Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 sierpnia 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-08-2013

Gazeta Warszawska i krótki poradnik, jak zdemaskować antysemitę Mirosław Kokoszkiewicz

Tak to już jest na tym świecie, że pewna część ludzi uważających się za mądrzejszych i bardziej światłych uzurpuje sobie często prawo do pouczania maluczkich. Z medialnych wyżyn i mównic, czasami dla zmyłki przypominających ambony, płyną w świat porady dla duchownych i świeckich, wierzących i niewierzących, mądrych i tych nieco głupszych.

Prym pod tym względem wiedzie Gazeta Wyborcza słusznie nazywana przez redaktora Stanisława Michalkiewicza organem prasowym kierowanym przez „starszych i mądrzejszych”. Organ z Czerskiej prowadzi, można śmiało powiedzieć, poradnikowy blitzkrieg i doradza totalnie. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że pojawiają się tam takie pozycje jak:

Krótki poradnik, jak wyrzucać śmieci, Krótki poradnik, jak zostać astronautą, Krótki poradnik duchowego włóczęgi, Skrócony poradnik dla turystów i tubylców…itp.

zydzi_lapanka.jpg

Jednak w tym poradnikowym szale i amoku „autorytetów” z ulicy Czerskiej istnieje pewna niewypełniona luka.

Choć to z łam Wyborczej dowiadujemy się zawsze, kto jest polskim zwierzęcym antysemitą to trudno na jej łamach znaleźć poradnik, jak owych antysemitów rozpoznawać i demaskować oraz jaki klucz do tego etykietowania zastosować.

Sprawa musi być bardzo trudna i skomplikowana gdyż to, co wydaje się być w jednych sprawach oczywiste, w przypadku polskiego antysemityzmu już takie oczywiste nie jest.

Na przykład do tego grona podludzi zalicza się tam, prof. Krzysztofa Jasiewicza czy Prezesa USOPAŁ, Jana Kobylańskiego, a już nie wiedzieć, dlaczego hołubi się autorkę żydożerczych tekstów z 1968 roku, Iwonę Śledzińską-Katarasińską z PO, czy organizatora i uczestnika antysemickich czystek w Ludowym Wojsku Polskim, renegata i zdrajcę, Jaruzelskiego.

Postanowiłem tutaj na łamach Warszawskiej Gazety wypełnić tę lukę pozostawiona przez Gazetę Wyborczą i opublikować Krótki poradnik, jak zdemaskować antysemitę.

Tak się bowiem szczęśliwie złożyło, że w ostatnich dniach lipca dane było mi poznać osobiście Pana Jana Kobylańskiego, który dla środowiska Gazety Wyborczej jest „wzorcem z Sevres” polskiego antysemityzmu.

To właśnie na jego przykładzie, punkt po punkcie, składnik po składniku wskażemy, z czego przyrządza się danie pod tytułem „polski zwierzęcy antysemityzm na zimno”.

1. 1. Polski antysemita to najczęściej osoba niezależna mentalnie i finansowo od Salonu III RP oraz taka, która mimo to osiągnęła w życiu sukces, i której ów Salon nie jest w stanie nic zrobić oprócz obszczekiwania i wieszania się u jej nogawki

2. 2. Polski antysemita to przeważnie wielki patriota, a jego żydożerczość staje się tym groźniejsza, jeżeli na dodatek posiada on twardy kręgosłup i pochodzi ze starego herbowego rodu, w tym przypadku „Lubicz”

3. 3. Polski antysemita, choć ma w gronie swoich znajomych i przyjaciół uczciwych Żydów to jednak nie pada na kolana powalony „ogromem autorytetu” różnych Michników, Smolarów, Gebertów, Hartmanów i Blumsztajnów

4. 4. Polskiemu antysemicie już na sam dźwięk słowa „POLSKA” zaczynają błyszczeć antysemickie oczy, a kiedy słyszy słowa Bóg Honor Ojczyzna, lub śpiewaną „Rotę”, albo „Boże coś Polskę” wzrok jego staje się szklisty, a po policzkach spływają mu antysemickie łzy.

