Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 03-12-2011

CZEGO NIE POWIEDZIAŁ PROFESOR POZNAŃSKI - czyli jak Żydzi wywołując amerykański kryzys zyskali miliardy...

"Jeszcze Polska nie umarła

Póki my żyjemy

Ale umrzeć musi

My jej pomożemy"

Ilu polskojęzycznych polityków recytuje co dnia ten wiersz?

W tydzień po moim występie w centrum Jana Pawła II przy Cawthra Rd Mississagua, odbyło się spotkanie z profesorem Kazimierzem Poznańskim dotyczące również oceny sytuacji polityczno-ekonomicznej Polski.

W swej prelekcji, jak też później w odpowiedziach na zadawane pytania, profesor Poznański potwierdził wszystko, co tydzień wcześniej powiedziałem Polonii o sytuacji w kraju.

Podkreślił wyraźnie, że tracąc suwerenność gospodarczą oddaliśmy suwerenność polityczną i niezawisłość Polski na dziesięciolecia o ile nie stulecia.

Na pytanie o szanse ratunku dla Polski, Profesor Poznański stwierdził, że nie widzi go z żadnej strony, ponieważ te sprawy zaszły za daleko, a w zdemoralizowanym społeczeństwie polskim nie widzi żadnej siły zdolnej podjąć trud odzyskania suwerenności gospodarczej.

Swą wypowiedź zakończył informacją z podtekstem, że oto Polakom przybył kolejny "malarz", ponieważ przebywając niedawno w Chinach nauczył się tej sztuki od Chińczyków. - Ja z kolei, który malarstwem zajmuję się 40 lat, a uczyli mnie tej pięknej dziedziny nie Chińczycy lecz - m.in., Polacy żydowskiego pochodzenia, pozwoliłem sobie nie zgodzić się z opinią Profesora dotyczącą szans na ratunek dla Polski.

Nieprzypadkowo matka Adama Michnika vel Szechter, oraz on sam z ogromnym zapałem fałszują historię Polski. W niej bowiem mamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Trzeba je tylko umieć odczytać.

Z podobną do obecnej - sytuacją - upadku Rzeczypospolitej mieliśmy do czynienia 300 lat temu, kiedy po oddaniu (za wiedzą i zgodą Kościoła Katolickiego) rynku finansów w Polsce w ręce żydowskie, doszło do malwersacji na ogromną skalę, zakończonych upadkiem gospodarczym Polski Szlacheckiej. A upadek gospodarki - jak wskazał profesor Poznański kończy się upadkiem politycznym. Tak więc - czego żaden z historyków do tej pory nie powiedział, czynnikiem uruchamiającym lawinę - zakończoną rozpadem Rzeczypospolitej Szlacheckiej, było załamanie finansów państwa.

Po trzystu latach, kiedy dopuściliśmy do podobnej sytuacji, należy się zastanowić nad naukami płynącymi z przeszłości. Po 1989 r., kiedy „polscy” politycy zaczęli masowo zadłużać swój kraj w zagranicznych instytucjach finansowych docierały do mnie niezrozumiałe sygnały. Dla przykładu: słysząc o pożyczkach udzielonych krakowskim przedsiębiorstwom komunalnym przez Bank Światowy dowiaduję się że na samym końcu każdej pożyczki stał żydowski bank - który czerpał korzyści z umowy.

W jednym ze swoich tekstów pod tytułem "Globalizm", opublikowanym przez Israela Shamira (niezależnego dziennikarza Izraelskiego) stwierdziłem, iż wygląda na to, że podobnie jak w ubiegłych wiekach w Polsce - przejmując kontrolę nad finansami, żydowscy gangsterzy ekonomiczni doprowadzili do upadku mojego Kraju, tak samo dziś kontrolując gospodarkę świata - doprowadzą do jego upadku, co potwierdzają kolejne wydarzenia w stylu afery World Com. Dzisiaj mogę tylko podkreślić tą wypowiedź podpierając ją kolejnymi dowodami.

Ale jest w świecie cała masa ekonomistów, którzy prowadząc analizy gospodarcze doszli do tych samych wniosków. Chociaż ich wyniki są przemilczane przez największe światowe, a więc żydowskie media.

W 1913 r., w drodze matactwa politycznego grupa syjonistów w Kongresie Stanów Zjednoczonych doprowadziła do przejęcia kontroli nad emisją dolara przez prywatny żydowski bank, który dla kamuflażu nazwano "Federal Reserve". Przez blisko sto lat żydowska mafia drukuje najważniejszą na świecie walutę, decydującą o gospodarce Świata, a co za tym idzie o pokoju, lub wojnie na Świecie.

