Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
20 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 22-11-2015

WOLNY CZYN: Endlösung Mariusza Cysewskiego - polskie obozy koncentracyjne.


W ramach pseudoprocesu kręconego już prawie 10 lat, Trzecia Rzesza Pospolita wyprawiła mnie 10 listopada na kolejne pseudobadania psychiatryczne. Chyba ze dwudzieste w ostatnich latach. Byłem ze świadkami, kamerami, nakręciliśmy to co nakręcić się dało - wobec mojej odmowy udziału w tej hucpie. Kusi mnie wprawdzie, by kiedyś poddać się badaniu by nakręcić je ukrytą kamerą, ale... nie dziś ;) Może ktoś z Państwa poświęci się dla Ojczyzny i wiedzy potomnych "o Polsce i świecie współczesnym"? ;) Poniżej krótki opis pióra Tadzia Pruszyńskiego, treść mojej pisemnej odmowy udziału w hucpie badania, i mój bardzo niestety obszerny materiał o nazistowskim przemyśle pogardy i nienawiści, który jest podstawą całego systemu polskich obozów koncentracyjnych - tzw. psychuszek - jak i sposobach jego likwidacji i modelu moim zdaniem dla Polski docelowym. Artykuł nie jest dokończony; uznałem jednak, że jego publikacja nie może dalej czekać. Jest i tak bardzo obszerny. Zatem jego dokończenie pojawi się w najbliższym czasie. MC

Na usługach szajki rządzącej w Piekarach Śląskich są lokalna prokuratura i atrapa sądu. Redaktor „Wolnego Czynu” Mariusz Cysewski, były szef Obszaru KPN i podziemnego Wydawnictwa Polskiego w Katowicach, od zawsze toczy przeróżne boje z takimi lokalnymi mafiami. Te z jednej strony bronią swych przestępczych interesów, a z drugiej realizują politykę terroru antypolskiego państwa, jakim jest Trzecia Rzesza Pospolita.

W 2006 r. lokalny „sąd” (w Tarnowskich Górach) polecił swym dyspozycyjnym biegłym spisać fałszywą opinię psychiatryczną o Cysewskim tak, by móc uwięzić go i zabić w polskim obozie koncentracyjnym – tzw. „psychuszce”. Fałszywa opinia w rzeczy samej powstała. Ale jak wszyscy prymitywni przestępcy, „sędziowie” z Tarnowskich Gór nie przewidzieli, że jeden, dwa sfabrykowane dokumenty niewiele im dadzą w przypadku Cysewskiego. Jego sytuacja jako opozycyjnego dziennikarza jest szczególna przez mnogość procesów, w których jest oskarżony. W większości tych procesów o Cysewskim powstawały kolejne opinie. O treści rozbieżnej - bo spisywane przez ludzi niewtajemniczonych w plan sędziów-przestępców z Tarnowskich Gór.

Coraz bardziej świadomi potęgującej się własnej śmieszności, fałszerze stanęli więc wobec zadania pogodzenia własnego fałszu z rzeczywistością. Zadanie to jest niewykonalne. Nie chcąc przyjąć tego do wiadomości, od lat zlecają kolejne pseudobadania i pseudoopinie, jakby mogły one coś zmienić. Z kolei dziennikarz konsekwentnie i od lat odmawia udziału w tych hucpach.

Aferą przeciw Cysewskiemu zawiaduje obecnie Teresa Żyłka, w przeszłości kierująca mokrym dołem, barakiem morderców - © Z Herbert - w jaki przekształciła tzw. „Sąd Rejonowy” w Tarnowskich Górach. Na wieść o tym, i mając rozległe przeszłe doświadczenia z nią związane, dziennikarz złożył wniosek o odsunięcie jej od sprawy. Żyłka udała jednak, że wniosek nie wpłynął – w przeszłości w kierowanym przez nią wydziale „zaginęło” wiele dokumentów – i w pośpiechu powołała po raz kolejny dyspozycyjnych, zależnych od siebie psychiatrów, by ci przeprowadzili „badanie” i spisali „opinię” o Cysewskim.  

10 listopada b.r. dziennikarz stawił się na pseudobadanie w towarzystwie świadków i kamer. Przedsięwzięcia takie bowiem, pomijając już ich aspekty czysto prawne, zmierzają również do poniżenia napadanych. Stąd ważne jest ich upublicznienie, nadanie im pełnej jawności, jak największa transparentność.

