Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE NOWY PORZˇDEK ŚWIATA

Mikroimplanty, kontrola umysłu i cybernetyka - czyli "Nowy Porządek Świata" - z cyklu mity i fakty o Ameryce
======================================
tekst Rauni-Leena Luukanen-Kilde, doktora medycyny,
byłego pracownika medycznego w Finlandii - grudzień 2000

W 1948 roku Norbert Weiner opublikował książkę pod tytułem "Cybernetics", która definiuje komunikacje neurologiczną, oraz teorie kontroli, istniejące w tamtych czasach w użyciu w małych kręgach. 
Yoneji Masudu, ojciec "Information Society", przedstawił w 1980 roku swój pogląd na temat do jakiego stopnia niszczona jest nasza wolność w Orwellowski sposób przez technologie cybernetyczne, o czym większość ludzi nie ma zielonego pojęcia. Owe technologie pozwalają łączyć przy pomocy wszczepianych implantów mikroczipowych i satelitów, mózgi ludzi z super komputerami.

Pierwsze mózgowe implanty zostały chirurgicznie wszczepione w 1974 roku w stanie Ohio, USA oraz w Sztokholmie w Szwecji. Zaś mózgowe elektrody zostały zainstalowane w czaszce dziecka już w 1946 roku bez wiedzy rodziców. W latach 50-tych i 60-tych elektroniczne implanty wszczepiane były do mózgów zwierząt i ludzi, zwłaszcza w USA podczas prowadzonych badań nad modyfikacja zachowań, oraz
funkcjonowania mózgu i ciała. 
Metody Kontroli umysłu (Mind Control - MD) stosowane były dla uzyskania zmiany ludzkich zachowań i przekonań. Wpływanie na funkcjonowanie mózgu stało się ważnym celem w działaniach militarnych i
wywiadowczych.

30 lat temu implanty mózgowe widoczne na zdjęciach rentgenowskich miały wielkość 1-go centymetra. Po latach ich rozmiar zmniejszył się do wielkości ziarenka ryżu, wykonywane z silikonu czy innych materiałów. Obecnie są wystarczająco małe aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, z wiedza lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwością wykrycie takich implantow.

Obecna technologia pozwala na wszczepianie każdemu noworodkowi takich mikroczipow, które pozwalają identyfikować daną osobę przez okres całego życia. Plany takich operacji dyskutowane były i są od lat w Stanach bez informowania o tym opinii publicznej. Szwedzki premier Olaf Palme wydal zezwolenie w 1973 roku na wszczepianie implantów więĽniom, a były generał Jan Freese z Data Inspection wykrył wykonanie podobnej operacji w 1980 roku wśród pacjentów domu starców.

Zaimplantowany człowiek może być namierzony gdziekolwiek przebywa.
Funkcjonowanie jego mózgu może być zdalnie kontrolowane i wyświetlane na monitorach super komputera. Elitarne kregi eksperymentatorów namierzają tzw. "margines społeczny" jako pierwsza linia ich projektów i działań.

Dzisiejsze mikroczipy działają na zasadach fal radiowych o niskich frekwencjach. Za pomocą satelity, zaimplantowany człowiek może być zlokalizowany w każdym punkcie naszej ziemi. Techniki te wykorzystywane były w Iraku. Doktor Carl Senders opracowal Intelligence-manned Interface (IMI), który
wstrzykiwany jest do ciała człowieka. Wcześniej, podczas wojny w Wietnamie wstrzykiwano żołnierzom tzw. "Rambo Czip" odpowiedzialny za wzrost adrenaliny we krwi. 20 miliardów bitów na sekundę super komputery w Amerykańskiej (NSA) National Security Agency są w stanie "widzieć i słyszeć" każdego żołnierza na polu walki z wykorzystaniem Remote Monitoring System (RMS).

Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronów, zostanie umieszczony w gałce ocznej pozwoli to na ściąganie neuroimpulsow mózgowych odpowiedzialnych
za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip.

Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć "wewnętrzny" glos w swojej głowie.

Każda myśl, reakcja, sygnał dĽwiękowy czy obraz wywołuje specyficzne sygnały neurologiczne. Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań, czy nawet odczuwać niedowytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.