W 2001 r. postbolszewicka Gazeta Wyborcza podawała, że Stany Zjednoczone posiadają nadwyżkę budżetową w wysokości 1400 miliardów dolarów (po angielsku 1400 billion). Po zburzeniu WTC informacja ta została wykreślona z mediów a niedługoźniej dowiedzieliśmy się o 30-stu miliardowym deficycie budżetowym Stanów Zjednoczonych. Gdzie więc rozpłynęło się owe 1400 miliardów dolarów? Jeżeli podam Państwu, że na 22,23,24 piętrze północnej wieży WTC były przygotowane dokumenty do sprawy sądowej przeciwko Alanowi Greenspanowi (szefowi Federal Reserve], Morgan and Company, Goldman Sachs za niesłychane nadużycia finansowe na całym świecie (również w Polsce), jasnym staje się, kto najbardziej zyskał na ataku na te budynki.

Podobny do amerykańskiego scenariusz działań zastosowała żydowska mafia w Polsce przejmując kontrolę nad emisją i drukiem polskich złotych. Przez swego agenta Izaaka Stolzmana vel Aleksandra Kwaśniewskiego wprowadzili w 1996 r. do podstępnie zredagowanej Konstytucji zapis o niezależności od Rządu, Społeczeństwa i Wymiaru Prawa działań Narodowego Banku Polskiego, który drukuje polskie złote w żydowskich drukarniach w Londynie. Owi geszefciarze cały czas pilnują aby żaden goj nie zbliżył się do kontroli nad polskim złotym dlatego zaciekle bronią stanowiska Prezesa NBP . Ponieważ roszada zastosowana za czasów rządów AWS-hołoty mająca uwolnić Balecerowicza od odpowiedzialności za doprowadzenie do co najmniej 60 miliardowego deficytu budżetowego (na stanowisku ministra finansów - wtedy mówiono o 90 mld deficytu) polegała na wyciągnięciu Hanny Gronkiewicz Waltz ze stanowiska prezesa NBP do międzynarodowego żydowskiego banku nazwanego cynicznie "Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju i posadzeniu w jej miejsce Balcerowicza.

Świat oplątany jest nicią przestępczych powiązań funkcjonujących poprzecznie do ustrojów politycznych i gospodarczych. Ich trzon stanowią instytucje przestępcze, wśród których Bank Światowy, EBOiR i grupa Sorosa tworzą centrum tej przestępczej struktury. Istnieje między nimi szereg uzależnień, a do pomocy mają narzędzia medialne w postaci właścicieli mediów na całym świacie i agenturalnych fundacji - w rodzaju Fundacji Batorego, za pomocą których manipulują społeczeństwami.

Prezydent John Kennedy chciał uporządkować amerykański rynek kapitałowy, odbierając żydowskim bankierom prawo emisji pieniądza, za co zapłacił życiem. Rozstrzelany na oczach tysięcy ludzi. Dziś wiadomo, że strzelało do niego co najmniej trzech morderców.

Zarówno profesor Poznański, jak też niektórzy Polacy na obczyźnie widzą w Chinach ratunek dla Polski bowiem już dzisiaj niektórzy ekonomiści przewidują, że w wyniku działań globalnych geszefciarzy gospodarka amerykańska ulegnie całkowitemu załamaniu za 20 lat. Podobnie było w Rzeczypospolitej Szlacheckiej, kiedy to importowanym gorszym ale tańszym towarem zastąpiono miejscową produkcję.

Po latach obcowania z tematem żydowskim doszedłem do wniosku, że mimo buńczuczności i aroganckich wypowiedzi żydzi są bardzo głupim narodem, skoro od dwóch tysięcy lat kręcą bicz na własną zgubę. Tak jest w przypadku globalistów, żerujących i robiących ogromne fortuny na niskiej wartości pracy najemnej w Chinach. Za kilka lat geszefty te obrócą się przeciwko nim samym. Do tego wprowadzone w USA i Kanadzie przez żydowskich polityków rozrzedzenie populacji europejskiej przez masowe przyjmowanie Azjatów stanie się przysłowiowym gwoździem do trumny.

Naiwnością jest nadzieja - wyrażana przez niektórych polskich emigrantów, że Chińczycy mogą być naszym sojusznikiem - bo to wielka Puszka Pandory, która prędzej czy później obróci się przeciw nam samym. Choć wcześniej zniszczy globalistów czyli żydowskich geszefciarzy.

