Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 24-08-2012

Miesiąc protestu przed krakowskimi sądami - Polskie Bezprawie!!

Miesiąc temu dr Zbigniew Kękuś rozpoczął protest głodowy. Dołączyła do niego Teresa Kawiak. Dołączyły również inne osoby. Długi materiał i jest co oglądać.

Miesiąc temu dr Zbigniew Kękuś rozpoczął protest głodowy. Dołączyła do niego Teresa Kawiak. Teraz pod sądami przebywa kilkanaście osób, dołączają nowe. Informacje o proteście podały już Panorama w II programie TVP i Polsat News. Lokalnie – Gazeta Krakowska i Dziennik Polski. Teraz dołącza FAKT – największy dziennik w Polsce o sprzedaży ok. pół miliona egzemplarzy dziennie. Informacji o proteście i spraw ewidentnych oszustw sądowych w Krakowie  nie będzie się już dało zamieść pod dywan.

Zapraszam do obejrzenia czterech nowych materiałów filmowych z protestu:

Już mija miesiąc odkąd dr Zbigniew Kękuś zdecydował się na protest głodowy pod Sądem Okręgowym w Krakowie. Po 16 dniach głodówki Wiceprezes Michał Niedźwiedź uznał, że jeden z powodów protestu był uzasadniony – nie będzie licytacji mieszkania Kękusia. Ale żądania finansowe nie zostały spełnione, dr Kękuś prowadzi więc dalej protest, już bez głodówki. Dołączyło do niego szereg innych, poszkodowanych przez krakowskie sądy osób.

Teresa Kawiak, która jako pierwsza przyłączyła się do głodówki dr Zbigniewa Kękusia przed Sądem Okręgowym w Krakowie, zarzuca krakowskiemu wymiarowi sprawiedliwości szereg nieprawidłowości, a nawet przestępstw. Kawiak uważa m.in., że wyrok w krakowskim sądzie można kupić. Po 3 tygodniach protestu do jej rąk dotarł list z sądu, który odrzucił jeden z najważniejszych zarzutów p. Kawiak. Poszkodowana nie daje za wygraną i nadal będzie protestować non-stop pod sądem. Prywatne procesy zmusiły ją do poznania przepisów prawnych, w których jest już ekspertem – dlatego uważa, że prawda jest po jej stronie.

Były użytkownik motelu „Krak” w Krakowie, Wacław Stechnij, dołączył do protestujących pod Sądem Okręgowym w Krakowie 2 tygodnie temu. Jedna z większych spraw sądowych między Stechnijem, a gminą Kraków, nie zakończyła się po myśli przedsiębiorcy, mimo że miał umowę i wszystkie aspekty prawne wskazywały na to, że racja była po jego stronie. 3 sprawy trafiły do Trybunału w Strassburgu. Wacław Stechnij swoją obecnością wspiera innych poszkodowanych przez krakowskie sądy, ale liczy też na to, że ktoś zabierze się za jego sprawy, które uważa za przekręcone…

Jadwiga Rykała czuje się poszkodowana decyzją krakowskiego sądu, który dał wiarę jej mężowi alkoholikowi, a nie jej. Zwróciła się do sądu o leczenie męża z alkoholizmu, a odwróciło się to przeciwko niej i dzieciom, które cierpią do dzisiejszego dnia. „Stoję tu jako wyrzut sumienia dla sądu, który pogruchotał mi życie”, mówi  Jadwiga Rykała, kóra bierze udział w zbiorowym proteście, rozpoczętym głodówką przez dr Zbigniewa Kękusia. Nagranie z 15 sierpnia 2012.

Kolejne materiały w przygotowaniu…

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~artek
28-12-2012 / 11:13
Jak dziadowskie państwo to jacy mają być jego urzędnicy!!!!!!
~Poszkodowany obywatel
25-08-2012 / 17:53
My żyjemy w buszu! Robi się z ludźmi co się chce jak się chce i gdzie się chce! To nie są wyodrębnione przypadki!!! Modlę się o dzień, kiedy zostaną zlikwidowane immunitety prokuratorsko-sędziowskie i wszelkie wątpliwości w stosunku do "togowców" będą skrupulatnie rozpatrywane i maksymalnie jawne.
~Polak
25-08-2012 / 12:19
Słuchając wypowiedzi Gowina odnoszę wrażenie,że on również został wstawiony do Ministerstwa Sprawiedliwości jako słup.Tylko kogo?
~Dżozef
25-08-2012 / 10:11
Zadawane pytania przez dziennikarza info 24.08.12r. Do Ministra Gowina w sprawie Amber Gold, zauważyć można było że broni przestępców, i ewidentnie Ściemnia, oraz odnosi się wrażenie, że togowcom i Rządowi oto chodzi, jak najwięcej upodlić polaków , ponieważ zwykli ludzie gdzie żyją z pomocy społecznej za dwieście trzydzieści zł miesięcznie , nie będą protestować, a jest ich siedem miliony w ubóstwie ,i nie będzie ich stać na przyjazdy na każde zawołanie aby pokazać swoje nie zadowolenie. Panie Zbigniewie proszę tylko nie popełnić samobójstwa,ponieważ Ci którzy krytykują rząd i są niewygodni dla rządu, popełniają zazwyczaj samobójstwo, jak miałby Pan zamiar to zrobić, to proszę zabrać ze sobą nie uczciwych togowców, to będzie znak że nie działały osoby trzecie w sprawie Pana . Pozdrawiam