Elektroniczny system NSA jest w stanie na okrągło śledzić miliony ludzi w tym samym czasie. Każdy z nas posiada unikalne bioelektryczne frekfencje w mózgu dokładnie tak samo jak odciski palców. Używając Electromagnetic Frequency (EMF) jest możliwe stymulować prace mózgu 24 godziny na dobę. W ten sposób
śledzone są myśli i poczynania amerykańskich astronautów.

Washington Post pisal w 1995 roku o ksieciu Williamsie z Wielkiej Brytanii. Williams żyje z implantem od 12-go roku życia. W przypadku porwania czy innej tragedii, książę będzie namierzony w ciągu sekund.

Masowe media zupełnie pomijają fakt naruszania prywatności danej osoby do końca jej życia. Może być
taka osoba manipulowana w różnoraki sposób. Może stać się agresywna lub anemiczna. Nawet aspekt seksualny może być manipulowany. Sygnały myślowe mogą być czytane i rejestrowane i to wszystko bez wiedzy delikwenta.

Perfekt cyber żołnierz może być stworzony. Ta tajna technologia używana jest przez NATO od 1980 roku bez cywilnej czy akademickiej świadomości. Tylko szczątkowe informacje o tej technologii dostępne są w elitarnych profesionalnych i akademickich pismach.

Kontrola umysłem może być użyta w celach politycznych.
Jest bardzo łatwo zaprogramować człowieka tak aby stal się zabójcą lub nawet samobójcą-bombą. Alarmowe przykłady tego fenomenu można znaleĽć w Ameryce. Potem bardzo łatwo rozpocząć kampanie przeciwko takim indywidualistom.

Ta "cicha wojna" prowadzona jest przeciwko cywilom i żołnierzom przez wojskowe i wywiadowcze służby. Od roku 1980-tego Electroniczne Stymulacje Mózgu (ESB) stosowane są potajemnie do kontroli ludzi.

Z inicjatywy amerykańskiego senatora Johna Glenna w styczniu 1997 roku, rozpoczęła się dyskusja nad groĽbą radiacji cywilnej populacji. Radiacja emitowana jest przez helikoptery i samoloty w powietrzu, satelity, zaparkowane samochody, mieszkalne domy, telefony komórkowe, telewizory i radioodbiorniki.
Również chemiczne i bakteriologiczne metody kontroli umysłu są używane na świecie.

Dzisiejsza super technologia używana w Stanach, Izraelu, czy innych krajach zagraża ludzkiej rasie. Obecne super komputery są wstanie śledzić i kontrolować życie populacji całej ziemi. 
Obecnie jest bardzo łatwo zasugerować społeczeństwu zachodniemu potrzebę zaistnienia implantow
jako perfekcyjne narzędzie identyfikujące poszczególnego człowieka, zwłaszcza w dobie tzw. "walki z terroryzmem".

Czy jesteśmy gotowi na robotyzacje ludzkości wraz z totalna eliminacja prywatności, włączając w to wolność myślenia? 
Kto z nas ludzi dobrowolnie zgodzi się na filtrowanie naszych najskrytszych myśli przez "Wielkiego Brata"?


Na świecie istnieje technologia do stworzenia totalitarnego "Nowego Porządku Świata".
Powstała neurologiczna komunikacja do kontrolowania niezależnego myślenia oraz socjalnej i politycznej aktywności ludzi na rzecz prywatnych i militarnych interesów.

Kiedy nasze mózgi zostaną globalnie podłączone do super komputera będzie za póĽno na jakiekolwiek protesty. Teraz jest czas na edukacje społeczeństwa przez dostępną literaturę oraz inne środki wymiany informacji.

