Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 01-04-2013

Euro - żydowski przekręt wszech czasów do którego chcą dołączyć marionetki z Polski - pajac Tusk i pachołek Rostowski ? 


B. Madoff przy naszym premierze wydaje się być zaledwie uczniem, gdyż jego klienci stracili 35 mld dolarów. Nasz premier Rodzynek od dłuższego czasu, szykuje ze swoimi okrągłostołowymi kolegami skok na polską kasę, czyli rezerwy walutowe o wartości 107 mld dolarów.

Od dłuższego czasu trwa kampania przygotowująca Polaków do tego ażeby przyswoili sobie do główek, że wspólna europejska waluta to następny CUD i bez niej ani rusz. Nie ma dnia, żeby w mediach prorządowego nurtu nie było chociaż raz dziennie wzmianki na ten temat. Tyle już tej Unii dookoła, że aż na wymioty się zbiera, na dodatek pod polskiego orła gwiazda Dawida się wdarła. Zrobiło się groźno!

Więc o co chodzi z tym Euro?

Polska, jak każdy kraj posiada rezerwy walutowe w wysokości 82,6 mld euro, inaczej mówiąc zaskórniaki, które w razie kłopotów można sprzedać np. wzmacniając naszą walutę. Otóż nasze kochane rządy, zamiast faktycznie spłacać zadłużenie zagraniczne zaczęły coraz więcej zaskórniaków odkładać, tym samym osłabiając złotego. Powiększyło się ich w latach 2004-2012 trzykrotnie tzn. z  27 mld do 82.6 mld EURO.

A jak pamiętamy z poprzedniego artykułu, Gierka spłaciliśmy, ale za pomocą emisji obligacji, a obligacje wg. definicji to nie kredyt, mimo że również są oprocentowane.

Nasz genialny Rostowski!!!

W uproszczeniu - odkładamy pieniądze na koncie i jednocześnie bierzemy kredyty na spłatę długów.
Dlaczego taka politykę obrał Tusk z magdalenkowcami ?

A dlatego, żeby jeszcze bardziej zadłużyć kraj jednocześnie dając pośrednio najwięcej kasy Niemcom i Francji tzn. że nasza rezerwa (wart. 82 mld Euro) wprowadzona do strefy Euro, zwłaszcza w rezerwie, faktycznie wzmocni eurowalutę, tyle że zyskają ci co najwięcej Euro posiadają.

Wraz z wejściem Polski do Strefy Euro, NBP stanie się częścią Eurosystemu, nad którym pieczę sprawuje Europejski Bank Centralny -

„11 stycznia 2013 r. pytanie wymagające odpowiedzi pisemnej do Komisji Parlamentu Europejskiego art. 117 Regulaminu Zbigniew Ziobro (EFD) - Zgodnie z traktatami, po przystąpieniu do strefy euro, Unia Europejska przejmie rezerwy walutowe polskiego NBP. Do nich zalicza się: wszystkie rezerwy w obcej walucie, zapasy złota, prawa państwa wobec instytucji finansowych np. Międzynarodowego Funduszu Walutowego (udziały w tych instytucjach). Czyją własność stanowić wtedy będzie? Traktaty unijne literalnie mówią o „utrzymywaniu i zarządzaniu” rezerwami, a więc pozostawiają kwestię własności otwartą."
źródło - http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+WQ+E-2013-000281+0+DOC+XML+V0//PL

Czyli nasz wkład w MFW też przepadnie na rzecz EBC, a jest nie mały czyli 0.71%. Ale jaka to dokładnie kwota? Nie wiadomo. Samo podniesienie wkładu do MFW to 8mld $, co przy Norwegii (9,3 mld) wygląda na ładny gest.

Informacje dotyczące zarządzania rezerwami dewizowymi krajowych banków centralnych przez Europejski Bank Centralny nie są z reguły publikowane, a znaczna część regulacji EBC w tym zakresie ma charakter zastrzeżony. Wiec jak się ma do tego wielka europejska zasada przejrzystości!?

