Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 05-02-2011

JAK FEMINIZM DEPRAWUJE OJCOWSKĄ MIŁOŚĆ DO CÓREK Henry Makow

Żyjemy w świecie, w którym próbuje się na nowo zdefiniował rodzinę i wyeliminować lub przynajmniej osłabić w niej role ojca. Ideolodzy feminizmu traktują mężczyzn jako używających przemocy tyranów i promują w związku z tym wychowywanie dzieci przez samotne matki lub pary homoseksualne. Viktoria Secunda w swojej książce - Women and their Fathers: the Sexual and Romantic Impact of the First Man in Your Life (1992) pisze, że juz obecnie większość dziewcząt odczuwa zbyt nikle okazywanie im miłości przez ojców, co powoduje, że wyrastają one na niepewne siebie, oziębłe kobiety, które nie mają zaufania do mężczyzn. W rezultacie mamy do czynienia z nieudanymi małżeństwami, rozbitymi rodzinami i błędnym kołem braku ojcostwa. 
Wnioski autorki oparte są na wynikach rozmów przeprowadzonych ze 150 córkami i 75 ojcami oraz z wieloma ekspertami. Sama autorka jest feministka, dlatego udało jej się w wielu miejscach uśpić cenzurę. W rezultacie powstała uczciwa i pożyteczna praca. Ironia jest fakt, że właśnie feminizm jest odpowiedzialny za wiele omawianych symptomów.  Zdaniem autorki, dziewczęta kształtują swój romantyczny wzór mężczyzny w oparciu o relacje z ojcem.  Jedna z dziewczyn stwierdziła np., “ze kiedy dorosnę, postaram sie znaleźć mężczyznę tak dobrego i miłego jak mój tatuś” (str. 105).

Kobiety instynktownie odtwarzają to czego doświadczyły w dzieciństwie, nawet jeżeli były to nieprzyjemne sytuacje ze strony ich ojców.  Próbują jeszcze raz przeżyć swoje emocje z dzieciństwa, bo innych nie znają.  Trzyletnia dziewczynka chciała np. wyjść za tatusia i odsunąć mamusie. Dobry ojciec powinien pomoc jej zrozumieć, że musi ją przygotować dla innego mężczyzny. Jeżeli jednak ojciec opuści rodzinę, jej idealizacja ojca pozostanie zamrożona w czasie. Dziewczynki potrzebują aprobaty i miłości ze strony ojca. To jest tak niezbędne  jak słońce i woda dla kwiatu. Jedna z dziewcząt powiedziała ojcu, że kiedyś pozna chłopaka. Ojciec zażartował, że przepędzi go kijem. Powiedział to, żeby czuła swoja wartość. Nie musiał robić nic więcej. Inna młoda kobieta stwierdziła, że to dzięki ojcu uwierzyła w siebie. Kiedy matka powiedziała jej, że chłopcy nie lubią zbyt mądrych dziewcząt, ojciec odpowiedział, że znajdzie sobie mądrzejszego chłopaka. Takie kobiety mają pozytywne nastawienie do siebie i mogą znaleźć partnerów, którzy odzwierciedlają oddanych im ojców jakich pamiętają z dzieciństwa.