Nie bez powodu Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne wydało Diagnostic Statistical Manual IV, przetłumaczone na 18 języków. Psychiatrzy pracują dla amerykańskich służb specjalnych. Ta psychiatryczna "biblia" doskonale ukrywa tajne badania i wdrażania w życie Mind Control technologii.
Powszechne są twierdzenia o paranoi i schizofrenii, a nie o rzeczywistych skutkach stosowania tajnych technik kontroli umysłu.
Ofiary takich praktyk rutynowo oceniane są jako umysłowo chore. Lekarze nie są szkoleni na uniwersytetach, że pacjent może mówić prawdę opowiadając o słyszanych glosach w swej głowie. Często taki pacjent używany jest jako "świnka doświadczalna" w psychologicznej wojnie.

Czas bezlitośnie ucieka i w końcu może być za póĽno na zmianę lub zatrzymanie kierunku militarnej medycyny. Taka akcja potrzebna jest kiedy mamy na myśli przyszłość wolności człowieka.

Podobne tematy znajdziesz w dziale:  ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

Cykl artykułów dotyczących masonerii:

Polscy obywatele w Komisji Trójstronnej

MASOŃSKI RZˇD ŚWIATOWY - Komisja Trójstronna i Klub Bilderberg

Masoński rząd światowy - Międzynarodówka bogaczy

Masoneria - "Mistrz ceremonii" David Rockefeller

Masoneria - Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński

 Masoński rząd światowy - Komisja Trójstronna - skład

Niezależne Czasopismo Internetowe 
"AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" 
Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~viagra salelRP
09-01-2017 / 20:49
Amazing such a good web page.
~bemowo piskie
17-05-2016 / 17:15
Jak przebiega uzycie b. psychotronicznej ? z art.Carl Clark – były członek brytyjskich służb specjalnych MI-5 z strony stopzet.org fragmenty: CC: Trochę tak jak na filmach z gatunku science-fiction. Ludzie mogą być śledzeni przez radary, satelity, stacje bazowe telefonii komórkowej i dodatkowo przez programy komputerowe. Na przykład, czasem trzy urządzenia radarowe mogą być umieszczone w pobliżu celu. Radar emituje fale elektromagnetyczne, niektóre z nich trafiają w cel i ocenia się ich skuteczność. Moi przyjaciele, którzy pracują w tym wydziale specjalnym, mogą wówczas przez cały dzień podążać za celem na swoich komputerach. Dzięki tej formie lokalizowania obiektu można używać tych broni z dużą precyzją. Moi koledzy widza dokładnie, gdzie celować i mogą obserwować reakcję namierzanego obiektu. AG: Jak te bronie oddziaływają na targetów? CC: Wywołują wrażenie gorąca, wewnętrzne oparzenia, bóle, mdłości, uczucie strachu. Czasami zostawiają ślady na skórze, ale z reguły nie. Jeśli obiekt pójdzie do lekarza usłyszy, że wszystko jest w porządku. Proszę tylko wziąć pod uwagę, że tak było 10 lat temu. Od tamtej pory ta technologia znacząco się rozwinęła. AG: Czy sądzi Pan, że jest możliwe bezpośrednie wpływanie na ludzkie uczucia za pomocą broni używających promieniowania elektromagnetycznego? CC: Bez wątpienia. Wiemy, że żywe organizmy są wrażliwe na promieniowanie elektromagnetyczne. Podstawowe, wewnątrzkomórkowe procesy życiowe zachodzą dzięki oscylacji elektromagnetycznej. Częstotliwości przychodzące z zewnątrz mogą zaburzyć bądź zmienić te procesy. W ramach eksperymentów wojskowych dokonano daleko idących postępów w wpływaniu za pomocą tych częstotliwości na ludzkie ciało, mózg i duszę. Tą drogą można wywołać strach, agresje, nerwowość lub zaniki pamięci. W kombinacji z innymi oddziaływaniami można doprowadzić obiekt do obłędu. Na przykład fale radiowe mogą zostać zmanipulowane w taki sposób, że target słyszy swoje nazwisko w radio, albo jego komputer pokazuje jego nazwisko wielokrotnie. Przekazuje mu się również głosy komentujące wszystko, co robi. CC: Tak, bezspornie. Docelowo chodzi o to, by wybrani ludzie skończyli w szpitalach psychiatrycznych. Jeśli osoba namierzana szukając pomocy uda się na policje lub do lekarza, nikt nie potraktuje jej poważnie.
