Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

DOSYĆ JUŻ TYCH ANTYSEMICKICH NONSENSÓW

Chyba każdego normalnego obywatela wzbiera już na wymioty, kiedy słucha tyle nachalnej propagandy, wydobywającej się z ust syjonistów, zarówno Żydów jak i nie-Żydów. Celem tych działań jest wzbudzenie sympatii do Żydów którzy na to, na pewno nie zasługują. Już czas przełamać ten propagandowy amok i obalić niektóre z poniżej wymienionych utartych opinii, co może okazać się nawet czasami wręcz zabawne.

1. Antysemityzm, jak każda inna ksenofobiczna mania, jest chorobą duszy, ponieważ niszczy i podważa w nas uczucie ludzkiej solidarności.

Tak się jednak składa, że większość antyżydowskich lub antysemickich odczuć nie ma nic wspólnego z “ksenofobiczną manią”. Użycie słowa “mania” ma na celu zaciemnić sprawę, zamiast ją objaśnić. Nie można społeczeństwa oskarżać o istnienie jakichś manii lub fobii, które nie mają żadnego powodu. Historia uczy nas, że stosunek do Żydów określany jako “mania,” miał przeważnie swoje przyczyny w ich zachowaniu, pasożytnictwie ekonomicznym, bezwzględności w stosunku do biedoty oraz solidarnci klanowej. Niezaprzeczalnym faktem historycznym jest ich nienawiść do nieŻydów. Już Volter pisał, że “Żydzi wykazują nieugiętą nienawiść w stosunku do innych narodów, bunt przeciwko warstwom uprzywilejowanym, zazdrość wobec wszystkich innych, którym lepiej się powodzi, uniżoność w czasach dla nich niepomyślnych oraz barbarzyńskie okrucieństwo kiedy zdobędą władze” (Essai sur le Moeurs). (1)

Żydzi [chociaż oczywiście nie tylko oni] również mają swoją niechlubną przeszłość.

Dlaczego więc wymaga się od nas “solidarności” z narodem, który pragnie naszej porażki?

2. Antysemityzm jest najgorszą formą ksenofobii, ponieważ jest to najstarsza choroba, która przyniosła najwięcej szkód, zarówno jej ofiarom jak jej autorom.

Twierdzenie to, nie jest niestety poparte wystarczającymi dowodami. Współcześnie antysemityzm jest raczej terminem używanym na określenie uzasadnionego przeciwstawiania się tyranii. Człowiek nie może przecież przeklinać swojego systemu immunologicznego dlatego, że walczy z infekcją. Tymczasem nieŻydów oskarża się o to, że próbują bronić się oraz przeciwstawiają się “potędze i wpływom Żydów”, wykorzystywanym przeciwko nam od wielu wieków. Już w Starym Testamencie Żydzi próbowali podporządkować sobie Egipcjan, których oskarża się, że nie pozwolili na przechwycenie swojej gospodarki i na stanie się żydowskimi niewolnikami. Sytuacja ta, stawała się coraz gorsza w miarę upływu wieków. Powinno się raczej postawić pytanie:

“Dlaczego antysemityzm powstawał zawsze tam gdzie pojawiali Żydzi?” Żadna inna grupa etniczna nie może się skarżyć że zawsze, wszędzie tam gdzie żyła, była znienawidzona. Przypomina to trochę sytuację człowieka, który wędruje ze stanu do stanu i wszędzie tam, gdzie przybędzie, oskarżany jest o gwałty i morderstwa a lamentuje, że zawsze jest ofiarą uprzedzeń i zniesławiania. Gdyby to się ewentualnie zdarzyło w jednym miejscu lub w jednym stanie, można by w to uwierzyć, ale jeżeli taka sytuacja powtarza się w każdym stanie i miejscu gdzie się pojawi, ludzie nabierają przekonania, że został on słusznie oskarżony o przypisywane mu przestępstwa. W dużym stopniu taki wzorzec dotyczy właśnie Żydów, co zaczynamy już dostrzegać również w USA. Od nas chrześcijan (gojów) żąda się, abyśmy uznawali, że Żydzi byli zawsze przez całą historię kolektywnie niewinni, natomiast zbiorowa wina zawsze leży po stronie nas nieŻydów. To jest czysty nonsens.

