Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:





Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA FAKTY I MITY O AMERYCE

BYĆ, ALBO NIE BYĆ - albo Janosik po żydowsku... Kazimierz Józef Styrna - z cyklu fakty i mity o Ameryce.

Wielce Szanowni Adresaci!

Przeżyliśmy ostatnio wybory w USA. Wrzawa telewizyjna z tym związana nieco ucichła, ale pozostała w moim mniemaniu obawa o los Prezydenta elekta.
Dziś Prezydent ELEKT ma nie byle jakie problemy do rozwiązania, a głównym z nich jest problem finansowy. Moje obawy mają dwa rozwiązania: jakby dwie alternatywy. Jeśli Pr. Elekt dogada się z FED, to te jego obiecanki wyborcze, można z całą odpowiedzialnością między bajki włożyć.!!! Jeśli zaś pójdzie na pojedynek z FED, a tak by należało, to podzieli los WIELKIEGO J. Kenededy'ego, zresztą tak samo, jak jego trzech poprzedników.

Ta powyższa prognoza nie jest wcale wyssana z mego palca, ale są to wyciągnięte wnioski z historii, a teraz potwierdzone przez autora (14.10.2008. - A. W.) odpowiedzi na pytanie "Skąd rząd USA weźmie 700 mld. dolarów?" Moja odpowiedź jest bardzo prosta. Wydrukuje je FED. Czyli, "bankierzy" z FED wydrukują kasę dla samych siebie i pożyczą ją rządowi USA.

Analizując odpowiedź autora A. W. na powyższe pytanie, należy stwierdzić, że rząd USA w zamian za wydrukowane pieniądze przekaże Fedowi oprocentowane obligacje, które po jakimś czasie sam MUSI wykupić z pieniędzy podatników. Jeśli rząd nie będzie miał pieniędzy (z powodu lichwy ich miał nie będzie!) na spłatę obligacji, to zapożyczy się u "bankierów" i powstanie niespłacalny dług publiczny. Starym zwyczajem nic się nie zmieni. Dług wobec banków wzrośnie jeszcze bardziej, podobnie jak inflacja i spadek realnej wartości dolara.!!!

Na tle powyższego w kosmopolitycznych mediach podaje się, że rządy państw ratują banki poprzez zasilanie ich w podobny sposób co Amerykański FED.
Jest to bardzo ciekawe, że banki MOŻNA "zasilać" z publicznych pieniędzy, a nasze stocznie przed upadłością, której lichwa jest przyczyną NIE można.!!!

Ostatnio nasiliły się protesty związkowców. Okupują siedziby władz, palą opony, czyli robią zadymę. Naiwni pewnie nie wiedzą, że walczą z kleszczami w rękach "kowala", zamiast z "KOWALEM".!!!??? Próbują wymusić rozwiązania na władzy, które to rozwiązania z powodu absolutnej władzy, spoczywającej w rękach oligarchii finansowej są NIEROZWIĄZYWALNE.!!! Widocznie ta wiedza jeszcze do związkowców nie dotarła, a powinna, skoro żadne dotych czasowe protesty niczego do końca i porządnie w interesie narodu nigdy jeszcze nie zostały rozwiązane.

Mieliśmy ostatnio Wielką 90-tą rocznicę odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI.
Tyle wrzawy i przekomarzania się o to "CZYJA JEST KROWA" jeszcze w życiu nie widziałem ani nie słyszałem. Mówienie dziś o suwerenności narodowej, to kpina z NARODU, czyli SUWERENA, który suwerenem wcale nie jest.!!!

Dlaczego tak sądzę?
Wielki noblista L. W. który przymierza się do 25-tej rocznicy obchodów "nobla", uzurpuje sobie pokonanie komunizmu (oczywiście nas, czyli narodu przy tym nie było?) ale pewnie nie przyjdzie wielkiemu nobliście do głowy, że "wyzwolił naród polski spod komunistycznego deszczu, ale wepchał NAS pod lichwiarską, kapitalistyczną RYNNĘ.!!!" Szczegóły opisałem w pisanej przeze mnie książce (podręczniku) pt: "Nowa Ekonomia bez lichwy i podatków".

