Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-06-2013

PSYCHIATRYK ZA KRYTYKOWANIE STALINIĄTEK ! WYMIAR JEST, SPRAWIEDLIWOŚCI NIE ZNALEZIONO ! 

Knebel na dziennikarzy , arogancja czerownej palestry , łamianie konstytucyjnych praw , gwałcenie prawa do krytyki , bolszewickie metody sądu bez sądu ! POlskie sądy to skończone bagno , ściek czerownej chałastry i ich bachorów ! Każdy normalny człowiek zasługujący na miano polaka a nie POlaka – to wie !

Jak można mówić ,że w tym dzikim czerwonym kraiku jest wymiar sprawiedliwości gdzie sędzia jest zarazem ”ławą przysięgłych ” i sędzią ! Kupa śmiechu prosto z łubianki !  Za tłumienie krytyki prasowej jest 3 lata , o tym mówi nawet to zbolszewizowane prawo prasowe w POlandzie . SN  w UK wydał orzeczenie w sprawie reporterów od Murdocha brzmiało to nie mniej nie więcej tak :-” Dziennikarz ma prawo do błędu , ma prawo do pomyłki , nie wolno go za to ścigać , bo doprowadza to do nadmierniej ostrożności , zaniechania podejmowania trudnych tematów,  a co za tym idzie ogranicza to demokrację , prawo do informowania społeczeństwa, kontroli społecznej władzy . Tak samo nie można karać administratorów portali społecznościowych za dopuszczanie do publikacji komentarzy nieprzychylnych władzy , politykom , czy komentarzy krytycznym opisujący wydarzenia które mają miejsce w naszym życiu codziennym . Nie wyklucza to oczywiście prawa do procesu cywilnego osób dotkniętych komentarzem , jednakże należy pamiętać ,że każdy z nas ma prawo do swego zdania na każdy temat ”

Tego było więcej , zacytowałem z pamięci kluczowe aspekty orzeczenia SN . W kraiku tusków prawo jest ich i dla nich , każdy kto ”bluźni” na władzunię jest wrogiem i należy go traktować jako wroga lub jako wariata ! Bo tylko wariat może nie lubieć  tuska i jego drużyny ! Normalny leming , kocha czerowną szumowinę i KREML !

Od chwili gdy ubecka szajka zaczeła się panoszyć w Polsce , jak świnie w zagrodzie , zaczął działać magiczny art 212 !! To jest knebel na krnąbrnych dziennikarzy , którzy odważyli się ”zbluźnić ” , kapturowych procesów z tego właśnie art 212 było setki! Ale sięgnięto po bardziej drastyczne środki jak psychuszki , nie wystarczało im wtrącanie dziennikarzy do więzień , nie wystarczyło im konfiskowanie ich majątków , rujnowanie im życia , nie , to było za mało !!

Przecież  taki dziennikarz kiedyś wyjdzie i zacznie ‘‘bluźnić’‘  znowu i to jeszcze ze zdwojoną siłą !  Jego trzeba zlikwidować !! To się dzieje , nikt nie zna skali tego procederu , nikt nie wie ilu dziennikarzy dosłownie uśpiono chemikaliami w zakładach psychiatrycznych .

Doskonałość tego systemu POlega na tym ,że  osobę z 212 można wsadzić do psychiatryka bez wyroku !! Mało tego , bezterminowo !! To  ”lekarz ”  określa czy obiekt się PO prawił ” , jeśli wykazuje nadal skłonności do ”bluźnierczego zachowania ”  , to wyjdzie z psychuszki , ale nogami do przodu ! To jest ludobójstwo które dzieje się na naszych oczach , dzień za dniem !