„Rolą NBP po wejściu do strefy Euro jest realizowanie przede wszystkim polityki pieniężnej ustaloną przez organa decyzyjne EBC, tj. przez Radę Prezesów i Zarząd. Ten ostatni wydaje instrukcje kierowane do krajowych banków centralnych (np. NBP), które w celu realizacji polityki pieniężnej stosują konkretne instrumenty pozostające w ich gestii, jak rezerwę obowiązkową, operacje otwartego rynku, czy też kredyt i depozyt na koniec dnia."


Wiec w skrócie i uproszeniu:

Jeśli nawet w NBP zostaną jakieś drobne w skarpecie, to EBC każe je wymienić na Euro. Wiec jeśli będziemy chcieli pohandlować euro dla własnego zysku, to i tak nie będziemy mogli, gdyż tylko EBC prowadzi politykę monetarna.

Polska wchodząc do strefy euro, znając naszych negocjatorów, miałaby wymienianą złotówkę na euro, po wzmocnieniu go polska rezerwa, a nie przed. Nie zapominajmy również o naszym długu zagranicznym, gdzie zły przelicznik euro do złotówki może nas sporo kosztować.
Tak wiec Tusk planuje oddać ostatki polskiego Dobra Narodowego w zamian za stertę papieru zwanego Euro, żeby się bardziej przypodobać, ale nie wiem komu. Może tym, których krytykować nie można.
Tymczasem rząd olewa wyborców, nie dyskutując już nad potrzebą referendum, lecz jak możemy się dowiedzieć z mf.gov.pl, zastanawia się kiedy to zrobić - najlepiej jak najszybciej.

Więc Euro to nic innego, jak uwieńczenie IV rozbioru Polski rękami polityków epoki 89, którzy dzielnie trzymają się stołków już od 24 lat.

Poza Obiegiem

ale już niedługo :-)

Horror w Izraelu: 30 tys. tajnych agentów Mossadu zagrożonych - wyciekły ważne dane!

W ubiegłym tygodniu organizacja hakerów "Anonymous", której symbolem jest słynna maska "Guy Fawkes-a", włamała się na stronę izraelskiego Mossadu. Grupa Anonymous rozpoczęła serię cyberataków przeciwko izraelskim stronom od listopada 2012 r. w odwecie za izraelskie ataki na Strefę Gazy.

Grupa hakerów Anonymous twierdzi, że włamała się na stronę internetową agencji szpiegowskiej Mossadu Izraela, zyskując dostęp do dokumentów ściśle tajnych. Według PRESSTV - Hack, odsłonił ukrytą sieć 30 tys. tajnych agentów, niektórych z nich jawnie oznaczono jako "Hitman" (zabójcy na zlecenie, najemnicy). Mowa tu o 30.000 agentów ulokowanych na całym świecie, prawie wszyscy z nich przeszkoleni są w użyciu materiałów wybuchowych i podkładaniu ich w budynkach oraz samochodach, dodatkowo wyszkoleni są w porwaniach i zabójstwach.

Dane dostępne są pod linkami:
- Https://docs.google.com/file/d/0B_j9nHbEe0UUS2xNOGtOWUpqMlU/edit
- Https://anonfiles.com/file/d9f4c3eaec587f9c97bc8b6c1d91f23b
- Https://hotfile.com/dl/199414045/cccb1a1/OpIsrael.xlsx.html

Informacje, które rzekomo wyciekły, obejmują adresy, numery telefonów i ogólne informacje kontaktowe dotyczące agentów Mossadu.

Ataki przeprowadzono pod hasłem #OpIsrael, a jego finał planowany jest na 07 kwietnia 2013, głównym ich celem jest usunięcie Izraela z przestrzeni wirtualnej. Do 7 kwietnia jeszcze daleko, więc możemy być świadkami jeszcze wielu tego typu ataków, wymierzonych w izraelskie struktury państwa.