Filmy o ponurych realiach Trzeciej Rzeszy Pospolitej publikuje jak zwykle tylko Wolny Czyn. Mogą państwo poznać je też osobiście, bo nie jest to pierwsza taka afera i na pewno nie będzie ostatnia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Tadeusz PruszyńskiKatowice, 10 listopada 2015 r.
VI K 361/13
II 1 Ko 2309/15

Mariusz Cysewski
(adres)
Biegłe:
Joanna Baic
Lidia Kapustecka-Wrocławska

z kopią dla tzw. „sądu” rejonowego
 w Tarnowskich Górach


ODMOWA UDZIAŁU W „BADANIU”

1. Treść niniejszego pisma jest publiczna. Redakcja mojego tytułu prasowego pismo to opublikuje.

2. W dniu dzisiejszym, 10 listopada 2015, stawiam się na wezwanie sędziów-przestępców z Tarnowskich Górach i po raz kolejny odmawiam udziału w hucpie, którą ci przestępcy nazywają „badaniem” w celu (rzekomym) sporządzenia opinii sądowo-psychiatrycznej.  Z mojego punktu widzenia, hucpa ta jest i zbędna, i nonsensowna, i szkodliwa, jak i jest zwyczajnie przestępstwem.

3. Hucpa obecnego badania jest zbędna i nonsensowna z wielu powodów. Podam tylko jeden – sam w sobie wystarczający: w tej sprawie jest już ważna, wiążąca opinia psychiatryczna, sprzed niemal dokładnie roku (z 12 listopada 2014). Opinię spisali biegli o których nie można powiedzieć, że usposobieni byli wobec mnie przyjaźnie. Świadczy o tym opublikowany przeze mnie film (do znalezienia tu: https://www.youtube.com/watch? v=Ng5-oGzUSgs ). Załączam do rąk własnych pań i do pań wiadomości kopię tej opinii; sądzę bowiem, że łachudry z tzw. „sądu rejonowego” przypuszczalnie ukryły ją przed nowopowołanymi biegłymi. W 2009 i 2010 r. ginęły już dokumenty w wydziale kierowanym przez Teresę Żyłkę, na co mam dowody; winni tego procederu do dziś nie ponieśli odpowiedzialności za to przestępstwo. A nie sądzę, by dokonać go mogła jakaś sekretarka. Dokumenty niszczyła albo sama Żyłka, albo któreś z jej sędziów-popychadeł.

Powstaje pytanie: skoro w tej sprawie jest już ważna, wiążąca opinia sądowo-psychiatryczna, której nie da się ukryć ani skutecznie, ani trwale, to po co tym łachudrom powoływanie nowych biegłych? Wyjaśnień może być kilka, mniej czy bardziej prawdopodobnych. Ale odpowiedź najbardziej prawdopodobna brzmi: właśnie po to łachudry powołują nowych biegłych, by podważyć, zanegować stan prawny powstały w wyniku opinii z 2014 r. By dokonać zamachu na prawdę.

Dlatego poddanie się hucpie kolejnego „badania” w wykonaniu biegłych powołanych przez przestępców byłoby z mojej strony nierozsądne. Głupie i szkodliwe.

4. Fabrykowanie fałszywych dowodów w postępowaniu karnym – bo do tego, znowu, i jak zwykle, sprowadza się to najnowsze posunięcie bydlaków z pseudosądu – jest przestępstwem z art. 235 kodeksu karnego („Kto, przez tworzenie fałszywych dowodów lub inne podstępne zabiegi, kieruje przeciwko określonej osobie ściganie…” itd.) zagrożonym karą więzienia do lat 3. Z kolei przekroczenie uprawnień służbowych w celu osiągnięcia korzyści osobistej – a przecież z czymś takim mamy tu niewątpliwie do czynienia - to zbrodnia określona w art. 231 § 2 kodeksu karnego, zagrożona karą do 10 lat pozbawienia wolności, podobnie jak dokonanie wyżej wymienionych przestępstw w ramach tzw. „zorganizowanej grupy przestępczej” (art. 258 kodeksu karnego). 