~bemowo piskie
17-05-2016 / 13:30
Gang Stalking =Terroryzm ,straszyć osiągać bliżej nie określone korzyści . Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, odbywa się na kliku poziomach , wirtualnie- ofiara nie jest świadoma osaczania .Najwyżej w hierarchii są "Technologiczni" świadomi swej roli „podwójni”tajni agenci służb specjalnych posługują się zaawansowaną bronią psychotroniczną, (tajne dywersyjne grupy psychotroniczne działają pod przykryciem np:Echelon,Telefonia, Massmedia) .Prekognicja , jest substytutem Mind Control , tylko w tym przypadku jasnowidza zastępuje aparatura psychotroniczna , która pozyskuje myśli a tzw. Stalker zna myśli i za pośrednictwem wiadomości SMS, e mail , rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „ Słowo ”lub zwrot , w tym korespondencja tradycyjna listy, najczęściej są to dane adresowe ,-Stalker daje do zrozumienia, nęka , prześladuje ,m…….…. . Celem jest zaprogramowanie indywidualne np: samobójstwa, wbrew woli danego targeta , niszczenie , dyskredytacja , napastowanie , przywoływać nieprawidłowe zachowanie, ofiara jest skłonna popełnić samobójstwo .Skutki broni psychotronicznej są nie materialne, dowodów nie ma, bez wątpienia wiele ofiar zostało w ten sposób wyeliminowanych , w tym z pierwszych stron gazet. Kolejny nazwijmy niższy poziom zorganizowanego „celowego” osaczania trwa zwykle ok .3 dni odbywa się na w ulicy , wtedy target jest świadomy prześladowania. W tym przypadku najczęściej są to grupy 3-4 osobowe ,są to tak zwani „nieświadomi” stalkerzy najczęściej rekrutowani z marginesu społecznego, mają swojego guru, zadowalają się tym że należą do bliżej nie określonego systemu .Najczęściej zastraszenie z wykorzystaniem , NLP, przekaz podprogowy, zaprogramowanie indywidualne np: samobójstwa, wbrew woli danego targeta,napastowanie ,nękanie ,ofiara jest skłonna popełnić samobójstwo .Mechanizm „ matrioszki” zaciera ślady działalności służb specjalnych . Przykładowy dzień fragment opisu: Wyjście z domu , pojawia się uczucie strachu nie wiadomo skąd brak przesłanek( radiacja elektromagnetyczna ?) na przystanku autobusowym ofiara bezbłędnie lokalizuje grupę ,która zachowuje się nienaturalnie ,ponieważ uwalniają się emocje na widok ofiary. Stąd ofiara potrafi „wyłapać” z tłumu swoich prześladowców .Obawy potwierdzają się gdy target dojedzie, do urzędu, hipermarketu, na pocztę ,itd. grupa wychodzi naprzeciw, zachodzi na drogę ma to miejsce cały dzień gdziekolwiek ofiara by się nie udała . Stalkerzy poruszają się samochodem, odgrywają rolę gangsterów(stąd też nazwa Gang Stalking) choć naprawdę są „chłopcami na posyłki” .W skrajnych przypadkach grup jest kilka ,mogą to być obcokrajowcy ,sugestia z kim ofiara będzie miała do czynienia . W międzyczasie pojawiają kilka razy dziennie pojedyncze osoby ,które poprzedzają grupę Gang Stalking, zwykle ubrani w rażące kolory najczęściej jasno, zielone ,żółte. Wyposażeni w dodatki ,gadżety :nóż ,telefon, aparat itd. Należy nadmienić gdy u boku ofiary pojawia się osoba towarzysząca/e zwykle akcja zostaje zawieszona .Stąd też łatwym celem są osoby samotne mieszkające w dużym mieście. Jeżeli target mieszka na wsi ,kwestia czasu ,kiedy zostanie kolokwialnie sprowadzony do miasta, powodem