Grupa Anonymous to – zdecentralizowana grupa aktywistów internetowych sprzeciwiająca się ograniczaniu wolności obywatelskich, korupcji, konsumpcjonizmowi, cenzurze, fair use, katolickiej etyce seksualnej, wpływowi Kościoła katolickiego na życie publiczne czy łamaniu praw zwierząt.

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu w komentarzach poniżej.

PRESSTV/GD/HSN/SL

Więcej:

Globalizm - nowy porządek świata - New World Order już jest i działa...
Wielka Kabała i kontrola świata przez globalistów...
Pieniądze – Banki – Nędza – Niewola. Prawda ukryta za Globalnym Długiem. Opracował: Roman Kafel
STOP GMO I GLOBALNYM KORPORACJOM NISZCZĄCYM ROLNIKÓW - USA: 300 tysięcy rolników przeciwko Monsanto
Przyszłość Demokracja Politycy  Władza w rękach globalistów?
TANGO ARGENTYŃSKIE I KONTROLOWANY RABUNEK LUDNOŚCI. KOLEJ EUROPY NA FINANSOWY TANIEC ŚMIERCI? Tango globalistów dla Węgier?
Nadchodzi ekonomiczna apokalipsa  i totalitarna globalizacja świata.
Na chama media i politycy wciskają nam globalistyczną propagandę. Nadużycia Izby celnej w Kielcach.
Uganda: W imieniu globalnego ocieplenia uzbrojeni żołnierze palili domy i zabijali dzieci.
RUCH OBURZONYCH - Protestujący rozpoczęli swoją walkę przeciwko bankierom, finansistom i politykom w 82 krajach - rozliczymy globalistów.
Szwecja: Odszkodowania dla dzieci - ofiar globalnych firm farmakologicznych i szczepionek grypy
KOMERCJALIZACJA STRACHU, czyli kit wciskany ludziom przez globalistów i korporacje.
Dlaczego zmiana władzy w Libii? - Kadafi jest winny niesubordynacji wobec przysłowiowego ojca chrzestnego świata: imperializmu amerykańskiego i globalizmowi.
Zima będzie trwała cały rok, zbliża się kolejna epoka lodowcowa wbrew zapowiedziom unijnym pseudo-specjalitom od wyłudzania kasy za tzw. "globalny przekręt na ocieplenie" ?
Bill Gates, szczepionki i depopulacyjny spisek - kolejny globalny przekręt, czyli światowa eugenika?
Podpalenie magazynów krakowskich zakładów farmaceutycznych Pliva - globalizacja przemysłu farmaceutycznego...
Polska dzięki polityce PiS-u zaoszczędziła miliardy euro nie wchodząc do strefy euro - za to Platforma już wypłaciła UNI miliardy euro na przekręt pt. "globalne ocieplenie"... a ostatnia zima dała się "we znaki" nie tylko Polakom ...
CZYŻBY POLSKA ZNALAZŁA SPOSÓB NA GLOBALISTÓW?- i zapłaciła straszną cenę [pod Smoleńskiem]
Globalne ocipienie...
11 minut sensacji - z cyklu globalne przekręty...
Globalne ogłupienie - koniec świata bliski :-) Janusz Wojciechowski
11 minut sensacji - globalne przekręty...
Globalne ocieplenie to oszustwo robione pod zamówienie?
Sterowana rewolucja płci i globalny koniec panowania mężczyzn? - komu zależy na niszczeniu autorytetów? 
10 najczarniejszych przepowiedni globalnego kryzysu - z cyklu fakty i mity o Ameryce...
RAPORT WIĘKSZOŚCI - czyli przekręt korupcyjny na tzw. "globalne ocieplenie".
GLOBALNY KRACH - CZYLI JAK SIĘ ROBI KASĘ
KONSPIRACYJNE DZIAŁANIA GLOBALISTÓW!?!
GLOBALIZACJA - CZYLI INNA WOJNA WYNISZCZAJĄCA NARÓD - KUPIMY CAŁĄ EUROPIĘ Dariusz Kosiur 
Zbrodnia żydowskiego ludobójstwa dokonywana na ludności palestyńskiej przy udziale Żydów z Polski - czy konflikt izraelski przerodzi się w globalną wojnę?
Globalne ocieplenie? - szczyt klimatyczny? - pakietowy zakup prawa do emisji CO2 - czyli dwutlenku węgla ? - to tylko kolejny żydowski przekręt na kasę?
TV globalnego kłamstwa, obłudy, ogłupiania, destabilizacji, tworzenia cywilizacji roboto ludzi, świata MATRIXA...
Polska ofiarą walki o globalne imperium? - nowy wiek amerykański?!?
Pogonowski - Ekonomiczne siły kształtujące dzisiejszy świat - brak stabilizacji globalnego bezpieczeństwo energetycznego - z cyklu polityka, pieniądz, władza...
Żydzi na Madagaskar - plan Hitlera uporządkowania świata nadal aktualny? Jak pozbyć się globalnych mącicieli i złodziei pochodzenia żydowskiego? Iwo Cyprian Pogonowski
George Soros - globalnym konspiratorem finansowej dominacji żydowskiej? - z cyklu niebezpieczne tematy: polityka, pieniądz i władza...
Globalizacja jako miraż - czyli trzecie stadium rozwoju kolonializmu - Iwo Cyprian Pogonowski
ROLNICY NA SPRZEDAŻ? BANK ŚWIATOWY WNIOSKUJE O WYKUPIE ZIEMI OD POLSKICH ROLNIKÓW - CZY GLOBALIZACJA DOPROWADZI DO POWSTANIA 8MLN BEZROBOTNYCH ROLNIKÓW I DALSZEGO SPADKU LUDNOŚCI W POLSCE?
POLSKA NIE WYPADŁA SROCE SPOD OGONA - DYWAGACJE NA TEMAT GLOBALIZACJI INŻ. JERZY SKORYNA
Masomeria - Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński
z cyklu "niebezpieczne tematy" - "Żydowskie dzieje i religia" - książka prof. Izrael Szahak GLOBALNY EKSPANSJONIZM ŻYDOWSKI - TOTALITARNA HISTORIA
GLOBALIZM, CZYLI BIERNA AKCEPTACJA IMPERIUM ZŁA...
Tylko dla inteligentnych - RECENZJA KSIAZKI J.M.JACKOWSKIEGO "POLSKA W GLOBALNEJ SIECI" - Zbigniew Dmochowski