Proszę nie liczyć na to, że Żyłka, Mężyk i inne łachudry i śmiecie zaangażowane w tę sprawę pozostaną bezkarne po wsze czasy. Hitler też liczył, że jego Rzesza będzie tysiącletnia. Klimat w Polsce się jednak zmienia. Pole działania dla skurwysynów i zbrodniarzy, ich margines, kurczy się i w końcu zniknie. Dlatego jestem przekonany, że Żyłka w końcu trafi do więzienia, gdzie zawsze było jej miejsce. Co więcej, przekonany jestem, że bez skazania świń Polska nie będzie i nie może być Polską. Dlatego sprawa stoi tak: albo przestępcze świnie, albo Polska.

5. Wraz z niniejszym pismem, w dniu dzisiejszym, składam w prokuraturze zawiadomienia o wyżej opisanych, najnowszych przestępstwach Żyłki i Mężyk.

Ponadto zaapeluję publicznie jutro, w Święto Niepodległości, do Pana Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, o cofnięcie nominacji sędziowskich dla Teresy Żyłki i Elżbiety Mężyk. 

6. Z powyższego wynika, niestety, że nie mam za grosz zaufania do obu Pań. Oczywiście może być i tak, że bezwiednie chcą Państwo wykonywać jakieś polecenia, a mojej wiedzy o szczegółach tej sprawy Panie mieć nawet nie mogą. Jednakże, jak wspomniałem, w sprawie niniejszej jest już aktualna, wiążąca opinia, a jedyny sens jej ignorowania sprowadza się do tego, że kolejna opinia – którą przestępcy zlecili Paniom – będzie odmienna. Po drugie, w niniejszej sprawie zażądałem badania w wykonaniu pana doktora Jerzego Pobochy, psychiatry znanego z nieposzlakowanego charakteru i odpornego na naciski, konsultanta Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka; dr Pobocha kieruje Sekcją Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej. Również i to moje żądanie zignorowały świnie z pseudosądu. Wreszcie zażądałem odsunięcia ich od samej sprawy. Żyłka i Mężyk, i inne łachudry z Tarnowskich Gór swych obecnych przestępstw dokonują wyłącznie po to, by ukryć inne swe dawne przestępstwa. Tymczasem w Polsce jest kilkaset sądów rejonowych, w niemal każdym większym mieście, i teoretycznie nie mają one tej osobliwej motywacji, z jaką Żyłka i Mężyk wyznaczają tu biegłych. Notabene, podejmowanie czynności innych niż „niezbędne” przez sędziów objętych wnioskiem o wyłączenie jest ich kolejnym przestępstwem przekroczenia uprawnień służbowych, bo powoływać biegłych w tej sprawie może tylko inny, przyszły sąd – spoza Tarnowskich Gór.

Wszystkie te moje wnioski zostały na razie zignorowane. Zamiast tego, co zrozumiałe, świnie zaczęły kręcić. Powołują sobie swoich biegłych i biegłymi tymi niestety okazują się Panie.

Przypuszczam, że albo Teresa Żyłka, albo Elżbieta Mężyk, albo jeszcze inna funkcjonariuszka lub funkcjonariusz tego pseudosądu przestępców zwracały się do jednej z Pań nieformalnie i przekazały Paniom nieformalne i nielegalne sugestie co do treści opinii oczekiwanej przez przestępców. Byłoby to kolejne przestępstwo z art. 235 kk i zamierzam zażądać, by prokuratura zabezpieczyła bilingi rozmów przychodzących obu Pań od sierpnia b.r. Być może sugestii „sędziów”-przestępców nigdy nie zamierzały Panie słuchać, - co mnie nie zdziwi, gdyż sugestie takie są dla Pań wręcz nieprawdopodobnie poniżające. Dlatego w przeszłości, w wielu znanych mi przypadkach, wielu psychiatrów opierało się nielegalnej presji; stąd właśnie np. reputacja doktora Jerzego Pobochy.

Proszę jednak pojąć, że przez całe życie zwykłem postępować rozważnie, a z opisanych wyżej względów, w obecnej sytuacji są Panie dla mnie zupełnie niewiarygodne.

