Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 stycznia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 10-03-2012

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ziomal z Wrocka
13-03-2012 / 15:26
~ekonomista
12-03-2012 / 18:49
Dziura budżetowa ? Kto to wymyślił ? Tusk i jego banda a płaci NARÓD ! Dziurę w budżecie robią sami rządzący czyli Partia Oszustów! To oni rozkradają budżet dzieląc go między siebie i tzw wolne zawody w postaci całej gamy uprzywilejowanych ministrów , doradców sędziów prokuratorów i jeszcze kilku grup społecznych tzw nieproduktywnych którzy nie wkładają do wspólnej kiesy nic absolutnie nic a doją z budżetu po kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie. To te parchy robią dziurę budżetową a nie społeczeństwo goi zarabiających za swą cieżką harówę po 1500 w porywach do 3000 zł. Tusk do Niemiec , Komorowski do Rosji, Sikorski i Rostowski do Londynu albo Izraela i żeby koniecznie zabrali swoich wszystkich z PO i w ciągu dwóch miesięcy POLSKA cudem gospodarczym Świata. Tym z PO co chcieliby zostać w naszej ojczyźnie dać po 1000 zł za pracę fizyczną. Zdjąć mafii immunitety i wprowadzić sądy powszechne gdzie sędzia będzie tylko nadzorował proces a wyroki będą wydawane przez ławę przysięgłych bo tylko to uzdrowi gangrenę w wymiarze „nie” sprawiedliwości.
~Adam
11-03-2012 / 22:32
POlitruk 11-03-2012 / 01:01 A nie boicie się, że ten Troll Internetowy naśle na Was Mossad?. ~Przerażona 09-03-2012 / 22:04 Prowokator został namierzony. Tylko czy to coś pomoże?. Po jego wpisach i linkach okropnych filmów widać, że jest On typem bezwzględnego sadysty. Wyjałowionego z ludzkich cech. A co ciekawe nadal jest bardzo aktywny na FB. Mocno pobudzony do atakowania całych grup społecznościowych. Z powodu zbanowania go za rozliczne idiotyzmy i wynaturzenia zawarte w jego "postach". Musimy Go teraz nieustannie mieć na oku. A jak się nie zdyscyplinuje zgłosić na leczenie. Innego wyjścia nie ma. ~POlszewik 08-03-2012 / 17:55 ja wiem pod jakimi nicami wypisywał salomon -szew sadu. patriota piS, Patriota iS. b urzędnik, max. jb Adam, Adam, to tylko niektóre idiotyczne wpisy zamurowanego autora jak mu nie wstyd jest to niby lotczyk jak podaje na fb uczeń kosmonauty Hermaszewskiego chyba ci się śniło P. Salamon. wypisuje Pan takie bzdury na tym portalu przecież to widać Pan podjudza jednych na drugich tak sie nie robi jeżeli jest Pan zwolennikiem Pis to się tego trzymaj a raz obrażasz PIS a raz PO to kim Pan jest. - Podjudzaczem albo bardzo ciężko chorym psychicznie. Zamurowany żywcem w mieszkaniu ale Pana widać na mieście jak spaceruje, to jak jest z tym zamurowaniem zaburzenia jaźni , a może ten na mieście to drugi Salamon. Kiedyś przechadzając się pod Pana domem widziałem jak jakaś Pani podejrzewam że była z kaftanem bezpieczeństwa wchodziła po drabinie na jakiś balkon a ludzie mówili ,że to do Pana Salamona bo zwariował i trzeba go szybko hospitalizować. widać że i na tym portalu jest Pan w dwóch albo więcej osobach , jest to straszna choroba ciężka do wyleczenia. Oby to Pan nie był jeszcze Hitlerem bo wymorduje cały polski naród i w przeciwieństwie do Hitlera pomyli się i zostawi samych żydów , aby się rozmnażali bo za mało ich mamy w rządzie. Obserwując Pana wpisy już od dawna i na fb i AP , to widać gołym okiem że coś niezdrowo ma Pan pod czaszką, ale co zrobić przecież wielcy uczeni wynalazcy najczęściej byli psycholami. Czy Pan jeszcze do mieszkania wchodzi po drabinie ? a ta laska co w nocy do Pana się skrada nie spadnie z drabiny? wejść trudno ale zejść to już zjedzie po szczebelkach. Słyszeliśmy że teraz to Pan będzie kandydował na prezydenta RP bo przecież swój nie dopuści do władzy obcych. I bardzo proszę , aby Pan już nie pajacował na tym portalu, Panie Sławomirze SAlamon bo wyślemy teraz nie Panią z kaftanem lecz mocnych młodych i silnych Panów , a może Pan woli Panów starczy dwóch. Do usłyszenia. ~Trzecie Oko 08-03-2012 / 04:40 Adamie. Czyli Sławomirze Salamonie z Wrocławia. Gra skończona. To że jesteś bez mózgowym psycholem wynika z twoich rozlicznych idiotycznych wpisów na portalach społecznościowych i z komentarzy AP.. Sam się do tego przypucowałeś. Moja dobra rada dla Ciebie. Zaniechaj dalszych sabotaży i udaj się po pomoc do dobrego specjalisty psychiatry.
~Mirnal
11-03-2012 / 20:23
Każdy następny wódz, w tym p. Tusk, obiecał reformy i ograniczenie biurokracji a nawet (p. Tusk) likwidacje abonamentu rtv i Senatu). Za to mamy podwyższony wiek emerytalny, bo przecież na większą liczbę urzędników oraz na wyższe płace dla pociotków musimy dłużej pracować. Ile rocznie kosztuje nas NFZ? Ale mamy co dwa miesiące "coraz lepsze' listy leków refund.
~stefan
11-03-2012 / 13:34
chory kraj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no ale koloesie, rodzinka muszą z czegoś żyć.Premie, zarządy spółek, tysiące stołków dyrektorskich w państwowych firmach, setki tysięcy urzędnków z tego 80% pasożytów. Dotacje, przywileje partyjne, to wszystko kosztuje. Jarusie, grzesie, zbychy, bronki, donaldy...
~Ola
10-03-2012 / 17:58
trudno, żeby nie przejedli naszych pieniędzy, skoro byle referencina w NFZ zarabia 7 kółek netto miesięcznie.