KOBIETY BEZ OJCÓW

Jeżeli kobieta nie ma kochającego i troszczącego się o nią ojca, np. na wskutek rozwodu lub emocjonalnej niedojrzałości, może próbować poznać mężczyzn, którzy nie dbają o nią lub odtrącają ją.  Może myśleć o sobie jako o kimś kogo nie można pokochać. Szukając jakiejś rekompensaty, takie kobiety mogą przedwcześnie rozpoczynać życie seksualne.  Mogą bać się intymności. Powszechne jest u nich przekonanie, że mężczyzna i tak je opuści. Zdaniem Secundy, kobiety, które mają problem z osiągnięciem orgazmu, zwykle w dzieciństwie nie miały ojca lub też nie był on emocjonalnie zaangażowany. Kobiety bez ojców nie czują się z nikim związane. Zamykają się w sobie i mają zwykle trudne stosunki z innymi. Większość takich córek zwykle w życiu wypróbowywało mężczyzn, szukało pretekstów, zaczynało walkę, oczekując, że zostaną opuszczone lub szukały usprawiedliwienia, aby odejść same.   Innym symptomem była obawa, aby nie być finansowo zależną od mężczyzny.  Wydaje się, że im mniej męskiej uwagi doświadczały w dzieciństwie, tym bardziej ukrywały swoje uczucia, ograniczały się do powierzchownych związków, które nie wymagały zaangażowania emocjonalnego. Dziewczyny, których ojcowie się wyparli, zwykle maskulinizowały się. Mogła to być podświadoma próba odzyskania ojca. Stawały się czymś, czego im brakowało. Innymi słowy, dobry ojciec umacnia w córce kobiecość. Kiedy brakuje ojca, szuka ona kompensaty w postaci maskulinizacji, co podważa oczywiście jej przyszłe relacje z mężczyznami.

GENEZA RUCHU FEMINISTYCZNEGO

Wiele liderek drugiej fali feminizmu to produkty rozbitych rodzin. Marilyn French autorka książki The War Against Women napisała, że “W moim życiu ojciec był nieobecny, nie interesował sie nami.” Gloria Steinem mówiła, że jej ojciec wyjechał do Kalifornii i nigdy nie dzwonił. Widywała go raz lub dwa w ciągu roku. Feminizm to forma nieustannej kompensaty utraty ojca. Jego celem jest “obalic patriarchat.” Słowo to wywodzi się od łacińskiego pater, czyli ojciec. Podobnie jak komunizm, feminizm ma swoje korzenie w usiłowaniach Iluminatów obalenia Boga i naturalnego porządku oraz narzuceniu ludzkości wszechogarniającej dyktatury bogatych. Popierany przez Fundacje Rockefellera, niszczy tradycyjną rodzinę, co było również dalekosiężnym celem komunizmu. Fundacja Rockefellera wspierała również eksperymenty dr Josefa Mengele dokonywane na więźniach obozów koncentracyjnych. Ich celem, podobnie jak feminizmu, było wyhodowanie nowej rasy niewolników dla obsługiwania bogatych.

Wzorem dla feminizmu jest walka klas Maksa. Mężczyźni rzekomo uciskają kobiety, wykorzystując je w roli matek i żon, co jest oczywistym nonsensem, gdyż obydwie role społeczne męska i żeńska wymagają poświecenia. Mężczyźni od wieków chronili i wspierali swoje rodziny. Feminizm odzwierciedla przekonanie Iluminatów (masońsko-komunistyczne), że to człowiek określa rzeczywistość a nie Bóg lub natura. Role męskie i żeńskie mają być rzekomo zdeterminowane przez społeczeństwo a nie przez różnice biologiczne. Zmusza kobiety do porzucenia ról żeńskich oraz do uzurpowania sobie ról męskich. Celem jest pozbawienie mężczyzn cech męskich i uczynienie z nich politycznych impotentów. Miłość, szczególnie dla kobiet, jest kwestia wierności.. Feminizm uczy kobiety nieufności, twierdząc, że cala niesprawiedliwość bierze się z “nierownosci” płci, dlatego należy dążyć do zlikwidowania heteroseksualności. Wiele feministek jest lesbijkami, które promują homoseksualizm. Wymogły uchwalenie przepisów prawnych, które pozbawiają mężczyzn prawa do dzieci i majątku. Rutyną sądową stało się już dyskryminowanie mężczyzn.