Więcej o walce Mariusza:                               Mariusz Cysewski

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

 
~Michael Wacha Jersey
08-04-2017 / 09:05
~Pablo Sandoval Authentic Jersey
08-04-2017 / 09:05
www.raysfanszone.com/ Tampa Bay Rays Authentic Jerseys www.raysfanszone.com/shop-by-player/chris-archer-jersey.html Chris Archer Jersey www.raysfanszone.com/authentic/chris-archer-authentic-jersey.html Chris Archer Authentic Jersey www.raysfanszone.com/shop-by-player/brad-boxberger-jersey.html Brad Boxberger Jersey www.raysfanszone.com/authentic/brad-boxberger-authentic-jersey.html Brad Boxberger Authentic Jersey www.raysfanszone.com/shop-by-player/alex-cobb-jersey.html Alex Cobb Jersey www.raysfanszone.com/authentic/alex-cobb-authentic-jersey.html Alex Cobb Authentic Jersey www.raysfanszone.com/shop-by-player/corey-dickerson-jersey.html Corey Dickerson Jersey www.raysfanszone.com/authentic/corey-dickerson-authentic-jersey.html Corey Dickerson Authentic Jersey www.raysfanszone.com/shop-by-player/desmond-jennings-jersey.html Desmond Jennings Jersey www.raysfanszone.com/authentic/desmond-jennings-authentic-jersey.htm Desmond Jennings Authentic Jersey www.raysfanszone.com/shop-by-player/kevin-kiermaier-jersey.html Kevin Kiermaier Jersey www.raysfanszone.com/authentic/kevin-kiermaier-authentic-jersey.html Kevin Kiermaier Authentic Jersey www.redsoxfansuniform.com/ Boston Red Sox Baseball Uniform www.redsoxfansuniform.com/shop-by-player/mookie-betts-jersey.html Mookie Betts Jersey www.redsoxfansuniform.com/authentic/mookie-betts-authentic-jersey.ht Mookie Betts Authentic Jersey www.redsoxfansuniform.com/shop-by-player/david-ortiz-jersey.html David Ortiz Jersey www.redsoxfansuniform.com/authentic/david-ortiz-authentic-jersey.htm David Ortiz Authentic Jersey www.redsoxfansuniform.com/authentic/dustin-pedroia-authentic-jersey. Dustin Pedroia Authentic Jersey www.redsoxfansuniform.com/shop-by-player/dustin-pedroia-jersey.html Dustin Pedroia Jersey www.redsoxfansuniform.com/shop-by-player/hanley-ramirez-jersey.html Hanley Ramirez Jersey www.redsoxfansuniform.com/authentic/hanley-ramirez-authentic-jersey. Hanley Ramirez Authentic Jersey www.redsoxfansuniform.com/shop-by-player/pablo-sandoval-jersey.html Pablo Sandoval Jersey www.redsoxfansuniform.com/authentic/pablo-sandoval-authentic-jersey. Pablo Sandoval Authentic Jersey
~XIAOJUN
20-08-2016 / 04:19
20160820 junda www.tods-outlet.us.com mulberryoutlet.outlet-store.co.uk www.mulberrysale.co.uk www.outletchristianlouboutin.us.com www.jordan-shoes.us.com www.handbagslongchamp.us.com www.longchamppliage.fr www.pradaoutlet.us www.abercrombiefitch-hollister.es www.cheapoakley-sunglasseswholesale.us.com www.coachoutletclearanceonline.com.co www.beatsheadphones.org.uk www.nike-airmaxshoes.org.uk www.michaelkorshandbagson-sale.us.com www.coachoutletonlineclearance.com.co www.louisvuittonoutlet-clearance.us.com www.michaelkorshand-bagsoutlet.us.com www.truereligionjeansoutlet.co.uk www.coach-onlineoutlet.us.com www.abercrombie-fitch-hollister.fr www.michaelkorshandbagsoutletstore.us.com www.lebronjamesshoes.in.net www.nfljerseys-wholesale.us.com www.cazal.us.com www.michaelkorshandbagsoutlet-factory.us.com www.uggoutletonlinestore.in.net www.coachoutletfactory-store.us.com www.burberry-outletstore.in.net www.michaelkorsfactory-outlet.in.net www.michaelkorsclearance.in.net www.adidasyeezyboost350.us.com