3) Uprzedzenia przeciwko Żydom mają swoje historyczne korzenie, w nienawiści społeczeństw przedindustrialnych do kapitalizmu.

Nie mam zamiaru rozwijać tego problemu, chociaż bez wątpienia istnieją pewne ekonomiczne podstawy wspomnianych uprzedzeń, ale nawet w tych krajach, gdzie było wielu ubogich Żydów, taka niechęć do nich występowała. Wiele uzasadnionych przyczyn złożyło się na nieprzyjazny stosunek do Żydów, co jednak jeszcze nie oznacza, że należy nienawidzić każdego indywidualnego Żyda. Osobiście poznałem w swoim życiu wielu bardzo sympatycznych, dobrych i uczciwych Żydów. „Antysemityzm” ma wiele przyczyn. Jedną z nich jest niewątpliwie ekonomiczna eksploatacja, ale nie można do niej zawężać całego problemu.

4) Rzymianie ukarali Żydów za bunt przeciwko imperium i wypędzili ich ze swojej ojczyzny. Żydzi rozproszyli się po świecie i przetrwali dzięki swoim umiejętnościom handlowym.

W porządku, ale co z tego wynika?

5) Żydzi byli wykształconymi ludźmi, dlatego odnosili duże sukcesy w handlu.

Rzeczywiście wielu Żydów to wykształceni ludzie, podobnie jak wielu z nich to ludzie pieniądza. Mark Twain powiedział: “Nie sądze, aby prześladowanie Żydów brało się w dużym stopniu z uprzedzeń religijnych. Żyd uczynił cel swojego życia ze zgarniania pieniędzy. Robił to już w Rzymie i czyni to do dzisiaj. Jego sukcesy na tym polu stwarzają mu wroga z całej ludzkości”. (2)

Żydzi nie powinni się dziwić, że ich skąpstwo oraz nieczyste praktyki handlowe powodują u innych konsternację i sprzeciw.

6) Monoteistyczna wiara Żydów wraz z ich świętymi księgami są podstawą bardzo silnych związków wewnątrzgrupowych oraz poczucia tożsamości.

Gdyby podobne cechy wyróżniały np. białych Europejczyków, natychmiast określono by je jako rasistowskie. Natomiast Żydzi postrzegają obcych jako owce przeznaczone dla swojego plemienia. W rzeczywistości słowo “Goyim” oznacza po prostu bydło. Ten stosunek Żydów do innych nie zmienił się przez wieki. Talmud używa niezwykle nienawistnego języka na określenie nieŻydów, natomiast najlżejsza krytyka potęgi i dominacji Żydów we współczesnym świecie naraża się natychmiast na określenie jako “nazistowska” lub Klu-Klux-Klanowska. Z własnego doświadczenia wiem, że najmniejsza wzmianka o żydowskiej niechęci do innych, powoduje zaliczenie autora do grona “siejących nienawiść”. Np mój blog, w którym nie używam wulgaryzmów, ani rasistowskich lub etnicznych epitetów, został uznany za siedlisko nienawiści i nietolerancji. Jeżeli Żydom wolno mieć swoją tożsamość “cementującą” ich grupę etniczną, dlaczego nieŻydom tego się odmawia. Odpowiedź jest prosta - Dlatego, że to właśnie Żydzi tak zadecydowali. Paradoksalnie, większość Żydów to ateiści i lewacy.

7) Winiacy generalnie nienawidzą obcych i zazdroszczą handlarzom.

Rzeczywiście, chłopi na ogół nienawidzą intruzów, którzy zarabiają na ich ciężkiej pracy.

Trudno się dziwić wieśniakom którzy walczą o przeżycie, że nie darzą sympatią obcych, którzy robią zyski z ich produktów bez wysiłku fizycznego i potu, tak jak oni. Niestety, żaden syjonista nawet nie próbuje zrozumieć tej tak oczywistej prawdy.

8) Nieproduktywna szlachta, zajęta polowaniami i wojnami, potrzebowała Żydów, aby pożyczać od nich pieniądze.