Mądra polityka polega na inspirowaniu waśni między naszymi wrogami. Powinniśmy przypatrywać się i wykorzystywać na swą korzyść nieodległą wojnę ekonomiczną pomiędzy Chinami a żydowskim międzynarodowym geszeftem.

Osobiście jednak, pomny doświadczeń historycznych widzę całkiem inną drogę do ratowania Polski. Wbrew temu, na co liczą niektórzy Polacy, rozwiązania nie znajdzie się na ulicach ale w konsumpcji całej wiedzy jaką pozostawiła nam historia.

Proszę na chwilę odłożyć wszystkie posiadane informacje dotyczące historii i polityki ostatnich 200 lat i spróbować zrozuminastępujący wywód: mniej więcej 200 lat temu kiedy w wyniku odkryć naukowo-technicznych powstały pierwsze maszyny, grupa Żydów dysponująca kapitałem zainwestowała w ich zakup i rozpoczęła produkcję na skalę przemysłową. Mając pełen monopol na zatrudnienie dyktowali bardzo ciężkie warunki pracy i głodowe płace. Taka sytuacja rodziła bunt zatrudnionych. Poszedł on generalnie w dwóch kierunkach: społecznym - lewicowym i narodowym. Wywodzący się z chłopstwa ciemiężeni robotnicy, którzy nie posiadali wcześniej żadnej świadomości narodowej, teraz czuli się wyzyskiwani i poniżani przez obcych. Poszukiwania metod oporu doprowadziły do rozwoju silnych ruchów narodowych w większości krajów europejskich. W zagmatwanej politycznie dziewiętnastowiecznej Europie mieliśmy wiele narodów nie posiadających suwerenności - takich jak: Włosi, Węgrzy, Czesi, Polacy, Norwegowie, Finowie. W nich to ruch narodowy był ściśle związany z lewicowym ruchem społecznym. W przypadku Polski była to w pierwszym rzędzie "Socjaldemokracja Królestwa Polskiego i Litwy", która przeistoczyła się w Polską Partię Socjalistyczną. Tak więc ponad sto lat temu dążenia narodowe mieszały się walką o byt.

I Wojna Światowa doprowadziła do ogromnego osłabienia politycznego, gospodarczego i społecznego państw europejskich. Skutkiem takiej sytuacji były kolejne rewolucje burzące dotychczasowy porządek społeczny. Mało kto dziś chce pamiętać, że głównym beneficjentem żołnierskiej niedoli byli wtedy kapitaliści, którzy nabijali kabzę na zamówieniach wojennych. - Masy żołnierskie doskonale wiedziały przeciwko komu występują.

Ponieważ jednak mieliśmy do czynienia z pierwszym w historii podobnym przewrotem nie było metod i narzędzi do zabezpieczenia właściwego kierunku przemian. W rezultacie czego, zamiast budować nowoczesne społeczeństwa - po dziesiątkach rzezi, w tym wymordowaniu rosyjskiej inteligencji żydowscy komuniści stworzyli w neofeudalizm ekonomiczny.

Jeżeli chodzi o I Wojnę Światową największym sukcesem Polaków był brak istotnego zaangażowania w walkę zaborców. Dzięki temu mieliśmy później siły i kadry do odbudowy niezawisłego Państwa Polskiego. [W czym nieocenione zasługi posiadają przede wszystkim tacy politycy jak Roman Dmowski czy Ignacy Paderewski - St. Terlecki]

Jest wielce prawdopodobne, że w niedługim czasie dojdzie do globalnego konfliktu.

Żydokomuna, w osobach Kwaśniewskiego, Belki i im podobnych chce nas wciągnąć do walki i uczynić z Polaków mięso armatnie. To element szerszego planu zapanowania nad Światem.

Tworzące się na Świecie ruchy antyglobalistyczne, jak żywo przypominają dziewiętnastowieczne ruchy lewicowe. Wtedy i teraz ukierunkowane są przeciwko żydowskim oszustwom ekonomicznym - ponieważ tak naprawdę nigdy nie było kapitalizmu bez złodziejstwa i oszustw. (Przykład tego mieliśmy na spotkaniu z Profesorem Poznańskim, na którym wystąpił również niejaki Adam Wilmann prowadzący wcześniej biuro maklerskie. W swej działalności dopuścił się wielomilionowych oszustw wobec inwestorów a na spotkaniu chwalił wolny rynek powołując się na Financial Times.