www.air-jordanshoes.us.com www.ysloutletonline.com www.polooutletstore.us.com www.coachoutletonlinesale.com.co www.suprashoes.us.com www.michaelkorsoutlet-clearance.us.org www.canadagoose-outletstore.com www.cheapnfljerseys.org www.nike-outletonline.com www.adidastrainers.me.uk www.tomsshoes.me.uk www.longchampoutlet.us.com www.moncler.us.com www.asicsisrael.com www.adidas-wings.in.net www.michaelkorsfactoryoutletstore.us.com www.pandora.eu.com www.toms-shoes.us.com www.poloralph-laurenoutlet.us.com www.replicawatchesfor-sale.us.com www.converseshoes.us.com www.tiffanyjewellery-outlet.co.uk www.oakleysun-glassescheap.us.com www.cheap-snapbacks.us.com www.toryburchoutlet-online.us.com www.uggboots-outlet.me.uk www.outletmichaelkors.org.uk www.tiffanyjewellery.org.uk www.valentinooutlet.us.com www.swarovski.in.net www.pumaoutletonline.com www.iphonecase.me.uk www.oakleysunglasses.org.uk www.michaelkorshandbagsclearance.in.net www.coachoutletonlineshopping.us.com www.tiffanyandco.me.uk www.michaelkorswallet.net www.saclongchamp-pliage.fr www.ralphlauren-outletuk.co.uk www.christianlouboutinonline.us.com www.pandorajewelryoutlet.us.com www.jeanstruereligion.in.net www.nikeoutletstores.us www.timberlandboots.name www.ghdstraighteners.org.uk www.mulberryhandbags.org.uk www.uggsoutlet.me.uk www.oakleysunglasseswhole-sale.us.com www.michaelkors-outletclearance.com.co www.louisvuitton--outlet.us.com www.michaelkors-handbags.co.uk www.rolexwatchesoutlet.us.com www.burberrysaleoutlet.us.com www.louisvuitton-handbags.me.uk www.cheapuggaustralia.in.net www.uggbootsclearancesale.in.net www.reeboktrainers.org.uk www.longchamp-handbags.com.co www.michaelkorshandbag.in.net www.michaelkorswholesale.us.com www.louis-vuittonoutletstore.us.com www.tiffany-jewelry.com.co www.niketrainers.me.uk www.coachhandbagsclearance.us.com www.outletlongchamp.in.net www.ralphlauren-pascher.fr www.truereligion-jean.us.com www.coachoutletonlinesale.us www.cheap-oakleysunglasseswholesale.us.com www.michael-korshandbagsclearance.us.com www.canadagoose-jackets.me.uk www.uggs-outlet.de.com www.airmax90.us.com www.michaelkorsfactoryoutlet.us.org www.longchampoutlet.name www.cheapmichaelkorshandbag.in.net www.longchamp-solde.fr www.ferragamo.eu.com www.michaelkorshandbagsonsale.in.net www.michae-kors-outlet.ca www.louis-vuitton.us.com www.nike-rosherun.org.uk www.raybanssun-glasses.us.com www.police-sunglasses.us.com www.michaelkorsoutletonlinestores.us.com www.michaelkorsoutlet-factory.us.com www.toryburchhandbags.in.net www.michaelkorsbags.org.uk www.marc-jacobs.us.org www.salomonshoes.us.com www.coachoutletonline-store.com.co www.lululemonoutlet.org.uk www.louisvuitton-neverfull.us.com www.hollisterclothing.co.uk www.truereligionjeanssale.in.net www.lululemonoutletonline.in.net www.thomassabo.me.uk www.airforce1.us.com www.cheap-nikeshoes.cc www.michaelkorsusa.us www.ugg-bootscheap.in.net www.beatsbydrdre.co.uk www.rolex-watches.it www.adidasukstore.org.uk www.louisvuittonsunglasses.us.com www.cheapuggboots.net.co www.airmax90.org.uk www.poloralph-laurenoutlet.us.com www.truereligionjeans.org.uk www.coachoutletstore.com.co www.coachoutlet-onlinestore.com.co www.cheap-uggsoutlet.in.net www.soccerjerseys.us.com www.airjordan13s.com www.giuseppe-zanotti-outlet.org www.nhljerseys-wholesale.us.com www.michaelkorsoutlet-uk.org.uk www.cheap-oakleysunglasses.us.com