrynalne dał Sobór Watykański II, a przykład niedoścignionej jego realizacji Jana Pawła II, wolę kontynuacji potwierdził Benedykt XVI" - zapewniał bp Cisło. "Nie możemy zaprzepaścić tego dorobku, który zostawiają nam pontyfikaty począwszy od Jana XXIII” – dodał.

„Oby dzisiejsze święto stawało się codziennością, w której wyznawcy obu religii zbliżają się do siebie” - powiedział prof. Jan Grosfeld...

Za Gazetą Polską [19 stycznia 2009]

# # #

W małych dawkach i trucizna nie od razu zabija” – czyli o stopniowej judaizacji kościoła katolickiego

Drukowaliśmy niedawno w odcinkach obszerny artykuł o systematycznie wprowadzanych do naszej liturgii „ulepszeniach” inspirowanych przez naszych koszernych „braci” po II Soborze Watykańskim.

ONI jak zwykle małymi kroczkami, ale zawsze po trupach podążają do celu ustalonego w Protokołach Mędrców Syjonu.

Nowy Porządek Świata z żelazną dyscypliną próbują zainstalować na obu półkulach. Nie zapominają też o „duchowym pokarmie” dla wszystkich naiwnych chrześcijan. W małych dawkach i trucizna nie od razu zabija.

Oto nowa porcja tej trucizny którą powoli wchłonąć mamy, jak i wiele poprzednich porcji, które już wchłonęliśmy, wierząc głęboko że mamy do czynienia z czystą wykładnią kościoła. Już nawet księża młodszych roczników nie rozpoznają tych różnych niby subtelnych zmian, które są niczym innym jak zwykłymi geszeftami, które nam ONI zafundowali.

Watykan jest już tak opasany przez ICH macki, że zmuszony jest celebrować takie novum, a raczej MONSTRUM jakie ONI wymyślili czyli Dni Judaizmu!!! (absurd na miarę wszechczasów).

Papież próbuje ratować co się jeszcze da, ale mało już prawdziwych wyznawców Chrystusa wokół Niego.

Wszyscy Święci módlcie się za wszystkich reformatorów, których kościół nie potrzebuje, by znaleźli swój Boży trakt z którego zboczyli.

Kościół katolicki jest już ganiony za to że modli się o nawrócenie Żydów i wielu niby naszych hierarchów bierze te ICH pohukiwania bardzo do serca. A przeci w żadnym wypadku nie powinni sobie tym „umoralnianiem” gojów zaprzątać swoich głów. Mamy jednak do czynienia z poważną judaizacją naszego kościoła.

Oto w jakim kierunku idą kolejne zmiany w kościele katolickim. Wydawnictwo Aplapress w Warszawie wydało „Śpiewnik Polskiej Misji Katolickiej pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Kolonii” gdzie na stronie 165 w Litanii do Wszystkich Świętych czytamy:

„Święty Abrahamie, módl się za nami.

Święty Mojżeszu, módl się za nami.

Święty Eliaszu, módl się za nami.

Wszyscy święci Patriarchowie i Prorocy (rabini i cadycy), módlcie się za nami”.

Powoli, za kolejnych 20, 40 lat nowe pokolenie zapomni jak wygląda prawdziwa Litania, bo wszystkie modlitewniki powoli poprzeinaczają ją. Tak jak to zrobiono na przykład ze wszystkimi kalendarzami. Popatrzcie nawet na te rozpowszechniane przez nasz kościół: Czy dzień - Niedziela jest w nich po chrześcijańsku 7-mym dniem tygodnia, dniem odpoczynku po 6-ciu dniach pracy, czy po ICHNIEMU pierwszym dniem tygodnia. Jeszcze 20 lat temu, byłby ten geszeft nie do pomyślenia.

Miejmy oczy otwarte na judaizację kościoła katolickiego i wspomagajmy gorąco tych księży, którzy mają tego świadomość. Potrzebujemy siebie nawzajem!

Teresa Żółkiewska

Tymczasem

Możemy zniszczyć wszystkie europejskie stolice

Izraelski historyk wojskowości Martin Van Creveld oznajmił w wywiadzie opublikowanym w „Jerusalem Post”, że Izrael posiada obecnie broń nuklearną zdolną do zniszczenia większości stolic europejskich. “Możemy teraz pomścić ofiary Holocaustu, eliminując miliony Niemców oraz innych Europejczyków” - powiedział Martin Van Creveld.

“Posiadamy setki głowic atomowych oraz rakiet i możemy wystrzelić je w dowolnym kierunku. Większość stolic europejskich może stać się celem naszych sił powietrznych, nawet Rzym”.

Creveld, profesor historii wojskowości na Hebrew University w Jerozolimie stwierdził, że jedyną sensowną strategią w stosunku do Palestyńczyków powinna być “zbiorowa deportacja”. Wszyscy Palestyńczycy powinni być deportowani. Ludzie, którzy do tego dążą (tzn. rząd) czekają tylko na odpowiedni moment. Dwa lata temu tylko 7-8% Izraelczyków opowiadało się za takim rozwiązaniem, dwa miesiące temu 33% a obecnie wg badań Gallupa, ponad 44%”.

Zdaniem Crevelda, premier Izraela Ariel Sharon chciał deportować Palestyńczyków, aby zaostrzyć konflikt, ponieważ żadne inne rozwiązanie nie przyniesie rezultatu. Kiedy zapytano go czy Izrael nie będzie wtedy postrzegany na świecie jako zbójeckie państwo (rogue state), gdy zdecyduje się na ludobójczą deportacje Palestyńczyków, Creveld zacytował słowa byłego ministra obrony Mosze Dajana, że “Izrael musi być jak wściekły pies, aby bano się go zaczepiać”.

Creveld argumentował, że Izraelowi nie powinien się tym przejmować, gdy będzie nazywany zbójeckim państwem. “Nasze siły zbrojne nie są trzydziestymi najsilniejszymi w świecie, ale raczej drugimi lub trzecimi. Mamy wystarczające środki, aby pociągnąć cały świat na dno razem z nami i mogę was zapewnić, że zrobimy to przedtem, zanim Izrael zostanie zniszczony”.

Nadim Ladki - www.iap.org

(Z angielskiego tłumaczył Franciszek Rozalski)

A co na to świat gojowski? Czy nadal będzie milczał?

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.