http://polscott24.com/atak-policji-na-dziennikarzy-skandaliczne-zachowanie-oficerow/

http://polscott24.com/psychiatryczny-archipelag/

http://polscott24.com/terror-psychiatryczny-w-polskich-psychuszkach/

http://polscott24.com/o-skandalicznym-badaniu-psychiatrycznym-ktore-dotknelo-szarego-obywatela/

http://polscott24.com/co-sie-dzieje-w-rybnickim-psychiatryku/

http://polscott24.com/wycinanie-narodu-na-psychiatryka/

http://polscott24.com/nekanie-goczynskiego/

http://polscott24.com/oligarchia-polski-matrix-3/ 

Dziś mamy kolejny przykład dotyczący jednego z najbardziej krnąbrnych i ‘‘bluźniących” dziennikarzy , a mianowicie red.nacz portalu ”Afery Prawa ” , red Raczkowskiego . Znowu 212 , znowu bolszewicki sąd bez sądu , znowu psychuszka !! Redaktor Raczkowski jest znany z tego ,że patrzy czerwonej władzy na łapy , zreszto nie tylko on !! Nie tak dawno podobne problemy miał red.nacz. dr. Ciesielczyk z gazety i portalu ”Prawdę Mówiąc” człowiek który ujawnia na wykładach w USA,  agentów , bezpieczniaków i różnego rodzaju szumowiny !!

Redaktor Raczkowski naraził się  staliniątkom , teraz owe bachory chcą jego głowy . Zgwałcono wszystkie jego prawa , POgwałcono wszelkie zasady przyzwoitości i konstytucji , teraz ma trafić pod ”terapię ” farmakologiczną !! Wiemy jak się to kończy , podobnie jak w przypadku Goczyńskiego ! To jest nic innego jak zalegalizowane  ludobójstwo !! To jest mord na demokracji , to jest skatowanie wolności słowa !! Zastanawiam się kiedy te śmiecie za to odpowiedzą ? Kiedy Polska stanie na własne nogi i odpłaci pięknym za nadobne ! ?

Zaczęło się od tego: http://aferyprawa.eu/Urzednicy/Klinika-Leczenia-Nieplodnosci-Malzenskiej-Kriobank-Bialystok-ul-Stoleczna-11-i-metoda-na-viagre
-leczenia-przez-Waldemara-Kuczynskiego-bezplodnosci-kobiet-1706

Następnie to: http://aferyprawa.eu/Afery/Bialystok-SSR-Marek-Dabrowski-ukrywa-przestepca-aferzysty-Waldemara-Kuczynskiego
-panujacego-w-Klinice-Leczenia-Nieplodnosci-Malzenskiej-Kriobank-z-cyklu-dziennikarz-to-zawod-podwyzszonego-ryzyka

I polecam to: http://aferyprawa.eu/Afery/Trybunal-Praw-Czlowieka-w-Strasburgu-kolejny-raz-skazal-Polske
-za-bezprawny-areszt-oraz-umieszczenie-w-szpitalu-psychiatrycznym-tylko-arogancja-sedziow-z-Pruszkowa

Dziennikarz ma prawo do krytyki to mu gwarantuje prawo prasowe , jego obowiązek względem społeczeństwa , KONSTYTUCJA !! Skandale w tzw. wymiarze ”sprawiedliwości’‘  tuskowej piętrzą się z dnia na dzień , tam nie trzeba reformy , tam trzeba porządnej miotły która wymiecie śmiecie !  Bez powołania do owego systemu ławy przysięgłych , w Polsce nie będzie nigdy dobrze i uczciwie !

http://polscott24.com/republic-of-poland/
http://polscott24.com/powstaja-sady-spoleczne-w-polsce/

Jedynym ratunkiem dla osaczonych dziennikarzy są media polonijne poza granicami tego kołchozu zwanego POlską , to tylko my możemy takie sprawy nagłaśniać pokazując ludziom na zachodzie europy co tak naprawdę w POlandzie się dzieje ! Co też czynimy ! Jutro  postaram się nagrać rozmowę z red . Raczkowskim przez Skypa . Dziś przedstawiam wam dokumenty jakie nam nadesłał .

AMSZ

Dodał: Mariusz Szumilo 12 czerwca 2013

Więcej:
JELENIOGÓRSKA TYRANIA JEDNEJ OSOBY czy niekompetencja SSO Karin Kot ?