Druga fala feminizmu jest największym wrogiem kobiecości.  Stanowi cześć tajemnego planu zatrucia uczucia miłości oraz zniszczenia ludzkiej duchowości.  Społeczeństwo traci na zanikaniu takich kobiecych cech jak kobieca miłość, czar, piękno, inteligencja, skromność oraz wdzięk Dziewictwo stało się już reliktem przeszłości. Kobiety chciałyby być wiecznie młode, ale zapominają, że sekretną formułą może być wierność. Władza umacnia i upowszechnia tą feministyczna mistyfikacje. 

SPUSTOSZENIE WYWOŁANE PRZEZ FEMINIZM

Od czasu wystąpienia drugiej fali feminizmu w latach 60-ych trzykrotnie wzrosła ilość rozwodów.  Obecnie prawie 50% białych kobiet , które wyszło za mąż jest rozwódkami. W latach 40-ych było ich tylko 14%.  W latach 1970-1992 procent dzieci jakie urodziły sie poza małżeństwem wzrósł z 11% do 30%. Trzykrotnie wzrosła ilość dzieci wychowywanych przez pojedynczych rodziców. W 2000 roku 22,4% (16 mln) dzieci poniżej 18 lat było wychowywanych przez samotne matki. W roku 1960 było ich tylko 8%. Badania przeprowadzone na próbie 1000 dzieci rozwiedzionych rodziców (1976-1987) wykazały, że prawie polowa z nich nie widziała się z ojcem w ciągu ostatniego roku. Sytuacja ta może wzmacniać zachowania homoseksualne, ponieważ jak wykazałem powyżej dziewczyny kompensują sobie brak ojca maskulinizacja a chłopcy feminizują się. 
Z punktu widzenia rozwoju psychologicznego kobiet oraz poczucia szczęścia feminizm jest oczywistym zjawiskiem chorobowym.

OJCOWIE - CÓRKI: HETEROSEKSUALNY PARADYGMAT

Dzisiejsi mężczyźni i kobiety pozostają w stadium zahamowanego rozwoju emocjonalnego, w  czymś co przypomina zamrożoną fazę zalotów. Kiedy ludzie znajdują sie w rozterce oraz  kiedy są spragnieni seksu stają się łatwo podatni na manipulacje. Media promują obsesje na punkcie seksu oraz przesuwają małżeństwo oraz zakładanie rodziny w nieskończoność.  W małżeństwie seks jest łatwo dostępny i traci na ważności. Młodych mężczyzn uczy się oceniać kobiety po wyglądzie, ignorując cechy niezbędne do udanego małżeństwa. Media prezentują piękne kobiety jako boginie a miłość staje sie ersatzem religii.

Chciałbym poniżej przedstawić kilka rad  dla młodych mężczyzn: 
Jeżeli kobiety tworzą obraz idealnego mężczyzny na podstawie swojego ojca,  to być może mężczyźni powinni starać się być bardziej “ojcowscy” w swoim podejściu do kobiet. Zwykle kobiety wybierają sobie mężczyzn starszych od siebie (około 5 lat), odtwarzając swoją rodzinę taką by mąż zapewnił duchowe i emocjonalne bezpieczeństwo jak to robił (lub powinien robić) ich ojciec.  Mężczyźni powinni szukać młodszych kobiet, które na nich czekają. Zamiast oceniać je w kategoriach seksu, powinni raczej wybierać  długoterminowe stosunki prowadzące do małżeństwa.  Daje to większą satysfakcje niż przypadkowy seks. Niezależnie od tego czy kobiety miały dobrego ojca, czy nie, potrzebują one takiego męża, który zapewniłby dzieciom bezpieczeństwo, opiekę i odpowiednie wychowanie. Mężczyźni powinni się przygotowywać do tej roli.  Jest to standard, do którego mężczyźni zawsze się przymierzali i w jaki sposób są oceniani przez kobiety. Jeżeli kobiety w swoim wyborze kierują się wzorem ojca, to czy również mężczyźni szukają kobiet, które przypominają im matkę? Być może, ale to nie jest prawidłowe. Mężczyzna nie powinien oczekiwać, że żona będzie dla niego jak matką dla dziecka. Raczej powinien spodziewać się od niej lojalności, przywiązania i zaufania, jakim dziewczyna darzy  swojego ojca. Mężczyzna powinien być autorytetem jako mąż i ojciec. Oczywiście, dla mężczyzny kobieta jest bardziej atrakcyjna, jeżeli jest mocna, skomplikowana i efektywna, ale kiedy również zachowuje swoje dziewczęce cechy. Kiedy kobieta ma zaufanie do męża, może zając się również swoją kobiecością, co pozwoli jej zachować młodość i atrakcyjność do późnych lat. Odpowiedzialność ojca polega na tym, aby budować w córce zaufanie do mężczyzn i przygotować ją dla wartościowego partnera. Wymaga to utwierdzenia jej płciowej identyfikacji jako atrakcyjnej partnerki dla przyszłego męża.