Niewątpliwie tak było, ale nigdzie nie jest napisane, że Żydzi musieli osiągać tak nieprzyzwoite zyski z tych pożyczek. Tak się składa że oprocentowanie tych pożyczek miało przeważnie charakter lichwiarski. Większość tych wysysających krew pożyczek w naszym cywilizowanym świecie była udzielana przez Żydów. Trudno się więc dziwić, że Żydzi byli następnie wypędzani z tak wielu krajów i miast na całym świecie, kiedy doprowadzali miejscową ludność na skraj nędzy.

9) Generalnie rzecz biorąc, dłużnik zawsze nienawidzi swego wierzyciela.

Oczywiście, szczególnie kiedy wierzyciel jest bezdusznym pasożytem, który zabiera dłużnikowi ziemię, stada, gospodarstwo, kiedy ten nie może zapłacić. Tutaj moja rada do Żydów. Spróbujcie jakiejś uczciwej roboty. To wcale nie jest takie złe, jak wam wmawiała wasza nadopiekuńcza, żydowska mamusia.

10) Najprostszym sposobem pozbycia się długów było podburzenie chłopstwa (które również było zadłużone u Żydów), aby obrabowało i przepędziło Żydów. Dlatego było tak dużo (rzekomych) pogromów.

To jest właśnie wytłumaczenie wg zasady przyczynaskutek, stosowane przez syjonistów i żydowskich szowinistów. Pozostajecie tak długo w jakimś kraju, aż miejscowa ludność, doprowadzona do ostateczności, nie wytrzymuje i postanawia się was pozbyć. Zmieńcie swoje postępowanie a wtedy skończy się prześladowanie was, ale wy oczywiście nie chcecie i nie możecie tego zrobić. Postępujcie uczciwie wobec waszych sąsiadów a wtedy i oni będą was szanować. To takie jasne jak słońce.

11) Sam Marks powiedział, że Żydzi czują się tak dobrze w kapitalizmie jak kaczka na wodzie.

Właściwie Marks wyraził to w bardziej dosadny sposób, tak że obecnie nieŻydzi boją się go dosłownie cytować. Powiedział mianowicie:

“Nie szukajmy sekretu Żydów w ich religii, ale raczej poszukajmy sekretu żydowskiej religii w samych Żydach.

Co jest wulgarną podstawą judaizmu? Praktyczna potrzeba i samolubność.

Co jest świeckim kultem Żyda? Sprzedawanie wszystkiego.

Co jest jego świeckim bogiem? Pieniądz.

Tak więc, nasz wiek może się wyemancypować poprzez wyzwolenie się od sprzedawania i pieniądza a więc od praktycznego, realnego judaizmu.

Gdybyśmy mogli zorganizować społeczeństwo, odrzucając sprzedaż, istnienie Żyda nie byłoby możliwe. Żydowska świadomość religijna ulotniłaby się jak nieświeży zapach w realnym życiodajnym powietrzu społeczeństwa…

We współczesnym judaizmie odkryliśmy uniwersalny, antyspołeczny element, wzmacniany przez wieki szkodliwymi aspektami przez samych Żydów, który osiągnął już kulminacyjny punkt, w którym musi zacząć się dezintegrować. W końcowej analizie, emancypacja Żydów będzie oznaczać wyzwolenie ludzkości od judaizmu”. (3)

12) Rozkwit kapitalizmu przyniosł emancypacŻydów.

Tak, rzeczywiście, “rozkwit kapitalizmu” przyniósł emancypacje wielu ludziom. To co wyzwoliło np. kobiety, to nie był ruch feministyczny, ale przemysłowy kapitalizm.

To nie propaganda lewackich, żydowskich feministek jak Gloria Steinem i Betty Friedan stworzyła miejsca pracy dla kobiet.

13) Nostalgia do przedkapitalistycznego “średniowiecza” idzie często ręka w rękę z antysemityzmem.

Oskarża się nas wszystkich “antysemitów,” że wzdychamy do przedkapitalistycznego, wręcz rustykalnego świata. Nienawidzimy Żydów z powodu kapitalizmu i postępu. Zarzuca nam się, że nasza “chora” analiza prowadzi do “antysemickich” wniosków dotyczących eksploatacji przez Żydów. Czy niczego nie nauczyliście się z waszej historii, czy może wasza historia została tak “zjudaizowana” i oderwana od rzeczywistości, że jedynie pierze wam mózgi. Sami to oceńcie.