Wracając do wspomnianej wyżej "KROWY", odkryłem, że krowę (krową jest umęczony przez lichwę NARÓD POLSKI) tą, ŻYWI NARÓD POLSKI, a doi ją wyłącznie ponadnarodowa i antynarodowa oligarchia finansowa, zainstalowana w bankach. Nie mogę wyjść ze zdumienia, że tak spokojnie, ten oszukiwany przez "bankierów" NARÓD, MILCZY o tym lichwiarskim szwindlu???, a zajmuje się tylko "kleszczami" w rękach lichwiarza? Powyższy wywód o FED i związany z tym kryzys finansów świata jest tego dowodem.!!!

Szanowni adresaci!
To, co wyżej napisałem odkrywa przed narodem ogrom braku wiedzy w narodzie, na temat przyczyn ZŁA, który to brak wiedzy jest zasadniczą przyczyną tego MILCZENIA MAS głodnych nie ze swej winy, bo okradanych przez banki i partyjnych oszustów, ludzi, szumnie nazywanych obywatelami.!!! Zasadniczą rolę w edukacji, mogli by odegrać ludzie wykształceni, ale???

Na dzisiejszych uniwersytetach wykłada się wyłącznie lichwiarską, kapitalistyczną "ekonomię". Skąd więc mogą się znaleźć ludzie znający NOWĄ EKONOMIĘ bez lichwy i podatków???, która jest dziś jakby dziewiczym terenem, który trzeba dopiero zagospodarować, ale nie można tego szybko zrobić, bo nie ma kadr, a SUWEREN jest od lat karmiony kłamstwami, które jakby przyjął za dobrą monetę, a cieszą się z tego tylko złoczyńcy, których mamy na każdym kroku wokół siebie, a którzy uprawiają globalny spisek, a kosmopolityczne media, będące na usługach spiskowców, piorą mózgi naiwnym nie z własnej woli ludziom.

Tak więc na scenie mamy "wykształciuchów" na lichwiarskiej "ekonomi", którzy nie dostrzegają giełdowej ruletki, która jest niczym "Janosik", tyle że w odwrotnym kierunku. Słynny Janosik odbierał bogatym i rozdawał biednym.!!! Ten obecny "Janosik" odwrotnie, "ZABIERA BIEDNYM, a daje bogatym, w dodatku wyłącznie tym, którzy posiadają monopol na wyłączną kreację pieniądza, czyli "bankierom". Gdyby rząd miał monopol na kreację pieniądza, nie musiał by pożyczać u "bankiera"!!!

W Ekonomii WSPÓLNOTY SPOŁECZNEJ (obywatelskiej), nie ma potrzeby zabierać bogatym by dać biednym.!!! DYWIDENDA NARODOWA, uzupełnia tylko braki pieniężne i reguluje poziom zaopatrzenia ludzi w pieniądze w zakresie, by popyt w każdym czasie równoważył się z podażą. Tylko tyle.

Nie jest jednak możliwe, by dzisiejszy "koń" (gospodarka narodowa) mógł biegać ze związanymi lichwą i podatkami nogami. Tylko rozwiązanie "koniowi" nóg, czyli przejęcie przez suwerena MOCY tworzenia pieniędzy przez NARÓD, stworzy warunki do nieograniczonego rozwoju społecznego.

Nie widzę, by Państwo adresaci rozumieli narodowe sprawy, w sposób, który by usuwał obcą niewolę w postaci globalnej władzy nan naszą największą narodową wartością, czyli krwią, czyli pieniądzem, czyli ZŁOTYM. Bardzo boleję nad waszym bezgranicznym i z uporem maniaka MILCZENIEM nad być, albo nie być narodu i państwa polskiego.!!!

Na tym kończę i załączam uzupełnioną i poprawioną wersję mego podręcznika o NOWEJ EKONOMII.

----------------------------------------------------
Kto zarobił na wojnie w Iraku? Kto zarobił na ataku na WTC?
Kto zarobił na Tsunami? Dowiedz się więcej z książki Naomi
Klein "Doktryna szoku" http://klik.wp.pl/?adr=http://corto.www.wp.pl/as/doktrynaszoku.html&sid=558

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.