www.montblancpenss.us.com www.tomsshoes.in.net www.ralphlaurenoutlet.org.uk www.michaelkorsfactoryoutletclearance.us.com www.newbalanceshoes.in.net www.airjordan4.org www.canadagoosejackets.eu.com www.longchamphandbag.co.uk www.outlet-louisvuitton.us.com www.pradasunglasses.us.com www.ralphlauren-polo.it www.lacostepoloshirts.cc www.michaelkorsfactoryoutletonline.in.net www.ugg-bootsclearance.in.net www.michaelkorsuk-outlet.org.uk www.michaelkors-outletonline.in.net www.louisvuittonhandbags.me.uk www.louis-vuittonhandbag.us www.chicagoblackhawks.us.com www.coachoutletclearancesale.com.co www.fitflopsoutletsale.com www.ugg-outlet.me.uk www.chaussurelouboutin.fr www.celineoutletus.com www.ralphlaurenpolo.com.co www.cheap-michaelkorshandbags.in.net www.coachoutletonlinestore.com.co www.michaelkorshandbagsoutletfactory.in.net www.rolexwatches.in.net www.adidasoutletstore.in.net www.louisvuitton-handbags.co.uk www.foampositeshoe.net www.uggboots-outlet.org.uk www.ferragamoshoesoutlet.net www.michaelkorsoutletstoreonline.in.net www.michaelkorsoutletclearancesale.us.com www.adidasnmdshoes.us.org www.raybansun-glassess.us.com www.coachoutletstores.com.co www.storecoachoutlet.us.com www.tommyhilfiger.org.uk www.poloralphlaurenshirts.us.com www.truereligionjeansoutlets.us.com www.louisvuittonoutletlv.us.com www.michaelkorsoutlet-uk.me.uk www.cheapuggoutlet.in.net www.salvatore-ferragamo.in.net www.futbol-baratas.com www.nikeairmaxshoess.co.uk www.outletmichaelkors.co.uk www.adidasukstore.org.uk www.sac-louisvuittonpascher.fr www.swarovskicrystal.us.com www.michaelkorsoutletclearanceonline.in.net www.cheapmlbjerseys.net www.clearancefitflopssale.com www.fitflopssaleclearance.in.net www.hollistercanada.com www.rolexoutlet.us.com www.kobebryantshoes.in.net www.mizunorunningshoes.us www.hermesbelts.us www.michael-korsoutletonline.in.net www.uggson-sale.in.net www.calvin-klein.in.net www.christianlouboutin-shoes.org.uk www.cheap-nfljersey.us.com www.gucci-outlet.us.org www.hollisterclothingstore.in.net www.kobe9elite.us.com www.nikestore-uk.me.uk www.raybansunglasses-cheap.us.com www.louis-vuittonlv.us.com www.louboutinpas-cher.fr www.rolexreplicawatches.com.co www.raybansunglass.com.au www.kobeshoes.us www.nikeair-huarache.org.uk www.diorsunglasses.com.co www.nikerosherunshoes.org.uk www.cartier.us.com www.nikeoutletstore.us www.fitflopssale.in.net www.nikefreerun5.org.uk www.tiffanyjewelryoutlet.us www.christianlouboutinscheap.us www.nike-airmax2015.us www.hollister-clothingstore.net www.louisvuittonreplica.us.com www.cartieroutlet.us.com www.tory-burchoutletonline.in.net www.beats-headphones.in.net www.ralphlauren-polo.org.uk www.niketnpascher.fr www.coach-factoryoutlets.us.com www.fitflopssale.us www.coachoutlethandbags.us.com www.louisvuittonhandbagssale.us.com www.hermesoutletstore.us.com www.juicycoutureoutlet.net www.michaelkors-outletclearance.us.com www.hermesbirkin.org www.ralphlauren-polo.in.net www.ferragamo-shoes.us.com www.oakley-sunglasseswholesale.us.com www.truereligionjeanssale.com www.nbajerseys-wholesale.us.com www.michaelkorsoutletonlinestore.us.com www.fredperrypoloshirts.com www.uggoutletstoreshoes.in.net www.christianlouboutin-outlet.me.uk www.oakleysunglassess.co.uk www.raybansunglasses-wholesale.us.com www.polo-ralphlauren.com.co www.instylerionicstyler.com www.poloralph-lauren.org.uk www.fitflop.in.net www.celine-outlet.us.com