Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:



Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 kwietnia 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 22-03-2015

ISIS przygotowuje Gojów do życia po III wojnie światowej

Od red. (Sabba) – Nietzsche powiedział o wojnie francusko-pruskiej 1870: ‚żadna ofiara nie jest zbyt duża w wojnie o naszą kulturę’.

a

To co wydarzyło się ostatnio w Niniwie i Mosulu to prawie zbrodnia przeciwko ludzkości. Ale to nie jest przypadek, i powinno się to rozważać w połączeniu z inną wojną kulturową jaka toczy się w Europie w tej chwili.

Wszystko to pasuje do mesjańskiego żydowskiego planu dominacji świata. Rabin Elijah Benamozegh w książce Izrael a ludzkość [Israel and Humanity] bardzo dobrze tłumaczy jak do tego dojdzie. Jednym z kluczowych elementów ich strategii jest zniszczenie gojowskich narodów (WSZYSTKICH narodów, nie tylko ‚białej rasy’), dziedzictwa narodowego i dumy narodowej. Wszystkie narody na świecie muszą stać się jednym narodem globalnym i musi zostać zniszczona cała ich spisana historia.

A kiedy wybrańcy chcą by wszystkie narody świata żyły w permanentnym stanie amnezji i zapomną cała ich przeszłość i rodowód, oni będą jedynym narodem, który może prześledzić swoje pochodzenie do odległej przeszłości – dając im wyższy status nad resztą nas.

Jak żydzi bardzo dobrze wiedzą, Bliski Wschód jest pełen ruin starożytnych świątyń, pałaców, monet, przedmiotów itd. Szacuje się, że w Egipcie odkopano ich tylko 1 / 3, zaś Mezopotamia jest jeszcze większym skarbcem niż Egipt.

Państwo żydowskie również wielokrotnie próbowało wykorzystać archeologię by udowodnić i uzasadnić swoje roszczenia wobec Ziemi Świętej.

Ale historia i archeologia okazały się być dwu najbardziej zatwardziałymi anty-judejskimi dziedzinami badań.

Im więcej kopią, tym mniej znajdują. A raczej – im więcej kopią, tym więcej śladów WSZYSTKICH narodów które zamieszkiwały tę ziemię znajdują, ale nie swoich. Tam po prostu nie ma po nich żadnego śladu. Nawet ściana płaczu jest rzymska…

Szybka wizyta do każdego wiodącego muzeum jest także bardzo pouczająca. Pokazują one niektóre z najbardziej zdumiewających i chwalebnych potwierdzeń o Persach, Egipcjanach, Hetytach, Babilończykach, Asyryjczykach, Kreteńczykach, Grekach, Rzymianach itp. Dzieła sztuki które należą do najbardziej inspirujących rzeczy jakie można zobaczyć.

Jednej rzeczy której nigdy nie zobaczymy jest dział starożytności hebrajskiej / żydowskiej / izraelickiej. Nic o wybrańcach, nic, nada, niente. Jedyne muzea jakie mają oni to… muzea Lol-okaustu. Ale odchodzę od tematu…

I to dla narodu który uzasadnia istnienie państwa żydowskiego pismem w torze, i który nie może zdobyć żadnych dowodów archeologicznych by uzasadnić to roszczenie, bogactwo znalezisk archeologicznych potwierdzających historię Egipcjan, Asyryjczyków, Babilończyków itd. musi być postrzegane jak bomba.

W jaki sposób rozładują tę bombę? Chwalą się tym, że są niszczycielami cywilizacji, prawda?… Najnowsze ataki w Mezopotamii, takie jak zniszczenie syryjskich miejsc wykopalisk archeologicznych i starożytności palestyńskich, wszystkie mają na sobie żydowskie odciski palców – żydzi są jedynymi którzy na tym korzystają.