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ajiz
20-12-2014 / 14:14
of course like your web-site but you need to check the snlelipg on several of your posts. Many of them are rife with snlelipg issues and I find it very troublesome to tell the truth nevertheless I will certainly come back again.
~Rafix
18-07-2013 / 17:41
Co u pana redaktora? Stawił się bądź nie na to badanie psychiatryczne? Jak poszło? Proszę się podzielić informacjami z internautami. Proszę zarejestrować spotkanie z psychiatrami i przepuścić przez AP!!! Ja tak zrobiłem i dobrze na tym wyszedłem bo i też oznajmiłem psychiatrom, że "spotkanie nasze zostało zarejestrowane".
~noname
03-07-2013 / 12:50
@mentor to nie jest odpowiedź na pytanie
~mentor
02-07-2013 / 12:20
Znam osobiście Pana Raczkowskiego. Nie odniosłem najmniejszego wrażenia aby coś z Nim było nie tak. Powiem więcej, stosowane metody "psychuszki", smarowanie błotem ... są niczym innym jak uciskiem niepokornych deptającym po piętach zgniliźnie siedzącej i prokuratorskiej w wymiarze sprawiedliwości. Ktoś kiedyś zechce z pewnością to rozliczyć, więc Szanowni Państwo GROMADŹCIE I PRZECHOWUJCIE skrycie materiały, bo to Ważne dowody... art. 212 kk to stary numer nie mający żadnego uzasadnienia..\ i ostatnia sprawa - jakikolwiek wyrok, orzeczenie nie jest prawomocne jeśli zostało wydane w wyniku przestępstwa np. o jakich pisze Pan Redaktor, Pan Lewiński Mariusz, Pan Kękuś Zbigniew, Pan Słomka i wielu innych
~BezNika
25-06-2013 / 13:03
Lista żydów (wszystkich ludzi z rządu) pedałów, pedofilów... Dwa adresy internetowe: chomikuj.pl/polonika2013 chomikuj.pl/polonica2013 Po rozpakowaniu klikaj "index". Uświadom siebie i swoją rodzinę.
~Ruch Oporu
19-06-2013 / 11:08
Panie Raczkowski,,, w większości z treścią przedstawianą tu się zgodzę, jednak skierowanie na obserwację psychiatryczną nie oznacza, że zostaną panu zapodane leki psychotropowe, bo te podają osobom chorym psychicznie tzn. osobom z orzeczoną chorobą psscyhiczną <-- pan takiej nie ma (a które to też de facto nigdy i nikogo nie wyleczyły - propaganda psychiatryczna). Pan uważa, że te będzie otrzymywał? Druga sprawa, dlaczego zwala pan wszystko na czerwonych czyli na ruskich? Czyżby nie wiedział pan że Polską rządzą żydzi? Że to właśnie oni są odpowiedzialni za ten stan rzeczy? Czy pana prawdziwe nazwisko to Leber? Czy i pan też pa podwójną moralność jak Goczyński czy Rebeliantka żeby zwalić wszystko na bolszewików czerwonych ruskich itd... i aby tylko nie na żydów? Zaznaczam, że zdecydowanie byłbym po pana stronie niż po ich, w zw z pow. proszę też o odpowiedź na pow. pytania moje. Lepsza prawda, bo tak wszyscy byśmy wiedzieli na czym stoimy.
~Mirnal
19-06-2013 / 09:37
To wielka ciekawostka, że wipi (tu prawnik Rokita i b. minister sprawiedliwości Gowin) odcinają się od Temidy i uważają, że sądy - najoględniej pisząc - nie działają dobrze. A moim zdaniem one nigdy dobrze nie działały (co nie oznacza, że nie było porządnie prowadzonych procesów), ale dzięki wymianie poglądów przez internet oraz dzięki nagraniom, wychodzi na jaw całe to nieuctwo, niekompetencja i "niezawisłość"...
~opolczyk
17-06-2013 / 21:21
~Mirnal
15-06-2013 / 00:25