5. 5. Polski antysemita wzywa Rodaków do jedności i masowego udziału w wyborach by odzyskać Ojczyznę

6. 6. Polski antysemita broni Kościoła i wartości chrześcijańskich

O co więc chodzi z tym tropieniem w Polsce antysemitów zamiast, co wydawałoby się logiczne i oczywiste, antypolaków?

Sprawa wbrew pozorom jest niezwykle prosta. To książkowa akcja prewencyjna eliminująca ludzi uznanych za niebezpiecznych przez okrągłostołowych geszefciarzy, którzy wzięli sobie Polskę w pacht.

Zamiast silić się na własne mądrości niech przemówią wielcy Polacy.

Aleksander Fredro: "Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem"

Prymas Tysiąclecia, kardynał Stefan Wyszyński: "Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej."

Chodzi o pozbawienia nas siły i woli oraz wiary we własną wielkość oraz unicestwienie pragnienia tej wielkości. Robi się to poprzez stygmatyzowanie mianem „antysemitów” ludzi niezależnie myślących, polskich patriotów, którzy mają zadatki na przywódców i zdają sobie sprawę, że gra idzie o likwidacją Polski, jako wspólnoty i narodu.

Chodzi o wyhodowanie pokolenia, dla którego ważniejsze od Polski będzie picie piwka i grillowanie przy akompaniamencie piosenki, „Dymać orła białego…ha…ha…bum”, a Kościół reprezentować będą wyłącznie księża typu Lemański, Boniecki i Sowa.

Wówczas to Michnik i spółka uroczyście ogłoszą ostateczne zwycięstwo w walce z polskim antysemityzmem i końcowy triumf kościoła otwartego.

Parafrazując słowa Fredry, Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć „autorytetom” i rządzącym zdrajcom, że łotry, nie wart być narodem

Więcej w tym temacie:

ZAPRASZAMY NA LUBELSKI PROCES O ANTYSEMITYZM  GRZEGORZA WYSOKA 19 grudnia 2011, o godz. 8.30, w sali XIV w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód Władysław Gauza  
REPRESJE w RP - czyli jak Radosław Sikorski ściga internetowych antysemitów za wyrażanie swoich poglądów...
Lublin - proces polityczny o antysemityzm Redaktora Grzegorza Wysok -17 lutego 2011 o godz.13.00 w sali IX Sądu Rejonowego Lublin-Zachód 
Jaka jest obecnie w Polsce skala zjawiska określanego mianem „antysemityzmu bez Żydów" monika adamczyk-garbowska, Lublin  
11 Minut 27 sierpnia 2010 r. PROCES JANA KOBYLAŃSKIEGO - WOJNA O KRZYŻE. ANTYSEMITYZM POD PREZYDENCKIM PAŁACEM I PRZED WARSZAWSKIM SĄDEM.
Afera Madoffa: Wskazówki dla zakłopotanego antysemity
Jak eurodeputowany Michał Kamiński został antysemitą
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
Bubel przed sądem za antysemityzm - czyli wg. prokuratorów patriota = antysemita? ...kiepsko widzę tą demokrację pod rządami platformersów...
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach - z cyklu fakty i mity o Ameryce...
KLEROFASZYŚCI W „RADIO MARYJA” ZAGROŻENIEM DLA DEMOKRACJI I UCIELEŚNIENIEM KSENOFOBII I ANTYSEMITYZMU. JEDNYM SŁOWEM PRAWDZIWI WROGOWIE WIELONARODOWEJ I WIELOKULTUROWEJ RZECZYPOSPOLITEJ NICZYJEJ.
Syjonistyczny antypolonizm pod etykietką antysemityzmu. Zatrzymano niewinych w napadzie na rabina?
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm dr Leszek Skonka
JUDEOPOLONIA - NOWE PAŃSTWO ŻYDOWSKIE? Antysemityzm na łamach prasy polskiej po 1989 roku - Włodzimierz Mich
Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie? W czyim interesie polskie siły zbrojne zostały uwikłane w agresji USA na Irak?

Tematy  w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY  PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
22-08-2013 / 09:18
*** www.marek777pl.tl >>>POLSKA fikcja trwania. POLSKA filozofia społeczna. "Konia NIE zrobić w konia ?! ( w prokuraturze, sądzie, na policji, w urzędzie ... a nawet w SEJMIE !!! i przez RZĄD !!!) to KAŻDY dzień stracony !! malarz - alpinista kominów elektrociepłowni Donald TUSK - a rzucił Obywatelom Rzeczpospolitej Polski groźbę i wyzwanie : cit. " ... NIE oddam Polski bez walki !! ..." patrz : www.youtube.com/watch?v=T7rrKNRuCas; www.youtube.com/watch?v=KO9jApqttXI ; >> TUSK-a realizuje Doktrynę APELU BERMANA z kwietnia 1945 roku > APEL do ŻYDÓW ... likwidacja biologiczna Polaków ...
~marek777
22-08-2013 / 08:45
*** TAK ... dopóki "BOLEK" miał "winogrona" (suflerów, klakierów i kibiców) wokół siebie. To "kuśtykał jako TAKO" po SALONACH. Osobnik z klasą posiadający Godność, Honor i Człowieczeństwo NIE pozwoliłby sobie na KPINĘ (To NIE był docelowy temat kombinacji operacyjnej) zrobienie BALONA z 40 milionowego Narodu ... rzecz w tym, że POLACY już DAWNO stracili SWOJĄ "klasę" ... a utwierdzają TYLKO swoje ponad 1000 LETNIE NIEchlujstwo i patriotyczną HIPOKRYZJĘ ... Wałęsa vel "BOLEK" jest tego najlepszym przykładem ... dla celów operacyjnych (epoka szukania "wroga ludu" - > oparta na doktrynie z kwietniowego w 1945 roku APELU BERMANA) na miarę swojego intelektu (mniej niż "0") bełkotał i bełkoce ... trafił na podatny grunt ... BRACIA Polacy bowiem w ramach przekory do władzy "gomułkowską drogę" do SOCJALIZMU - określają mianem KOMUNIZMU ... w TEN wyświechtany FRAZES dał się "ZŁAPAĆ" Edward GIEREK .... który przejął stery po dramatycznych wydarzeniach grudnia 1970 roku ... ogłosił bowiem ZAKOŃCZENIE "BUDOWY Podstaw Komunizmu" ... tak jak wcześniej Władysław GOMUŁKA "zagalopował się" z "zakończeniem budowy podstaw demokracji" ... Polskie STAROPOLSKIE NIECHLUJSTWO spowodowało, że do dnia dzisiejszego Żadne KONFABULACJE i insynuacje urojeń własnych polskich włodarzy NIE mają pokrycia materialnego ... a prymitywy takie jak KOMOROWSKI, TUSK, ROSTOWSKI .... i INNI ŻERUJĄ na naiwności tych którzy jeszcze posiadają resztki wiary ... chyba w CYD ... bo nawet ... CUD nad Wisłą którym tak się upajają patriotyczni HIPOKRYCI Nie był cudem ... bitwa pod Wiedniem ... też NIE była cudem (tam święcił się historyczny tryumf "pracy operacyjnej" POLSKEGO *** KONTRWYWIADU*** POLACY przemycili do obozu tureckiego ... WÓDĘ !! i ... spili ... janczarów ... SKUTEK >> "pracy operacyjnej" >> wszyscy ZNAMY ... a J. Sobieski uganiał się ... za .... i przegwizdał na kilka pokoleń EFEKT ZWYCIĘSTWA ... miał GEST ... tego GESTU NIE miał i NIE ma "BOLEK" vel Wałęsa ... z chama zrobiono pana . ... i stało sie ... jak NIE było .... TAK i NIE ma ... II JAPONII ... NIE ma zielonej wyspy ... PROSTE jak ŚWIŃSKI ogon ... prędzej na wierzbie ulęgnął się gruszki ... Jeszcze POLSKA NIE zginęła ...