14) Wypędzenie Żydów z Półwyspu Iberyjskiego spowodowało upadek jednej z największych europejskich potęg tamtych czasów, - ponieważ zlikwidowano tam warstwę średnią. Skorzystała na tym Anglia i Holandia.

Czy dlatego król Erwig mówił o “trądzie żydowskiej korupcji”, nazywając was “zarazą”, że byliście takimi dobrymi i uczciwymi obywatelami? Ten stereotyp pojawił się jako rezultat żydowskiego, brzydkiego postępowania. W taki sposób wszędzie was postrzegano. Przestańcie pytać “Dlaczego nas tak nienawidzą”, tylko spójrzcie w lustro, jeżeli chcecie znaleźć odpowiedź. (4)

15) Materialny, moralny, kulturalny i naukowy wkład Żydów do postępu ludzkości jest nieproporcjonalnie duży w porównaniu do innych narodów.

Niewątpliwie, jest to absolutna prawda i nie można pominąć pozytywnego wkładu indywidualnych Żydów poprzez wieki historii. Niezliczona ilość opracowań wielbi żydowskie osiągnięcia, ale nie jest to przedmiotem moich rozważań. Jednakże, udział Żydów w negatywnych aspektach historii znacznie przewyższa ich pozytywny wkład.

To z powodu Żydów cierpieliśmy komunizm, bolszewizm, socjalizm, marksizm, feminizm, radykalny ruch homoseksualny, aborcje, rozkład chrześcijaństwa i tak możnaby wymieniać bez końca.

16) Choroba antysemityzmu wśród ludzi wykształconych ma zwykle swoje korzenie w zazdrości oraz poczuciu małej wartości. Tymi atawistycznymi impulsami można np. wyjaśnić antyżydowską histerię islamistów.

Znowu, jedynym powodem ma być nasza własna bigoteria. No więc, czy również Henry Ford, twórca amerykańskiego przemysłu samochodowego, zazdrościl Żydom i miał poczucie “małej wartości”? Nie ma żadnych dowodów na te pseudonaukowe i pseudopsychologiczne przypuszczenia. Antysemityzm nie jest chorobą. Bierze się on z naturalnego ludzkiego instynktu samoobrony. Jak zdefiniowalibyście uprzedzenia antychrześcijańskie? Jestem pewien, że znaleźlibyście jakieś “koszerne” uzasadnienie w chrześcijańskiej perfidii i wrodzonej nienawiści. Antysemickie odczucia biorą się z waszego postępowania. Wasza żydowska arogancja i pycha jedynie dolewają oliwy do ognia. Nie znam osobiście nikogo kto by zazdrościl Żydom. Gdybym był Żydem, autentycznie, śmiertelnie bałbym się, że wyjdzie na jaw prawda o bezwstydnej zmowie i knowaniach waszego plemienia.

17) Powszechnym zjawiskiem jest całkowicie zrozumiała i uzasadniona awersja do antysemityzmu, charakterysryczna dla wszystkich rozsądnych ludzi. Co nie oznacza że należy tą niechęć jakoś skodyfikować. Niemożliwe jest ustanowienie praw przciwko uprzedzeniom i głupocie.

Czy w takim razie jakikolwiek krytycyzm wobec Żydów to “uprzedzenia i głupota”? Jak to się dzieje, że każdy kto próbuje uczciwie krytykować żydowskie machinacje naraża się od razu na duże kłopoty? Zachowanie żydowskich społeczności staje się coraz bardziej dziecinne a oni sami stasię całkowicie głusi na krytykę ludzi z zewnątrz. Większość Żydów lekkomyślnie pyszni się swoją potęgą, zamykając usta wszystkim swoim antagonistom a nawet osadzając ich w więzieniu, jak to ma miejsce w Europie. My wszyscy jesteśmy zwykłymi głupcami, pozwalając im na to. Sami jesteśmy sobie winni, że mogą oni bezkarnie pozbawiać nas naszych praw. Chciałbym zaapelować do Żydów:

“Nie jesteście nikim szczególnym. Przyłączcie się do ludzkiej społeczności, zanim nie będzie za późno. Ja nie nastaje na waszą zgubę. Zawróćcie ze złej drogi, póki czas”.