To wyrównuje ziemię, i Syryjczycy, Irakijczycy itd. wkrótce będą na tym samym poziomie jak żydzi. Kiedy żaden / żadni? z nich nie będą mieć archeologicznych śladów po swojej wspaniałej przeszłości, tylko wtedy niszczyciele cywilizacji zaczną czuć się bezpieczniej.

W tej chwili atakuje się europejską historię.

Istnieje nowy ruch, który powstał w Rosji, i który uważa, że średniowiecze nigdy nie miało miejsca. Ten ruch – zwany ‚niedawnizmem’ [ang. recentism] – uważa, że mamy 1.000 lat nadwyżki NIEUDOKUMENTOWANEJ historii!!! Co oczywiście jest kłamstwem (Jan 8:44).

Ten atak na europejskie średniowiecze nie jest nowy: po raz pierwszy zaatakowali nazywając go ‚mroczną erą’, by odciągnąć od niej ludzi, żeby zagwarantować by nikt się nią nie interesował, ani nie badał. I większość ludzi zwykle czuje doń odrazę. Oni widzą barbarzyńską erę, erę chorób, opresji, tyranii kościoła, zabobonów itd.

Średniowiecze było świetlaną erą historii świata ogólnie, a szczególnie Europy. Ale to jest także czas kiedy największa była świetność chrześcijaństwa…

Teraz prowadzą swój atak krok dalej, twierdząc, że jedyny czas w europejskiej historii kiedy było triumfujące chrześcijaństwo – ten czas nigdy nie istniał. Chlodwig, Karol Wielki, Filip II August z Francji, Ryszard Lwie Serce, Krucjaty, Fryderyk Hohenstaufen, Filip IV z Francji, Joanna d’Arc, Imperium Bizantyjskie, Imperium Muzułmańskie: wszystkie nie istniały.

Choć możemy się z tego śmiać w tej chwili, jest to absolutna katastrofa, która rozwija się powoli przed nami. Nowe pokolenia nie są już poprawnie nauczane historii, i wygląda na to, że historii będzie się uczyć coraz mniej w przyszłości, aż zostanie zapomniana, i tora pozostanie jedyna książką o historii świata.

Oni teraz wysiewają nasiona dla Gojów którzy przeżyją następną wojnę światową.

Niszczenie zapisów historycznych narodów to niszczenie ich pamięci, niszczenie ich tożsamości, niszczenie ich istnienia. Naród bez historii jest jak drzewo bez korzeni. Umiera.

Sabba 28.02.15, tłum. Ola Gordon.

Źródło: https://theuglytruth.wordpress.com/2015/02/28/i-s-i-s-preparing-the-goyim-for-life-in-a-post-wwiii-world/

