Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
17 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE

Zygmunt Jan Prusiński - kim naprawdę jest prezydent RP Aleksander Kwaśniewski? - dyskusja z "Super Expressem"- fragment listu do redakcji

Redaktor Naczelny: Mariusz Ziomecki
"SUPER EXPRESS", ul. Jubilerska 10,
00-939 Warszawa.

Szanowny Panie Redaktorze!

...słyszałem że spędził Pan jakiś czas na emigracji w USA; ja 14 lat w Austrii.
Ale dlaczego do Pana piszę? A to z tej przyczyny, iż jako czytelnik "Super Expressu" zostałem wprowadzony w błąd. Jako twórca Literatury Faktu - mając w tym przypadku wiedzę, Pana gazeta czyni matactwa historyczne, pisząc nieprawdę, co nie powinno się zdarzyć, jeżeli żyjemy w wolnym kraju o demokratycznym ustroju.
A teraz o meritum tej sprawy. W dniu 15 listopada 2004 roku "Super Express" /nr 267/ w poniedziałek, na pierwszej stronie nadał tytuł "Kwaśniewski jakiego nie znacie"! Na 2 i 3 stronie następny tytuł "Olek, Olek, co z ciebie wyrosło". Wszystko to z okazji ukończenia 50 lat przez "prezydenta III RP". Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie sfałszowane czy mijające się z prawdą fakty.

Jeżeli gazeta "Super Express" pisze, że ojciec jego miał na imię Zdzisław, to powinien autor tego artykułu dopisać drugie imię "Izaak" i prawdziwe nazwisko "Stolzman". Bo to drugie nazwisko nieprawdziwe (Kwaśniewski), jego ojciec nabył w czasie wojny na Wileńszczyżnie. Dziwnym okolicznościom pomogła mu Armia Krajowa na tamtych terenach.
Aleksandra ojciec ZDZISŁAW IZAAK STOLZMAN, nie ukończył w Poznaniu żadnej chirurgii czy innego kierunku medycznego; był tylko zapisany w poczet absolwentów, a co innego robił - miał specjalne "zadania". Owszem, otrzymał takowe świadectwo - dokument, ale po znajomości, dzięki ubecji - bo ubecja wszędzie działała, więc taki tytuł zawodowy otrzymał od Rosenbauma i Kulczyka. O tym napisał w swojej książce "Szedłem ze śmiercią pod rękę" Dominik Dimitrowicz. Co do siostry Aleksandra, to nie jest młodsza o 2 lata, a dużo starsza od niego, i nie z tej samej matki. Aha, w rodzinie "prezydenta III RP" był lekarz, ale to był dziadek, rodzony ojciec ZDZISłAWA IZAAKA STOLZMANA. Dodam jeszcze, że matka Aleksandra nie miała przyzwoitej reputacji, używała alkoholu w sporych ilościach, dlatego - prezydent wszystkich Polaków - lubi pić...

Znam osoby, które więcej wiedzą o rodzinie STOLZMAN vel KWAŚNIEWSKI, bo onegdaj "żyli" koło tatusia prezydenta. "Tatuś" zginął śmiercią tragiczną na stacji PKP w Słupsku. Były prokurator z PRL-u Tomasz Krzywoszyński z Ustki, prowadził w tej sprawie śledztwo. - Tak prowadził, że się z Prokuratury wyprowadził. Dziś podobno z niego jest "prawica"... Znam też pana Dominika Dimitrowicza, który był adiutantem, dzisiaj się mówi asystentem, który napisał ciekawą książkę z własnych przeżyć. Przypomnę tytuł: "Szedłem ze śmiercią pod rękę". Jeszcze jej nie wydał z braku funduszy - może się mylę, może jest w trakcie... Szkoda, bo i jego wiek, a i zdrowie z niego odchodzi...

I jeszcze jedna ciekawostka. W roku 1998 w radiu City, w programie u Jurka Izdebskiego wiele było głosów w sprawie rodziny Stolzmanów. Były to szokujące fragmenty... W 1999 roku, dokładnie 1 kwietnia, byłem założycielem i przewodniczącym Polskiej Partii Biednych. I chyba pierwszy w Polsce, w trakcie organizowanych manifestacji PPB - wspólnie z Jerzym Izdebskim przed słupskim ratuszem, czytałem cykl z tej książki w maszynopisie. Miejscowe media: telewizja Vectra, TVP 3, radio Vigor, radio Słupsk - gazety: Głos Pomorza, Głos Słupski, Głos Wybrzeża, Dziennik Bałtycki, Gazeta Wyborcza - wszyscy - poza jednym legendarnym radiem City, w programie "Jerzy Izdebski talk show", mieli mokro w pachwinach! Tylko on, Jurek Izdebski omawiał wiele o tajemniczej rodzinie "STOLZMAN vel KWAŚNIEWSKI". Obecnie po powrocie do Londynu prowadzi Radio SUPERMOVA.

Panie Redaktorze, za nie pisanie prawdy i wprowadzenie w błąd opinię publiczną, w tym i mnie czytelnika, zmuszony będę wytoczyć "Super Expressowi" proces w sądzie cywilnym. W pozwie, w ramach zadośćuczynienia będzie zapis wydania mi tomu wierszy "Błazny i judasze" - /2 tysiące egzemplarzy/.

Z poważaniem
Zygmunt Jan Prusiński
Ustka. 21.11.2004.

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? 
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO 

Od redakcji - dlaczego Polscy Żydzi zmieniali swoje rodowe nazwiska na polsko brzmiące? - "Credo syjonizmu" - objaśnienia z "Socjotechnika sowieckiej okupacji"

Zygmunt Jan Prusiński - pilne zawiadomienie dla wszystkich, dziennikarzy, redaktorów, krytyków sztuki, sympatyków i oczywiście wrogów mojej działalności:

Z przygotowanego do druku tomiku: "Poezja radia Supermova" 
na stronie: ...tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością... cz.1

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...
cz.2

Podobne tematy znajdziesz w dziale:  ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

Niezależne Czasopismo Internetowe 
"AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" 
Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Kazimierz
30-11-2013 / 06:31
Tomasz Krzywoszyński, niby teraz prawica? Zawsze był prawicowy i walczył jak mógł z komuną w prokuratorze, pochodzi z dobrej rodziny , jego matka była w Armi krajowej i NSZ, nieraz miał zatarczki z komuną i z tego powodu nigdy nie awasował .