będzie częsta zmiana miejsca zamieszkania, pracy . Ofiary często się łudzą że jak zmienią miejsce pobytu to wszystko się zmieni na lepsze i problem zniknie . Jeżeli w trakcie prześladowania ofiara „złamie” się poprosi o pomoc medyczną , opisze swoje doświadczenia ,zostanie zdiagnozowana następująco : pacjent boi się wychodzić z domu , jest wycofany, nie podejmuje aktywności , ma wrażenie że ludzie go obserwują , ma wrażenie że ktoś zna jego myśli, twierdzi że za tym stoją służby specjalne /wywiadowcze. Po takim wyznaniu od razu, zalecona zostanie wizyta do specjalisty ,który dopasuje jednostkę chorobową, przepisze odpowiednie leki psychotropowe ,po których jeszcze bardziej podatny będzie na ataki Mind Control. Można by powiedzieć” z deszczu pod rynnę” taki skutek przynosi w tym przypadku pomoc medyczna w konsekwencji jeżeli pracuje zostaje pozbawiony pracy , zepchnięty na margines, ,wyalienowany, wiarygodność ofiary sprowadzona do zera od tej pory wszystkie opowieści ,zeznania będą odbierane jak science fiction. Typowe przykłady zorganizowanego osaczania pod warunkiem że występują synergicznie. – częste spotkania z policją na ulicy – identyczne samochody ,zaparkowane w miejscu zamieszkania ofiary(w tym białe dostawcze samochody wyposażone w mobilną aparaturę psychotroniczną , pojawiają się wieczorem na osiedlu rano o świcie odjeżdżają – śledzenie samochodami , zapytania o drogę , – osoby pojawiające się otoczeniu ofiary rozmawiające często przez telefon ,obserwujące nietypowe zachowanie -mobbing w pracy .Należy też brać pod uwagę dla każdej innej ofiary może być inny schemat prześladowania , na pewno dla wszystkich nie jest taki sam ,zależy to od pozycji społecznej np.: polityk czy bezrobotny itd. Ofiary poddawane praktykom zorganizowanego osaczania , są permanentnie zastraszani , przez co tracą kontakt z rzeczywistością i z tego powodu, często przypisują dwuznaczne zjawiska ,zdarzenia nie mające związku z osaczaniem ofiary . Stąd niektóre przykłady jakie podają trudno uznać że mają związek z prześladowaniem, są wykoncypowane pod wpływem silnych przeżyć, emocji takie jak : -remonty, hałasy z tym związane – nietypowo działające urządzenia elektryczne w mieszkaniu, -częste syreny, czy sygnały np.: karetek pogotowia -insekty – często przykłady odgłosów zwierząt ,dźwiękonaśladownictwo (choć w tym przypadku istnieje technika przesyłania głosów prosto do mózgu z pominięciem przewodów słuchowych) – nietypowe dolegliwości, -poruszanie sprężynami łóżka , Należy brać pod uwagę że często też takie przykłady podaje dezinformacja tak aby dyskredytować doświadczenia ofiar ,które wypowiadają się na forum. Kolejny ,poziom prześladowania ale w tym przypadku wykracza poza definicje Gang Stalking nie ma związku ,ponieważ w tej roli występują przypadkowo spotkane osoby ,w tym znajomi z pracy ,z wielu miejsc zamieszkania Nazywani są też jako „nieświadomi stalkerzy” . Mając na uwadze n/w zdania: „Nadając komunikaty” u wszystkich podłączonych ludzi można by wywoływać podobne myśli, uczucia, zachowania a nawet przekonania.” „W takim scenariuszu złożone zachowania grupy mogłyby być koordynowane z zewnętrznego „centrum sterowania”,co przywodzi na myśl opowieści niektórych ludzi doświadczających stalkingu uporczywego nękania).” Zadnia z art. Podłączanie Umysłu . Z doświadczenia przykład, analogiczny efekt, tam gdzie przebywa ofiara ciągle są powtarzane te same słowa(Mind Control) wplatane w krótkie opowieści z którymi emocjonalne związana jest ofiara .Pomimo że osoby się nie znają niezależnie od odległości i wielu miejsc