www.coachoutletstoreclearance.us.com www.uggsale.me.uk www.uggs-outlet.eu.com www.reebokoutletstore.us.com www.ralphlaurenpas-cher.fr www.outletmulberry.org.uk www.ralph-lauren.us.org www.nikefree5.us www.the-northfacejacket.us.com www.uggbootsoutlet.me.uk www.hermesbags.co.uk www.pradashoes.us www.uggoutletuk.org.uk www.coachoutletclearanceonline.us.com www.ugg-slippers.com.co www.michaelkorsoutletstoreonlineclearance.us.com www.coachoutletonline-stores.us.com www.ralphlaurenpoloshirts.org.uk www.cheapoakleysunglasses-wholesale.us.com www.fitflopsshoes.co.uk www.uggoutletonline.com.co www.airhuarache-nike.co.uk www.rayban-sunglassessale.us.com www.cheapfootballshirt.org.uk www.basketballshoes.us.com www.burberryoutletstore.in.net www.hollisteruksale.co.uk www.jordan-pascher.fr www.uggboots-onsale.in.net www.nikefreerun5.co.uk www.omegawatches.me.uk www.lebronjames.us.com www.bootsugg.co.uk www.mulberryhandbagssale.co.uk www.katespade.org.uk www.louisvuittonhand-bags.us.org www.fitflopssale.me.uk www.nikerosherun.me.uk www.coachoutletonline-factory.us.com www.michaelkorsoutlet-store.us.com www.mulberry-handbagsoutlet.org.uk www.raybansun-glassessale.us.com www.ferragamoshoes.org.uk www.coachoutletclearancesale.us.com www.michaelkorsfactoryoutletstore.in.net www.monclerjacketsuk.co.uk www.michaelkorsoutletonlinestore.in.net www.longchampbag.org.uk www.lululemonoutletonline.us.com www.chromeheartssunglasses.us www.uggbootsuk.org.uk www.louisvuitton--handbags.us.com www.michaelkorsoutletonline-clearance.us.com www.swarovskicrystals.com.co www.polooutletstore.us.com www.nike-mercurial.net www.raybanssunglassescheap.us.com www.toryburch.com.co www.nikeairmax90.me.uk www.louisvuittonhandbags-outlet.us.com www.cheapuggbootsoutlet.in.net www.uggsoutletstore.in.net www.jordanshoes.us.com www.michaelkorsoutlet-clearance.com.co www.pololacostepascher.fr www.moncleroutletstore.us.com www.michaelkorsoutletonline.in.net www.ralphlaurenpas-cher.fr www.canada-goose.com.co www.rolex-watches.it www.outlettruereligion.in.net www.nikeblazerpas-cher.fr www.uggboots-clearance.in.net www.bottega-venetaoutlet.net www.michaelkorshandbagsoutlet.us.org www.michaelkorsoutletonline-sale.com.co www.truereligionoutlet-store.us.com www.linksoflondons.co.uk www.uggsonsale.in.net www.coachoutletcanada.com.co www.cheap-jordanshoes.us.com www.ralphlauren-uk.org.uk www.poloralph-lauren.us.com www.rolexwatches-uk.org.uk www.longchamphandbags.org.uk www.cartierwatches.org.uk www.cheapuggbootsforsale.in.net www.michae-kors-outlet.ca www.mont-blancpens.com.co www.truereligionoutlet.org.uk www.vans-shoes.cc www.katespadeuk.org.uk www.ralphlaurenpolo.us.com www.adidas-yeezyboost.us.com www.michaelkorsoutletcanada.in.net www.canadagoose-jackets.com.co www.ferragamoshoes.com.co www.christianlouboutinscheap.us www.chromeheartsoutlet.us www.toryburchshoes.in.net www.coachoutletclearance.us.com www.mulberry-bags.co.uk www.cheapraybansun-glasses.us.com www.louisvuittonoutlet-stores.us.com www.toms.us.com www.nikeairforce1.fr www.cartierwatches.org.uk www.swarovskicrystal.me.uk www.mulberry-handbags.co.uk www.thenorth-facejackets.us.com www.toryburchoutlet.in.net www.canadagooseoutlet-store.com www.cheapjordan-shoes.us.com www.louis-vuittonpascher.fr www.raybansun-glassessale.us.com www.versacesunglasses.com.co www.adidasnmd.me.uk www.truereligionjeans-canada.com www.cheapsoccerjersey.net