Kiedy Poznański stwierdził, że Financial Times to gazeta analfabetów, których prognozy gospodarcze to bajkopisarstwo, choć bardzo przydatne dla ludzi pokroju Balcerowicza, tenże Wilman nie miał już niczego do powiedzenia).

W jakimś sensie rewolucja bolszewicka była pogromem Żydów, ale zorganizowanym i przeprowadzonym przez Żydów. Wspominałem wielokrotnie, że ostatnie tysiąc lat historii Żydostwa dzieli się na okresy od pogromu do pogromu, które oddziela czas oszustw i matactw dokonywanych przez żydowskich gangsterów.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że mamy przed sobą kolejny wybuch ludzkiego niezadowolenia. Machinacje ekonomiczne globalistów-syjonistów w szybkim tempie zbliżają nas ku temu. Postawa młodzieży kanadyjskiej upewniła mnie w tym przekonaniu. A nasza szansa tkwi w światowym ruchu antyglobalistycznym, w który winniśmy się włączyć intelektualnie. Jeżeli gangsterzy ekonomiczni zostaną zaatakowani w każdym kraju świata, na nic się nie zdają posiadane majątki i władza syjonistycznej agentury.

Historia już raz przyniosła nam wielki prezent kiedy w 1918 roku rewolucje komunistyczne osłabiły kraje zaborcze torując nam drogę do odrodzenia Państwa Polskiego. O taki to cud modlili się dziewiętnastowieczni patrioci. - Dziś nie musimy się modlić, lecz powinniśmy działać!

Pilnować należy jednak aby tym razem nie doszło (podobnie jak po I wojnie światowej) kolejny raz do przejęcia władzy przez wrogów ludzkości.

Znajomi ostrzegają mnie, że w światowym ruchu anty-globalistycznym syjoniści i żydowscy gangsterzy od dawna mają swoje wtyki. Ale czy z tego względu mamy zrezygnować z jedynej szansy ratunku? Wrogowie naszych wrogów powinni być naszymi sojusznikami. Nie muszą być przyjaciółmi. Tylko skończeni głupcy i najlepiej zakonspirowani wrogowie Polski nie chcą widzieć ratunku dla Polski tkwiącego w światowym ruchu antyglobalistycznym. Wolą dopuścić do wieloletniej niewoli Polski, a być może nawet rozpadu Państwa Polskiego, niż współdziałać z tymi, których przez własną ociężałość umysłową nie rozumieją.

"Jeszcze Polska nie umarła

Póki my żyjemy

Ale umrzeć musi

My jej pomożemy"

(Słowa Żydówki z Florydy wypowiadane do jej koleżanki przy każdym spotkaniu, jak mantra....)

Żyją na świecie ludzie podli, których należy omijać i nie wdawać się w dyskusję.

Artur Łoboda – 23 Styczeń 2005 r.

Polecamy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Anriyani
23-12-2014 / 19:55
I love neon nails! Just be careful, besacue" rel="nofollow">xrbbfdmswfm.com">besacue an American Apparel employee told me not to buy them yet besacue" rel="nofollow">xrbbfdmswfm.com">besacue some of them are going to be recalled for having lead in them :(
~Sabeen
20-12-2014 / 01:24
I added myself to fololw your blog. You are more than welcome to visit mine and become a fololwer if you want to.God Bless You :-)~Ron
~Kacy
26-01-2012 / 16:48
You keep it up now, unedrstnad? Really good to know.
~PiStolet
04-12-2011 / 18:58
Tak rosprawiajom sie z togofcami w Mexyku kiedy u nas tak bendzie? www.metatube.com/en/videos/49819/Video-tortura-hermano-de-Patricia-G popaczcie bardzo fajny film jak wam sie togowiec nie podoba to zobaczcie co inni z takim robiom
~jb
03-12-2011 / 22:54
Wojna pomiędzy Chińczykami a Żydami? Co za bzdury. Zydzi opanowali finansowo już największe firmy i banki chińskie, z Industrial & Commercial Bank of China na czele, który niemal w całości przeszedł już w ręce żydowskie.
~ZYD
03-12-2011 / 19:24
Nie zadzierac, bo kazdy zostanie zalatwiony i zginie za kratkami. Nasza wladza i karzaca reka siega wszedzie nikt sie przed nami nie ukryje. Goje to tylko niewolnicy, maszyny do pracy.
~patriota
03-12-2011 / 17:34
youtu.be/TFquHFH0Dxo Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał