Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA GRZEGORZ MICHALSKI zdrradzona Polska Fałszywa rewolucja, fałszywi ludzie, fałszywy rząd - zdradzona Polska!!

"Polak miłujący Boga i Ojczyznę powstanie z każdego poniżenia, bo zwykł klękać tylko przed Bogiem."- Ks J.Popiełuszko; 30.01.1983r.

Od czasu "kanciatego mebla" nieprzerwanie prezydentują biesiadnicy "Magdalenki" i "kanciatego mebla", premierują biesiadnicy "Magdalenki" i "kanciatego mebla” ministrują biesiadnicy "Magdalenki" i "kanciatego mebla". Jeśli nie osobiście, nie bezpośredni biesiadnicy, to ludzie KOR - marksiści, komuniści, masoni, wespół z agentami, tajnymi współpracownikami SB, donosicielami i różnej maści badziewiem.

Oto obraz dzisiejszej Polski, dzisiejszego rządu miłości ,,podobno wolnej”, Polski, nad którą ciąży wypaczona kultura, chamski rząd, chamskie wypowiedzi [p]- osłów, nie mające nic wspólnego z cywilizacją chrześcijańską. Polska dziś, znalazła się w położeniu tak groźnym, że nie możemy już sobie więcej pozwolić na tolerowanie takich działań.

Wałęsa – groźny konfident, zdrajca. Sprawa kapitana Graczyka nie tylko nie podważyła faktów jakie zaprezentowali Cenckiewicz i Gontarczyk, ale je wręcz potwierdziła, powiedział historyk Sławomir Cenckiewicz.

Każdy ze swoimi pieniędzmi robić może co chce. Ale ogromny niesmak i ohydę budzić może ostanie posunięcie Bolka [Wałęsy], kiedy ten ostatnio przyznał nagrodę pieniężną królowi Arabii Saudyjskiej Abdullahowi, a w imieniu ojca odebrał ją w Gdańsku syn Bin Abdulaziz Al Saud. Bolek przyznaje nagrodę człowiekowi, który sam nie jest w stanie określić swego majątku !! Co chciał na tym ugrać? Czy w Polsce nie brakuje sierot, chorych dzieci, domów dziecka, rodzin które straciły swoich bliskich w stanie wojennym, okaleczonych w przesłuchaniach, na plecach których wyjechał na szczyty. Hańba i jeszcze raz hańba.

20 lat po odzyskaniu ,, niepodległości” służby specjalne odwołują się do doświadczenia SB- mówi Władysłwa Stasiak, szef BBN. Największy wpływ pod względem bezpoieczeństwa kraju, zyskują ludzie związane z SB, wracają na kierownicze i średnie stanowiska- mój ojciec napewno przewraca sie w grobie.

Przemysław Grudziński, Wiceminister Spraw Zagranicznych był zarejestrowany jako TW SB pod pseudonimem ,,Trojanowski”—taką informacje zamieścił IPN na swojej stronie

Kolejny ,,naukowiec” Uniwersytetu M.Kopernika w Toruniu Andrzej Kus, pseudonim ,,Orion” przyznał się do współpracy z SB, podało TVN 13/listopada ub roku.

Michał Boni, który przyznał się do współpracy z SB, a pomimo tego otrzymał stanowisko od PO-paprańców w ministerstwie pracy i polityki społecznej., to tłumaczyć można tylko skłonnościami i miłością. Przykładów można mnożyć w nieskończoność.

O staczaniu się Polski gospodarczo mówi aż nadto wskaźnik menadżerów logistyki PMI, gdzie jest najniższy od 10 lat. Warunki gospodarcze w Polsce ulęgają pogorszeniu, produkcja w sektorze przemysłowym spada, nie ma nowych zamówień, firmy obniżają ceny, rośnie spadek zatrudnienia i bezrobocie. Emerytury pomostowe upadły, system ochrony zdrowia leży na łopatkach. Tanie państwo to głodowe renty i emerytury...

Federacja Związków Zawodowych Pracowników PKP wypowiada wojnę Tuskowi. Niezadowolone jest także OPZZ i jego przewodniczący Jan Guz.

Totalna klęska Platformy Oszustów zdrajców Narodu Polskiego jest nie unikniona, kto sieje wiatr, ten zbiera burzę!!

Branże samochodowe, elektroniczne, metalowe, także banki szykują tysiące osób do wywalenia na bruk, - a ,,Słoneczko Peru” ma pretensje do związków, że terroryzują ,,rząd miłości”.

Za stagnacje , za bezrobocie, za oszustwo Narodu Polskiego, za powrót do życia politycznego i publicznego agentów, zdrajców, donosicieli, za rozgrabianie majątku narodowego, za napaści na niezależne instytucje, za tłumienie wolności słowa, za obaze urzędu Prezydenta RP i jego osoby – Polska wystawi wam rachunek, Polska wam zapłaci pięknym za nadobne.

Na nic zdadzą się próby ukrycia kompletnej kompromitacji rządu, i kierowania uwagi Narodu Polskiego na dwuch błaznach PO, Niesiołowskiego i Palikota.

Pierwszy to ,,bohater” organizacji Ruch. Z akt NR sprawy II 3 Ds 25/70 Łódz/20/czerwca/1970, godz: 15:10. Z protokółu przesłuchania przez por: Borowczyka z KMMO w Łodzi wynika jak byk, że sypał wszystkich, brata Marka, Andrzeja i Benedykta Czumów, Wożniackiego itd, sypał z głupoty i strachu.

Sypali prawie wszyscy. Tak mówi mój serdeczny przyjaciel, opozycjonista, zamieszkały dziś w Bostonie, a który miał tą ,,przyjemność” być razem z A.Czumą w jednej celi na Mokotowie. Mój przyjaciel mówi: ,,Czuma też sypał, ale sypał mądrze, tz: wiedział doskonale, że są zainstalowane podsłuchy [ polityczni] w celi, a mimo to, opowiadał mu wszystko o organizacji RUCH – pomimo, że wcale mnie nie znał”. Nic dodać, nic ująć.

Mianowanie A. Czumę ministrem sprawiedliwości to dowód iż ten rząd już trupem śmierdzi.

Drugi z ,,bohaterów” dzisiejszej Polski to Palikot. Człowiek który w lipcu 2008 roku w programie TVN24 oświadczył, że uważa prezydenta L.Kaczyńskiego za chama. Najdziwniejsze jest to, że wszystko co dotyczyło wypowiedzi tego [p]-osła, odbywało się za aprobatą i przyzwoleniem ,,słoneczka Peru”, Tuska, miało to przykryć nieudolność rządu. Coś ,,drgnyło w rajstopach” jak mówił kiedyś w swym monologu Jan Pietrzak. Tak samo za sprawą Palikota, coś ,,drgnyło w Polsce”, a co? Jak pamiętamy prokuratura okręgowa w Warszawie poinformowała, że ,,wobec stwierdzenia, iż czyn nie zawiera znamion przestępstwa” – umarza je. Jest to wyrok bez precedensu gdyż od lipca 2008 roku każdy obywatel Rzeczpospolitej może śmiało i bez obaw nazywać kogo chce chamem.

Dziś możemy bez ogródek powiedzieć: mamy chama Tuska, chamem jest także Niesiołowski, Komorowski, Schetyna, nie wspominając o takich chamach jak: Kalisz, Borowski, Olejniczak, nie mówiąc o Jakuzelskim, Kiszczaku czy inni.
Fajnie co? A pamiętam ,,dawno temu” za ,, prezydentury” chama Wałęsy czy chama Kwaśniewskiego, jak karano za obrazę-prawda?

Warto by tu było na koniec zacytować słowa prof. O. Józefa Marię Bocheńskiego, wybitnego filozofa i antykomunisty.

,,Walka się już rozpoczęła. Ci, którzy są w linii, niech zasady walki stosują. Ci, którzy jeszcze w niej stanąć nie mogą, niech gotują charaktery, aby były twarde jak stal. W ten sposób wielokrotnie odparliśmy nadciągające burze. To jest jeden z najważniejszych warunków powodzenia wielkiej sprawy, której bronimy i którą obronić musimy”

Grzegorz Michalski
były członek ZR Wlkp NSZZ S
były internowany styczeń/22/2009

Grzegorz Michalski - wybrane teksty.

Cudotwórco Tusk, zatrzymaj tą ziemię - ja chcę wysiąść!!!

Protest !! ,,Żeby do rządu głupszy przyszedł ...

Myśli - wczoraj - dziś - jutro.

Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykańskiej Wydział New Jersey i innych organizacji polonijnych

PLATFORMA OBŁUDY - Władza zdobyta poprzez kłamstwo, jest - ZDRADĄ PRZECIWKO NARODOWI !!

"Bolek" idzie w zaparte! - Polonia chce rozliczenia Wałęsy.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Kaylynn
04-01-2015 / 19:57
Free info like this is an apple from the tree of knegledwo. Sinful? sgegsoqttlq.com [url=mxkwtfmqjp.com]mxkwtfmqjp[/url] [link=agequld.com]agequld[/link]
~Ana
24-12-2014 / 06:32
Embesil bfcrokrasi 101; gere7i medeni fclkelerde nasıl oloyur" rel="nofollow">motvyirp.com">oloyur bilmiyorum ama sanırım Aklım başımda ve organ bağışı yapmak istiyorum demek yeterli olmalı bence de. Nasıl olsa o raporu alıp 10 sene sonra f6lebilirim, neye yarar o rapor ve sağlıklı olduğumu belgelemiş olmam onca sene sonra.Ben eşime dostuma sf6ylfcyorum bir gfcn nalları dikersem bağışlayın her bir yanımı diye. Buraya da yazıyorum herkes bilsin.
~Rosa
20-12-2014 / 15:39
Tomek 12/06/2012 Witam bardzo fajny pomysł od dawna szukałem taiekj stronki w języku polskim ale troszkę mało filmikf3w z realizacjami może zrealizowałbyś filmik odnośnie sposobf3w klejenia drewna Pozdrawiam