zamieszkania ,używają tych samych zwrotów „słów”, tam gdzie przebywa ofiara. Nawiązując do wstępu artykułu broń psychotroniczna ,niewątpliwe jest technologią militarną o nieograniczonych możliwościach, zdolna tworzyć nieświadomych swych zachowań ekstremalne osobowości zharmonizowane najczęściej z ideologią . Służby Specjalne najczęściej wybierają takie ofiary ,które prześladując osiągają dla siebie bliżej nie określone korzyści , np : prześladują daną ofiarę by wpływać na zachowanie danego środowiska w którym przebywa ofiara, czy zmusić ofiarę do takiego zachowania ,postępowania tak by zaszkodziła innej osobie ,inaczej to się nazywa „wysługiwanie się drugą osobą” , tak żeby nigdy nikt nie podejrzewał oto Służby Specjalne , zarazem potencjalna ofiara nie mogła tego wykazać . Z doświadczenia wydaje się mało prawdopodobne aby Służby Specjalne prześladowały w „ciemno ” bez żadnego celu . W innym przypadku jeżeli stosują broń psychotroniczną bez identyfikacji ofiar na danym terenie , np: wywoływanie strachu ,dolegliwości somatyczne ,prowadzą doświadczenia, statystyki ,badają czy ofiary będą pisać o swoich problemach w internecie . Nie ulega wątpliwości, pytanie które zadaje sobie każda ofiara dlaczego” ja”. Dlaczego ofiary stają się celem , ponieważ są obiektami doświadczalnymi ,”kozłami ofiarnymi” służb specjalnych/wywiadowczych a ich celem jest zdobywać informacje, kontrolować podwładnych, społeczeństwo, szerszy kontekst to globalizacja. „Są to okruchy psychotroniki „
~bemowo piskie
13-11-2015 / 16:12
Kolejne warianty do n/w artykułu.Nasłuchują podświadomość (czytają myśli) myśli korespondują najczęściej : wiadomości SMS, reklama, spam ,stopka e mail ,mailing, teksty artykułów ,druga osoba, rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „Słowo”,w tym korespondencja tradycyjna listy, najczęściej są to dane adresowe .
~bemowo piskie
13-11-2015 / 10:45
Przykładów jest więcej, problem w tym, że nikt nie potrafi ich opisać ani udokumentować, ponieważ tajne technologie zniewalania ludzi nie są znane opinii publicznej. Nawet ofiary kontroli umysłu, kolokwialnie mówiąc, nie mają zielonego pojęcia, że są ofiarami takich „n………ich” praktyk. Jedynym wiarygodnym źródłem na temat technik kontroli umysłu w internecie jest artykuł Alan Yu „Wolność osobista i umysłowa”. Choć dla czytającego wydawać się może, że ma do czynienia z „teoriami spiskowymi” niemającymi odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ponieważ niektóre zjawiska z tych, które występują, są powodowane niezależnie od kontroli umysłu, są identyczne. Kolejny dualizm występuje w tkz . książkach na temat możliwości podświadomości ,intuicji . Po przeczytaniu książki czytelnik ma wrażenie, że posiadł wiedzę na temat nie ograniczonych możliwości umysłu ,dostał patent na „Sukces” w rzeczywistości tych książkach są zawoalowane , możliwości kontroli umysłu . Ślady „ rzeczywiste i wirtualne „które zostawiamy w tym przypadku dzisiaj ( używanie elektroniki): internet, telefon – poprzez niego możliwości inwigilacji , sprawdzalność miejsca pobytu ,nr kontaktowe tel , możliwość podsłuchu rozmowy, czy smartfon służy jako urządzenie podsłuchowe, technologia RIFID , za pośrednictwem można określać dokładne miejsce pobytu równocześnie odniesieniem położenia telefonu , czy nowy paszport z chip RIFID , obecność w internecie. System nasłuchu elektronicznego Echelon , wykrywa słowa wrażliwe , lub na podstawie głosu niezależnie z jakiego nr telefonu korzystamy czy miejsca przebywania na świecie .Należy oddzielać projekty , badania medyczne , oficjalne