Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 16-12-2011

Rozmowa z Januszem Zieliński, Posłem na Sejm o BOR, o służbach Specjalnych i Marszałkach. Rafał Gawroński

Kolejny odcinek programu autorskiego Rafała Gawrońskiego “Rozmowy w sieci”. 
Autor rozmawia z Panem Jarosławem Zielińskim.

!

Nie bądź głupi, nie daj się zidentyfikować.

 

Mordercy Polaków 

Totalitaryzm w pełni szaleje w Polsce. Wczoraj rozpoczęły się łapanki w Warszawie w godzinach nocnych na osoby powracające z manifestacji pod ukradzioną willą w której komfortowo mieszka zbrodniarz wojenny niejaki Jaruzelski.
Wyglądało to tak: wiele osób powracało pieszo i w małych grupach znajomych. Osoby były zatrzymywane bez podania przyczyny. Najsurowiej byli zatrzymywani kibice ze znakami barw klubowych. Policja kazała im stawać pod murem z rękami opartymi o ścianę budynku tyłem do Policji, twarzą do ściany. W Warszawie na każdym kroku można spotkać tablice pomordowanych w ten sam sposób Polaków przez Niemców.
Ta władza to okupanci Polski. Nie wszyscy muszą się z tym stwierdzeniem jednak zgodzić zwłaszcza gdy wierzą w takie oszustwa jak np. rewolucja październikowa, która była rewolucją żydowską w Rosji albo w inne oszustwo o Narodzie Wybranym żydów gdy udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że to Polacy są Narodem Wybranym.
http://www.piotrnatanek.pl/polacy-narodem-wybranym

Jednak najciekawszą sprawą jest namiot bez Krzyża Stankiewicz ustawiony na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Namiot został ustawiony aby wszystkich oponentów reżimu z Warszawy i okolic zidentyfikować. Gdy tę czynność zakończono namiot nomadów jest obecnie ustawiany w sobotę i niedzielę tak aby pozyskiwać wizerunki i dane osobowe Polaków, którzy decydują się przyjechać do Warszawy pod koniec tygodnia i dać osobiste świadectwo sprzeciwu władzy w Polsce. Jak wiemy dane osób zidentyfikowanych są dostępne dla Izraela, w którym żyje wielu morderców Polaków. Zajmują oni lub ich potomni znaczące pozycje we władzach Izraela. Dane osobowe Polaków i oponentów obecnego reżimu są gromadzone w Izraelu aby mogły służyć jak zwykle bezkarnym żydom do zabijania i okradania Polaków.

Można zapoznać się z moją osobista historią i dwoma próbami zabójstwa na zasadzie nieszczęśliwego wypadku oraz jawnej kradzieży obiektów wpisanych do Rejestru Zabytków z użyciem konstytucyjnych organów państwa powołanych do ochrony własności i życia Polaków aby zdać sobie sprawę z bezkarności dewiantów cywilizacyjnych. Wielopokoleniowy reżim nie tylko w Polsce okrada mnie, moją najbliższą rodzinę, a w celu zachowania egzystencji biologicznej zmusza nas do rozłąki rodzinnej i przymusowej emigracji.

Przekazywanie danych odbywa się na podstawie Umowy między Polską a Izraelem w sprawie wzajemnej ochrony informacji niejawnych związanych ze współpracą obronną i wojskową. Została podpisana w lutym tego roku podczas wizyty premiera Donalda Tuska w Izraelu. Jak zwykle z takimi kryminalnymi umowami bywa, nie zdecydowano się na debatę sejmową na temat tego porozumienia.

Stara żołnierska zasada brzmi: „Nie bądź głupi, nie daj się zabić” my ostrzegając Polaków przed dewiantami cywilizacyjnymi apelujemy : „Nie bądź głupi, nie daj się zidentyfikować”, Policji lub innym służbom, a ocalisz życie swoje i swojej rodziny.

Więcej:

Iława 17.03.2011 godz.10 Sąd Rejonowy protestujemy ! ! ! Cenzurowanie w sieci, prześladowanie obywateli R. Lewickiego, R. Gawrońskiego, A. Słonawskiego, W. Kalinowskiego, G. Brauna, D. Wernickiego i dziennikarzy Afer Prawa
Wywiad Rafała Gawrońskiego z Posłem na Sejm RP Antonim Macierewiczem - Przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu Zbadania Przyczyn Katastrofy samolotu rządowego.
W Polsce nie ma demokracji, Platforma Obywatelska wprowadza cenzurę i totalitarny reżim - walka o Rafała Gawrońskiego 11 minut faktów.
Sanktuarium Katyńskie. Rafał Gawroński
TUSK Z KOMOROWSKIM I PUTINEM - katyńscy towarzysze zamachu? Rafał Gawroński.
Wspólna polityka rolna to kradzież własności prywatnej. Stowarzyszenie Ziemiańskie w Polsce. Rafał Gawroński
Donald Tusk i sprawcy na ul. Rakowiecką. Rafał Gawroński
Rafał Gawroński „Gwałt zbiorowy ze szczególnym okrucieństwem” i „podziemie decyzyjne”, czyli c.d. wyboru Prokuratora Generalnego w Polsce.
Represjonowana demokracja. Rafał Gawroński
30 milionów złotych za zbrodnie na Zirajewskim, a ile na Generale Marku Papale ? Rafał Gawroński
Zniszczyć i zgnoić rolnika unijnymi dotacjami - Petycja do Parlamentu Europejskiego Rafała Gawrońskiego.

Polecamy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~jb
23-12-2011 / 21:23
Zieliński, ty złodzieju, pamiętamy, ile nakradłeś w Suwałkach. Nie myśl, że nie zostaniesz rozliczony i że ujdzie ci to na sucho.