www.nikefreerun5.co.uk www.nikeairmax90.co.uk www.rolexwatchesforsale.me.uk www.louisvuittonhandbagsoutlet.org.uk www.airjordan11.net www.hollistershirts.me.uk www.hollisteruksale.co.uk www.michaelkorsoutletonline-store.us.com www.rayban--sunglasses.me.uk www.ferragamooutletstore.net www.rolexwatchesforsale.in.net www.truereligion-sale.in.net www.michaelkorshandbags.in.net www.edhardy.us.com www.maccosmetics.in.net www.longchamphandbags.org.uk www.wholesale-nbajerseys.com www.cheapreplicawatches.com.co www.swarovskicrystal.in.net www.outletswarovski.co.uk www.uggboot.com.co www.mbtshoesoutlet.us.com www.herveleger.us.com www.todsshoes.us.com www.cheapmlbjerseys.us.com www.louis-vuittonpascher.fr www.tiffanyjewelryoutlet.in.net www.michaelkorsoutletclearancesale.in.net www.ray-bansunglassescheap.us.com www.beatsbydrdre-headphones.us.com www.michaelkorsoutletsclearance.us.com www.louisvuittonoutlet-stores.us.org www.pradahandbags.org.uk www.longchamppas-cher.fr www.fitflopsshoes.in.net www.cartierwatches.us.com www.nike-airmax90.org.uk www.outlet-uggs.in.net www.sunglassesrayban.org.uk www.truereligion.org.uk
~lllllyuan
23-04-2016 / 04:22
4.23lllllyuanwww.marcjacobs.cc www.ferragamo.eu.com www.todsshoes.us.com www.tods-outlet.us.com www.kobe9elite.us.com www.abercrombie-fitch.us.com www.abercrombiefitch-hollister.es www.abercrombie-fitch-hollister.fr www.instylerionicstyler.com www.maccosmetics.in.net www.newbalanceshoes.in.net www.converseshoes.us.com www.pololacostepascher.fr www.valentinooutlet.us.com www.giuseppe-zanotti-outlet.org www.salomonshoes.us.com www.celineoutletus.com www.edhardy.us.com www.fredperrypoloshirts.com www.foampositeshoe.net www.pumaoutletonline.com www.airjordan4.org www.airjordan11.net www.tommyhilfiger.org.uk www.airjordan13s.com www.suprashoes.us.com www.hollistercanada.com www.ysloutletonline.com www.mizunorunningshoes.us www.nike-mercurial.net www.vans-shoes.cc www.nikeoutletstore.us www.cheap-nikeshoes.cc www.nike-outletonline.com www.nikefree5.us www.nikeoutletstores.us www.airmax2014.net www.airmax90.us.com www.chicagoblackhawks.us.com www.nikeairmaxshoes.org.uk www.nikefreerunning.org.uk www.niketrainers.me.uk www.nikerosherunshoes.co.uk www.chicagobearsjerseys.us www.greenbaypackersjersey.us www.neworleanssaintsjerseys.us www.oaklandraidersjerseys.us www.philadelphiaeaglesjersey.us www.sanfrancisco49ersjerseys.us www.atlantafalconsjersey.us www.dallascowboysjersey.us www.indianapoliscoltsjersey.us www.kansascitychiefs.us www.miamidolphinsjersey.com www.minnesotavikingsjersey.us www.newenglandpatriotsjerseys.us www.newyorkgiants.us www.newyorkjetsjersey.us www.pittsburghsteelersjersey.com www.seattleseahawksjersey.us www.washingtonredskinsjersey.com www.arizonacardinalsjersey.us www.baltimoreravensjerseys.us www.denverbroncos.org www.chicagobullsjerseys.net www.cavaliersjerseys.us www.warriorsjersey.com www.lakersjerseys.us www.thunderjerseystore.com www.sanantoniospursjersey.com www.newyorkknicksjerseys.com www.miamiheatjerseys.net www.celticsjersey.com www.clippersjerseystore.com www.cincinnatibengalsjerseys.com www.carolinapanthersjersey.net
~gość
23-11-2015 / 20:06
Panie Mariuszu jestem za Panem i cenię pańską działalność. Niech się Pan nie poddaje i walczy dalej z tą hołotą w togach. Jest nadzieja, że teraz PiS dobierze im się do tyłka i PRAWO będzie w końcu coś znaczyło a nie tylko korupcję. Powodzenia