KONKLUZJE

W ciągu mojego życia popularny obraz ojca został przekształcony z budzącego szacunek Roberta Younga z Father Knows Best w głupkowatego Homera Simpsona.  Nie jest to ani przypadek, ani “znak czasu”. Proces ten odzwierciedla skomplikowany plan wojny psychologicznej opracowany przez Iluminatów, aby odmaskulinizować mężczyzn, zmniejszyć populacje oraz zdegradować i zdestabilizować społeczeństwo. Ci, którzy sprawują władze nad nasza planeta nie chcą, abyśmy byli dojrzali i mogli oceniać rzeczywisty obraz sytuacji. Ich głównym narzędziem są media, które promują takie ruchy jak feminizm w tani sposób, aby robiły wrażenie spontanicznego działania. Kobiety mają takie samo prawo do szacunku i samorealizacji, jeżeli tego chcą. Problem leży w tym, że druga fala feminizmu nie dotyczy właściwie równości w swobodzie wyboru, ale zawiera ukryty program upowszechniania lesbijskich zachowań, które atakują podstawowa komórkę społeczną jaką jest heteroseksualna rodzina. Na tej chorobie, która prowadzi do zniszczenia rodziny powstała pasożytnicza warstwa feministycznych profesjonalistek: polityków, wychowawców, pisarzy, prawników, konsultantów społecznych, itd. która stała się juz polityczną elitą mającą wpływ na nasze życie.  W ten sposób ludzkość znalazła sie w stadium zahamowanego rozwoju. Najwyższy czas, aby mężczyźni zaczęli działać. W cyklu ludzkiego żywota, chłopcy stają się ojcami. Syn niesie wizje swojego ojca. Mówi się, że nie odniosłeś sukcesu, jeżeli nie masz następcy. Mężczyźni również cierpią z powodu utraty ojca, ale mamy Ojca, który nas nie opuści. Myślę o Bogu.  Zostaliśmy stworzeni na jego podobieństwo i nosimy go w swojej duszy. Po łacinie vir znaczy mężczyzna. Pochodzące od niego angielskie słowo virtue znaczy postępować właściwie. W tym kontekście właściwą rzeczą dla mężczyzny jest założenie zdrowej, szczęśliwej rodziny opartej na prawdziwych wartościach i prawidłowej wizji życia.

(Z angielskiego tłumaczył Stanley Sas)

W Polsce Drugi Biegun Ekstremizm który nie szanuje praw dziecka do obojga rodziców. Zobacz ten film zanim pójdziesz do sądu...

 

Demonstracja poparcia dla tymczasowo aresztowanego Rafała Lewickiego - Pójdę do więzienia bo porwałem swoje dzieci...