To prawda - większość Polaków nie zdaje sobie sprawy z głupoty naszych sędziów. Każdemu się wydaje, że sądy obsadzone są przez sympatycznych, przyjaznych, rozsądnych i mądrych sędziów. Tak jest, póki nas nie wezwą przed swoje oblicze. tam dopiero wychodzą na jaw ich nielogiczne zachowania. Też nigdy bym nie uwierzył, że polski sędzia może być pacanem, a jednak sprawa IC692/09 tego dowodzi. I piszę o tym i s. Midzaik jakoś nie daje sprawy do sądu. Dlaczego? Bo wie, że jego głupota zostałaby nagłośniona właśnie dzięki portalowi p. Raczkowskiego. Natomiast p. Chomuszko popełnia swoją życiową głupotę w sposób ciągły i pozornie niezrozumiały - pozornie, bo jest pewna, że pisałem jako Kawalec. Nie może pojąć, że wszystkie moje artykuły oparte są na prawdzie. To się jej w głowie nie mieści. I dlatego sąd w końcu - mam nadzieję - wyjaśni tej pani, że kłamie od lat. Dawniej nie było i. i sędziowie robili co chcieli, ale to już minęło.
~Demaskator
14-06-2013 / 23:19
Panie Zdzisławie głowa do góry. Psychuszka też dla ludzi. Po opuszczeniu tego kurortu będzie Pan dla nich stanowił jeszcze większe zagrożenie. W końcu będę musieli sobie uświadomić, że upokorzenie zdrowego człowieka badaniami psychiatrycznymi może przynieść jedynie skutek odwrotny od zamierzonego. Psychuszki to niezwykłe miejsca. Pełne osobliwości. Będzie o czym pisać. Pozdrawiam.1. Publikacja A.P. z dnia 19.08.2008r - „Szczecin Szczecinek cała Polska – zniszczyć firmę, człowieka czy rodzinę to takie proste dla skorumpowanych organów władzy. Skazany bez winy Rafał Krzyształowski” 2. Publikacja z dnia 13.12.2008r - „Prześladowany przez władze Rafał Krzyształowski – wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka… - z listów i z życia wzięte…”. 3. Publikacja z dnia 31,01.2009r- „Rafał Krzyształowski „gra w pomidora” przez sędziów i prokuratorów ze Szczecinka i okolic”. 4. Publikacja z dnia 13.03.2009r – „Prezes Sądu Rejonowego w Szczecinku Leszek Miazek nie jest w stanie logicznie zrozumieć nie tylko tekstu?”. 5. Publikacja z dnia 25.04.2009r – „List otwarty Rafała Krzyształowskiego do wszystkich władz R.P. oraz całego społeczeństwa w sprawie naruszenia przez lokalną władzę jego konstytucyjnych praw i całkowitego pozbawienia ochrony prawnej”. 6. Publikacja z dnia 2.05.2009r – „Typowy sądowy dzień w typowym polskim skorumpowanym sądzie przy udziale niekompetentnych urzędników sądowych... dzień z życia poszkodowanego Rafała... 7. Publikacja z dnia 28.06.2009r - „Rafał Krzyształowski na pewno nie podda się w walce o swoje prawa”. 8. Publikacja z dnia 7.09.2010r - „Drugi list otwarty do Prokuratora Generalnego Andrzeja Czumy – Rafała Krzyształowskiego – ofiary wieloletniego sądowego, prokuratorskiego i policyjnego bandytyzmu”. 9. Publikacja z dnia 20.02.2010r – „Znowu wybija szambo w Sądzie Okręgowym w Koszalinie i Sądzie Rejonowym w Wałczu”. 10. Publikacja z dnia 8.08.2010r –„ SZCZECINEK - W TYGLU SĄDOWEGO BEZPRAWIA - SPRAWA RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO”. 11. Publikacja z dnia 10.10.2010r „ PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO? - GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁODARKIEWICZA Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.”. 12. Publikacja z dnia 13.10.2010r – „W koszalińskim "togostanie" ciągle obowiązuje stalinowski porządek prawny - prawo na telefon” . 13. Publikacja z dnia 6. 11. 