Tags : , , ,

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

 
~Packers and Movers Indore
17-04-2017 / 16:49
www.packers-and-movers-indore.in/ packers-and-movers-indore.in/blog/ www.manishpackersmoversindore.in/ www.manishpackersmoversindore.in/blog/ www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-bangalore.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-bhopal.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-chennai.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-delhi.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-chandigarh.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-gurgaon.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-hyderabad.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-indore.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-jaipur.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-jodhpur.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-jabalpur.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-kolkata.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-mumbai.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-nagpur.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-raipur.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-surat.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-ghaziabad.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-noida.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-lucknow.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-kanpur.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-vadodara.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-ahmedabad.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-dehradun.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-haldwani.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-haridwar.html www.manishpackersmoversindore.in/packers-movers-sonipat.html www.manishpackers.in/ www.manishpackers.in/packers-and-movers-bhopal.html www.manishpackers.in/packers-and-movers-udaipur.html
~miz adda
07-03-2017 / 08:08
~Roman
02-03-2017 / 13:03
Appreciation for really being thoughtful and also for deciding on certain marvelous guides most people really want to be aware of. www.ipl-2017.info/ www.ipl-2017.info/p/ipl-player-auction-2017.html www.ipl-2017.info/p/ipl-2017-schedule.html www.ipl-2017.info/p/point-table-indian-premier-league-2017.html
~Tobby
06-02-2017 / 06:38
~New Year Greetings
13-12-2016 / 18:24
~Rizwan khan
13-12-2016 / 13:39
I like your website. its very likely and valuable. this website have many good information. please don't miss to read my new year wishes Happy" rel="nofollow">newyearwish.net/happy-new-year-2016-in-advance-sms/"rel="”dofollow new year 2017 in advance happy" rel="nofollow">newyearwish.net/happy-new-year-wishes-quotes-2016-for-friends/"rel=" new year wishes messages for friends
~ranveerkapoor
17-10-2016 / 07:17
~محمد الخطيب
03-07-2016 / 04:00
" rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_90.html"> شركة كشف تسربات المياه بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_42.html"> كشف تسربات المياه بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_27.html"> شركة عزل اسطح بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_35.html"> شركة عزل خزانات المياه بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_20.html"> شركه عزل مائى بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_91.html"> شركة عزل حرارى بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/06/blog-post_12.html"> شركة ترميم منازل بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_61.html"> شركة مكافحة حشرات بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/06/blog-post_52.html"> شركة رش مبيدات بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_19.html"> شركة تسليك مجارى بالرياض " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/01/blog-post.html"> شركة كشف تسربات المياه بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/01/blog-post.html"> كشف تسربات المياه بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/06/blog-post.html"> شركة عزل اسطح بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_38.html"> شركة عزل خزانات المياه بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_24.html"> شركه عزل مائى بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_70.html"> شركة عزل حرارى بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_43.html"> شركة ترميم منازل بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2015/12/0552929822_12.html"> شركة مكافحة حشرات بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2015/12/0552929822_12.html"> شركة رش مبيدات بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_71.html"> شركة تسليك مجارى بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2015/12/0552929822.html"> شركة ترميم منازل بالدمام " rel="nofollow">www.el-harmeen.com/2016/04/0530464144_10.html"> شركة صيانة منازل بالدمام
~Packers and movers bangalore
22-06-2016 / 09:07
Excellent writing services, i know, the professional writers have produce the highest quality in the assignment essays writing regarding academic standard. Premium writing quality assistance students have gaining the best grades in your academic career. Professional writer have immense knowledge for the respective subject and topic and write the assignment without any hurdle. for more details please visit here: Packers and movers bangalore: packersmoversbangalore.in/ Packers and movers in bangalore: blog.packersmoversbangalore.in/
~oakley outlet
13-04-2016 / 08:06
ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletsonlines.us.com Coach Outlet Store Online www.coachstoreonline.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.in.net Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Michael Kors Outlet Store www.michaelkorsoutletsstores.us.com Coach Purses www.coachpurses.eu.com Coach Outlet www.coachoutlet2016.us.com Tory Burch Outlet www.toryburch-outlet.us.org Longchamp Outlet www.longchampoutlet.in.net Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.us.org Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.us.com Moncler Outlet www.moncleroutletonline.in.net Coach Factory www.maganates.com Coach Factory Outlet www.coachfactorysoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katesapdeoutlet.us.org Ray Ban Outlet www.rayban-outlet.us.org Cheap Ray Ban Sunglasses www.raybansunglasses2016.us.com Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes2016.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.name Kate Spade Outlet www.katespadesoutlet.us.org Michael Kors Outlet www.michaelkorsfactoryoutletstores.us.com Coach Outlet www.coachoutletonlinestore.in.net Nike Air Max www.nikeairmaxstore.ru Moncler Jackets www.monclerjacketsru.ru Nike Roshe Run www.tanienikerosherun.pl Cheap Nike Air Max www.nike-airmaxaustralia.com Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max Damskie www.cheapnikeairmax.pl Nike Air Max www.nikeairmax.us.org Red Bottom Shoes www.redbottomshoe.in.net Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Outlet www.balenciagaoutlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciagahandbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletsale.us.com Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermesbelt.us.org Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstore.in.net North Face Jackets www.north-face.in.net The North Face Outlet www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-factoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outlets.us.org Timberland Boots www.timberlandoutletstore.in.net Timberland Outlet www.timberlandoutlet.us.com Tory Burch Outlet Store www.toryburchoutletstore.name Tory Burch Outlet www.toryburchsoutlet.in.net Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletusa.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Factory Outlet www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.guccioutlet.in.net Gucci Handbags www.cheapguccihandbags.us.com North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.pradaoutlets.in.net Burberry Outlet www.burberrystoreoutlet.name Hollister Clothing www.hollister-clothing.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.us.org Tiffany Jewelry www.tiffanyandcooutlet.name Tiffany Outlet www.tiffanystoreoutlet.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Oakley Sunglasses www.sunglassesoakley.name Cheap Jordans www.cheapjordans.name Oakley Outlet www.oakley-outlet.us.org North Face Outlet www.thenorthfaceoutlet.us.org Tory Burch Outlet www.toryburchoutlet.eu.com Burberry Outlet www.burberryoutlets.us.org Hermes Outlet www.hermesoutlet.us.org Prada Outlet www.pradaoutlet.us.org Chan Luu Sale www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.us.org Oakley Sunglasses www.oakleyoutletsstore.us.com Toms Shoes Sale www.tomsshoesinc.com Beats By Dr Dre www.beatsbydrdre.us.org Coach Outlet www.coachstoreoutlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoe.eu.com Oakley Sunglasses www.oakleysunglasses.de.com Valentino Shoes www.valentinoshoes.eu.com Tory Burch Shoes www.toryburchshoes.us.com Oakley Eyeglasses www.oakley-eyeglasses.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.us.org Coach Outlet Online www.coachoutletonlinestore.us.org Coach Purses www.coachpurse.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.us.com Toms Shoes www.toms-shoes.name Hermes Belts www.hermesbelts.us.org Burberry Outlet www.burberryoutletfactory.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outletstores.us.com Fendi Belt www.fendibelt.us.com Giuseppe Shoes www.giuseppezanotti.eu.com Oakley Vault www.oakley-0utlet.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkors-outlet.eu.com Stephen Curry Shoes www.stephencurryshoes.us.com Salomon Shoes www.salomonshoes.eu.com Gucci Outlet www.guccioutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacesoutlet.in.net Coach Outlet www.outletcoach.in.net Gucci Belt www.guccibelt.in.net North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.com Burberry Outlet www.burberryoutletstore.us.org North Face Outlet www.north-faceoutlets.in.net North Face Jackets www.outletnorthface.in.net Burberry Scarf www.burberryscarf.in.net Skechers Shoes www.skechersshoes.us.com Oakley Sunglasses www.oakleyglasses.in.net Toms Outletwww.tomsoutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.us.org Nike Outlet www.nikeoutlet.us.org Nike Hoodies www.nikehoodies.us.com Tory Burch Flats www.toryburchflats.in.net Marc Jacobs Handbags www.marcjacobshandbags.name Marc Jacobs Outlet www.marcjacobsoutlet.in.net Jimmy Choo Shoes www.jimmy-chooshoes.us.com Jimmy Choos www.jimmychoos.us.com Burberry Belt www.burberrybelt.com Tory Burch Boots www.toryburchboots.com Louis Vuitton Belt www.louisvuittonbelt.com Ferragamo Belt www.ferragamo-belt.us.com Marc Jacobs Handbags marcjacobshandbagsoutlet.blog.com Lululemon Outlet www.lululemon-outlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christian-louboutin-shoes.us.com True Religion Outlet www.truereligion-outlets.in.net Tommy Hilfiger Outlet www.tommyhilfigeroutlet.us.com Burberry Outlet www.burberry-outletstore.com