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Winter
03-01-2015 / 23:03
Many many quiatly points there. phyukb.com [url=ozhkvj.com]ozhkvj[/url] [link=dffkhe.com]dffkhe[/link]
~Gabriel
23-12-2014 / 16:04
Dziękuję za pozdrowienia i" rel="nofollow">goxiyrb.com"> oadawiodpm pozdrowieniem. Może politykom to nie pomoże, ale nam na pewno, jeśli zamiast wyszydzania po prostu się roześmiejemy. Jeśli nie możemy oczyścić całej atmosfery, oczyśćmy powietrze nad naszym domem. Zresztą moda na wyszydzanie nieobca jest w innych sferach, co boli tym bardziej, że powołują się na Chrystusa.
~Othmane
19-12-2014 / 16:20
Wow, your husband looks very muddy. It must be sotmheing about men and their childhood memories that they love to get and stay dirty so much.
~tuti
04-05-2011 / 22:45
W Pile dwoje psychologów zostało ukaranych karą grzywny po 2 tyś, złotych W koncu dobrano się tym doradcom do d.u.p.y.
~Krystyna psycholog
08-02-2011 / 13:09
Film Frondy o prawach ojca z wypowiedziami sędziów ( ukryte twarze ,zmieniony głos ) o zorganizowanym procederze niszczenia rodziny przez sądy rodzinne został usunięty .webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:CJYUnDATM1YJ:www.youtu
~Anna
06-02-2011 / 13:46
RODK są przecież tworem sądu, więc z jakiego tytułu spodziewacie się od nich uczciwości i bezstronności? Taką debilną merytorycznie opinię opartą na interpretacji testów projekcyjnych czyli "widzimisię"psychologów nie sposób podważyć tak, jak nie sposób podważyć "dowodów" w postaci widzimisię prokuratorów. Często uzasadnienie wyroku to niemalże ksero aktu oskarżenia. W USA strony mają prawo do własnych biegłych, ława przysięgłych jest wybierana zarówno przez prokuratora jak o obrońcę podsądnego i to się nazywa demokracja. W Polsce ustroju demokratycznego nikt jeszcze na oczy nie widział mimo bełkotu mediów o polskiej "demokracji" .Biegłego psychologa - zakładając, że sąd nie odrzuci tego pytania (z reguły odrzuca, ignoruje badź nie zapisuje w protokole rozprawy - można zapytać tylko o jedno - jaki jest procent rzetelności i trafności zastosowanego testu, a już leży i kwiczy, gdyż najczęściej tego nie wie. Rzetelność, trafność , standaryzacja i normalizacja to 4 parametry dzięki którym metoda spełnia kryteria naukowości. W RODK i opiniowaniu do spraw karnych są testy, których trafność diagnostyczna nie przekracza...0,05%. Badanie psychiatryczne, też na dobrą sprawę nie spełnia żadnych kryteriów naukowości. Warto o tym wiedzieć.
~układ
06-02-2011 / 09:48
W wasze szeregi jak zwykle wprowadzimy tym razem kilku Bolków i Wasza sprawa zpełznie i spali na panewce. Już macie w swoich szeregach...........
~ola
06-02-2011 / 09:42
www.youtube.com/watch?v=IqTSamVsC_c Posłowie PIS uważają że sądy rodzinne powinny dalej szkodzić..Na co nie może być zgody żadnego ojca w Polsce .Wszystkie sprawy rozpatrywane są według tego samego schematui nieprawda że sądy rozpatrują każdy przypadek indywidualnie .Sędzia kłamie do kamery co potwierdzają statystyki ,liczne skargi ,co donoszą media niemal co dzień .Dzieje się to bez względu na wiek dziecka bez uwzględniania potrzeb dziecka i interesu społecznego .Sąd rodzinny nie dąży do poszukiwania rozwiązań przyjaznych dziecku i rodzinie a eskaluje wręcz konflikt pomiędzy rodzicami latami niekiedy badając który rodzic jest ,,lepszy" uznając wychowanie przez ojca za sprawę drugorzędną.
~NIKt
05-02-2011 / 23:30
No Donek, Grzechu, Bronek.... / togowcy10 Kwietnia tak damy Wam popalić , że na wieki popamiętacie.