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~LoverBoy
06-03-2016 / 08:28
Actresses and actors prefer to purchase twitter followers as a way to get status in a shorter span. - www.boostfollower.com/
~Girmandada
18-02-2016 / 09:23
When you have a good number of FB Followers then you definitely will be popular, a celebrity on Facebook. - www.boostfollower.com/buy-facebook-followers/
~jak
10-08-2013 / 15:19
Pierwszy niekomunistyczny rad , wszyscy wiemy kto stał na jego czele, żyd Mazowiecki i cała żydowska ekipa z tzw. Solidarności!.
~Peter
06-04-2013 / 22:45
Przecież to banda nieodpowiedzialnych koleżków ten cały nierząd. Poarcie prezydenta ponoć jest wielkie, a jak się pokaże jakiś art. na Onet, Interia, WP, to suchej nitki na nim nie zostawia dużo ponad 70% internautów. Skąd to poparcie tych popaprańców biorące się niby z sondaży??? Te sondaże to jakaś Gebelsowska ściema wszechczasów.
~Prawda
04-04-2013 / 01:05
Nikt o zdrowych zmysłach nie chce tu euro. Jeżeli zostanie wprowadzone bez referendum to oznacza tylko jedno ,kogoś należy postawić i osądzić.Acta i inne dziadostwa są w celu zniewolenia.An