Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 30-06-2012

Afera ustawodawcza - rząd zamierza wspierać koncerny farmaceutyczne przez szczepienia - zbyt szerokie uprawnienia dla sanepidu.

OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!
CZYLI PREZENT RZĄDU PO DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ KOSZTEM PODATNIKÓW!


"Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.

Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.

Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.
Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie "decydował" główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli.
Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

Więcej informacji:
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

Tomasz Maciejewski

Więcej:

Manipulacjach firm farmaceutycznych dotyczących szczepień HPV.
Szwecja: Odszkodowania dla dzieci - ofiar globalnych firm farmakologicznych i szczepionek grypy
Bill Gates, szczepionki i depopulacyjny spisek - kolejny globalny przekręt, czyli światowa eugenika?
Ja się nie szczepię na grypę! Skąd się wziął wirus N1H1?
Negatywny wpływ szczepień na rozwój dziecka.

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ANA
18-07-2012 / 09:53
KTOŚ ZNOWU BIERZE ŁAPÓWY,ŻEBY LEPIEJ I WYGODNIEJ MU SIĘ ŻYŁO KOSZTEM SPOŁECZEŃSTWA.NO ,BO JAK TO INACZEJ NAZWAĆ.PAŃSTWO REŻIMU SANEPIDOWSKIEGO I LUDOBÓJSTWO W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH W BIAŁY DZIEŃ.TE SZCZEPIONKI MAJĄ NAS WYKOŃCZYĆ.OTO PRZECIEŻ CHODZI-NO NIE?I TAK JUŻ ROBIĄ Z NAMI CO CHCĄ!
~ciociababcia
02-07-2012 / 14:57
- możliwa nowa akcja ludobójców szczepionkowych.----- - Opublikowano badania nad bojową wersją ptasiej grypy.----- - Znów chcą nas wymordować szczepionkami.----- TUTAJ: www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=119&t=303&start=50
~ciociababcia
02-07-2012 / 14:53
STOP. Alarm dzwoni... patriotyzmekonomiczny.pl/wp-content/uploads/2012/06/cz.tel_.jpg ------------------------------------ Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!----------------------------- www.youtube.com/watch?v=RKCK0xJE4Jo&feature=player_embedded
~Peter
01-07-2012 / 10:47
Przestępcy w białych kołnierzykach biorą się ostro do roboty, pewnie ojciec chrzestny na ostatniej kolacji zapytał ich grzecznie - dlaczego są tak opieszali?...