2010r – „TOGOWA DINTOJRA - ZA NAPISANIE PRAWDY O BARBARZYŃSKIM ROZSTRZYGNIĘCIU PROCESOWYM SĘDZIEGO JOANNY CHMARY Z SĄDU REJONOWEGO W SZCZECINKU, CELEBROWANA PO ZBÓJECKU PRZEZ PROKURATORA BEATĘ SZEFLER Z PROKURATURY REJONOWEJ W KOSZALINIE.”. 14. Publikacja z dnia 9.12.2010r – „Szczecinek - Perfidne przekręty sędziego Joanny Chmary i prokuratora Janusza Bugaja”. 15. Publikacja z dnia 13.12.201or – „Boże, chroń nas przed pseudo usługami szczecineckich adwokatów z urzędu, Grzegorza Misiakowskiego, Mirosława Wacławskiego, Tomasza Musiała i innych nieetycznych „prawników” z koszalińskiego układu”. 16. Publikacja z dnia 16.12.2010r – „SZWINDLARSKI UKŁAD WICEPREZESA SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU, SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA Z PROKURATOREM POWIATOWYM W SŁAWNIE JAROSŁAWEM PŁACHTĄ, ADWOKATEM CEZARYM SKRZYPCZAKIEM Z WAŁCZA I PSYCHIATRAMI Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.” 17. Publikacja z dnia 11.01.2011r – „ POLICYJNY TERROR I NIEKOMPETENTNY KOMENDANT POLICJI W SZCZECINKU JÓZEF HATAŁA”. 18. Publikacja z dnia 13.01.2011r –„WAŁCZ – ŁAJDACTWA PROCESOWE SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA I JEGO WSPÓLNIKA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA – PSYCHUSZKA DLA UROJONEGO OSKARŻONEGO ZAMIAST UCZCIWEGO PROCESU KARNEGO”.. 19. Publikacja z dnia 15.03.2011r – „WAŁCZ - LIST OTWARTY OSKARŻONEGO RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO DO ADWOKATA Z URZĘDU BOGUSŁAWA RADZICKIEGO”. 20. Publikacja z dnia 4.05.2011r - „ODPOWIEDŹ OSKARŻONEGO RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA BEZPODSTAWNY AKT OSKARŻENIA AUTORSTWA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA Z WAŁCZA”. 21. Publikacja z dnia 20.10.2011r – „Wniosek Rafała Krzyształowskiego do Rzecznika Praw Obywatelskich o zbadanie zarzutów wobec sędziów i prokuratorów”. 22. Publikacja z dnia 24.10.2011r - List otwarty Rafała Krzyształowskiego do siódmego obrońcy z urzędu - adwokata Mateusza Nowaczyka. 23. Publikacja z dnia 30-11-2011r „KOSZALIN-NA SĄDOWYM FOLWARKU SSO MARIANA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR MARCINA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR AGATY MARSZAŁEK I RESZTY TOGOWYCH SZWINDLERÓW, SZALEJE CHORA PSYCHICZNIE TEMIDA W KOMINIARCE”. 24. Publikacja z dnia 1-12-2011r - „ Wałcz - Wniosek do Prezesa Sądu Rejonowego Małgorzaty Dering-Suskiej o nadzór nad postępowaniem o sygnaturze akt IIK 174/08, ustalenia i udzielenie wiążącej odpowiedzi”. 25. Publikacja z dnia 2.01.2012r „Przyzwolenie Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Sądu Rejonowego w Wałczu Małgorzaty Dering – Suskiej na gwałcenie prawa i konstytucji przez togowo – policyjno – psychiatryczną mafię – koszalińską Cosa Nostrę” . 26. Publikacja z dnia 18.04.2012r - „Sąd Najwyższy w roli Poncjusza Piłata” 27. Publikacja z dnia 20.06.2012r - „ Skazany ustawami na pastwę togowych przestępców z okręgu Koszalina”. 28. Publikacja z dnia 4-02-2013r „Wałcz – niezawisły sędzia Marcin Myszka wygnany na banicji a SR Piotr Boguszewski los cuchnącej sprawy karnej przekazuje do decyzji SN”. 29. Publikacja z dnia 14-02-2013r „Szczecinek - dewiacje prawnicze sędziego Katarzyny Brambor-Kwiatkowskiej i adwokata Tadeusza Tyki” www.youtube.com/user/MrMariusz22l/videos