18) Żydzi wszędzie są najlepszymi imigrantami. Wykazują największą produktywność i najmniejszą kryminogenność.

Być może tak jest wśród zwykłych pracowników ale równocześnie Żydzi mają największy udział w wielkich przestępstwach finansowych ostatnich 20u lat, 90% udział w przemyśle pornograficznym (szczególnie w produkcji najbardziej perwersyjnych filmów) oraz w biznesie aborcyjnym. Izrael jest stolicą handlu niewolnikami seksualnymi. Oto tylko kilka przykładów “działalności”, w które chętnie angażują się ci “najlepsi imigranci”. Nawet niektórzy żydowscy publicyści o tym wspominają.

19) Izrael jest małą wysepką Zachodu w oceanie średniowiecza.

To jest czysta bzdura. Izrael jest państwem rządzonym przez ultraortodoksyjnych Żydów, chociaż większość jego obywateli to ateiści. Izreal jest państwem, w którym obowiązuje apartheid. Oficjalnie prawo izraelskie nie zezwala na małżeństwa mieszane Żydów z nieŻydami. (Ale nieoficjalnie jest praktykowane - wiedząc o skutkach mieszanych małżeństw z korzyścią strony żydowskiej).

Palestyńczycy zostali zredukowani do obywateli drugiej kategorii. Izrael stosuje politykę czystek rasowych oraz wysiedlania nieżydów. Porównywanie Izraela do Stanów Zjednoczonyh może tylko wywoływać pusty śmiech. Izrael jest państwem terrorystycznym, które nie ma zamiaru ułożyć sobie pokojowych stosunków ze swoimi sąsiadami.

20) Obowiązkiem wszystkich ludzi dobrej woli jest obrona Izraela i jego obywateli.

Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego “obowiązkiem wszystkich ludzi dobrej woli jest obrona Izraela i jego obywateli”? Oczywiście, nikt. Nikt nie może np. oświadczyć z emfazą, że “obowiązkiem wszystkich ludzi dobrej woli jest obrona Włoch i ich obywateli”. Dlaczego nikt tego nie powie? Ponieważ Włochy są krajem, który może sam istnieć, bez niczyjej pomocy. Włochy nie zależą od “uprzejmości ich gospodarzy”.

Włochy nie potrzebują rocznie $ 3-5 mld “miłosnego podarku”, aby wspomagać gnijącą socjalistyczną gospodarkę, tak jak Izrael. Dlaczego naszym obowiązkiem jest utrzymywać żydowskie państwo “opieki społecznej”? Nikt nie jest w stanie udzielić zadowalającej odpowiedzi na to pytanie. Dzieje się tak, ponieważ Żydzi to zdradziecki naród, który sterroryzował Stany Zjednoczone. Dlaczego więc obowiązkiem nas wszystkich jest bronić Izraela a Izrael nie musi bronić nieŻydów. Żydzi nigdy nie mieli żadnych obowiązków lub odpowiedzialności. Zawsze muszą się zachowywać tak jak to jest dla nich wygodne a cały świat musi za to płacić. Chyba już czas z tym skończyć.

Pozbywanie się nonsensów nie powinno być trudnym zadaniem. Przepędzenie muchy w czasie pikniku zajmie nam kilka sekund a o ile przyjemniejsza stanie się cała zabawa.

Podobnie dzieje się z syjonistycznymi kłamcami którzy zanieczyszczają swoimi ekskrementami cały Internet. Część z nich jest płatna, resztę robią na ochotnika, ale zawsze łatwo ich zidentyfikować, ponieważ zawsze mijają się z prawdą. Moim mottem jest: “Unikać ich, albo ignorować”. Nie ma innego sposobu na tych kryminalnych kłamców.

Patric Grimm

[1] VOLTAIRE (Francois Marie Arouet) French philosopher, writer

[2] http://downwithjugears.blogspot.com/2007/06/mark-twain-on-jews.html

[3] http://www.everything2.com/index.pl?node_id=1256082

[4] http://www.americansephardifederation.org/PDF/sources/

ASF_Timeline.pdf - Posted by The_West on 6/19/2007

(Z angielskiego tłumaczył Stanisław Terlecki)

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.