naukowe od tajnych które są domeną służb specjalnych . >>Wtórne wykorzystanie kontroli umysłu przez służby specjalne<< Przykładem który odzwierciedla, ten proces jest „Wariograf” znany potocznie jako” Wykrywacz Kłamstw” osoba poddawana badaniu w momencie gdy „skłamie„ Wariograf rejestruje reakcje organizmu(niewidoczne zmiany wewnątrz organizmu), wykrywa ślad emocjonalny badanego , dokładnie jest to taki sam moment i reakcja organizmu gdy ofiara kontroli umysłu wykrywa „Słowo” w tym przypadku wykrywa to „Umysł „ .Na przykład gdy jednego dnia otrzymujemy kilka SMS ,tego dnia może być to pierwsza wiadomość SMS , innego dnia może być to trzecia wiadomość SMS , która zawiera wyczytane z ............. ofiary „Słowo” .”Podświadomość zbiera i magazynuje wszystkie przeżycia i doznania z całego życia”. Zachowanie po czasie „wykrycia” powstaje zawsze pytanie : skąd , jak ,dlaczego , dalej budzi to irytacje, myśli destrukcyjne ,(powtarzalność częstotliwość ) w tym przypadku ofiara dostaje obłędu .Nie do zniesienia np. gdy ofiara będzie atakowana Słowami z życia ......................... , w krótkiej przestrzeni czasowej nie wątpliwie , część ofiar by zagłuszyć ten atak będzie sięgać np:po alkohol itd, wszystko zależy od wrażliwości ,wytrzymałości psychicznej ofiary . Najgorsze przyznać się do problemu który jest diagnozowany jako choroba psychiczna ponieważ medycyna nie rozpoznaje nie zna kontroli umysłu , wg. sugestii z artykułu Mikro implanty , kontrola umysłu i cybernetyka tekst dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde. Inne zjawiska kontroli umysłu : – Przekazywanie określonych poleceń podświadomości( najczęściej podczas snu) – Manipulacja emocjami i zachowaniami człowieka („wehikuł czasu”) – Kompleksowa kontrola, taka jak przekazywanie myśli z ofiary kontroli umysłu do drugiej osoby itd. Czym jest kontrola umysłu i jej możliwości w rzeczywistości nikt nie jest w stanie przetrwać kontroli umysłu , jeżeli zastosowano by i wykorzystano ją w "stopniu ekstremalnym". Jeżeli kontrola umysłu będzie się ograniczać tylko do „czytania” ,to ofiara nigdy się o tym nie dowie , proces odbywa się poza świadomością .Dlaczego ofiary stają się celem ,ponieważ są obiektami doświadczalnymi ,"kozłami ofiarnymi" służb specjalnych/wywiadowczych a ich celem jest zdobywać informacje, kontrolować podwładnych, społeczeństwo, szerszy kontekst to globalizacja ,era technotroniczna .
~Zosia
20-11-2014 / 15:30
Ja również jestem ofiarą tej technologii i w lipcu tego roku zawiadomiłam listem otwartym PG o istniejącej sytuacji od lat.Po raz pierwszy zawiadamialam prokuraturę rejonową już w roku 2005 oraz jeszcze kilkakrotnie potem, włęcznie z ministrem sprawiedliwosći i PG
~Krzysiek
19-02-2014 / 05:16
JEstem ofiarą takiej technologii, tzn Remote Neuron Monitoring, osoby podłączone do mojego umysłu mogą widzieć moimi oczami, słyszeć moimi uszami, nagrywać wszystko co słysze i mi dowolnie odtwarzać... Słyszę głosy w głowie, nazywa się to Voice to Skull (V2K) i jest ta technologia bardzo dobrze wytłum,aczona, ucho słyszy trzaski, syk, pisk, a umysł słyszy głosy, technologia Sillent Sound Spread Spectrum jest jak syntetyczna telepatia bo głosy sa nieme a jednak pojawiają sioę w głowie jak myśli, sugestie hipnotyczne, bardzo silne gdy już jest się uśpionym nie sposób z tym walczyć. przeklej.org/file/dn9Kc6/ElectronicsBehindV2K.pdf link do PDF z omówiona technologią przesyłania głosów do głowy z pominięciem uszu, oraz że jest możliwe na odpowiedniej częstotliwości przesyłanych głosów wprowadzanie werbalnie w autohipnozę.