Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-08-2012

Dr Zbigniew Kękuś o "reprywatyzacji mienia. Sprawa dla ABW

Znany z dwóch głodówek – przed Prokuraturą Generalną i przed Sądem Okręgowym w Krakowie, dr Zbigniew Kękuś, jest również, a może przede wszystkim, znakomitym ekspertem finansowym i ekonomicznym. Przez kilka miesięcy prowadził śledztwo dziennikarskie na temat tzw. „reprywatyzacji mienia”, które wykazalo szereg nieprawidłowości ze strony urzędnikow rządu Donalda Tuska. Dr Zbigniew Kękuś uważa, że sam Donald Tusk zachował się tak jakby miał za nic mieszkańców naszego kraju – swoją nieodpowiedzialną polityką naraził by społeczeństwo na wielkie straty finansowe i wieloletnie odrabianie długów.

Seria poświęcona jest grubszym aferom. Przypomnę, że pierwszy odcinek dotyczył prywatyzacji przedsiębiorstwa „Zapel” z Boguchwały k. Rzeszowa. Aferę nagłośnił często komentujący na tym blogu mgr inż. Józef Bizoń (zob. „Bizoń kontra Zapel”)

Źródło : http://www.monitor-polski.pl/

Pozwolę sobie zacytować fragmenty Zenobiusza  w komentarzu do wątku: Mgr inż Józef Bizoń,zaprasza do dyskusji. Niebezpieczny precedens do walki z Krzyżem.

"...

OBRONA POLSKA

Witamy BLOGO….. i przodowników !

Jest, jest co poczytać i to przez tyle lat informacji wszelkich .

T.B. Kisiel dal namiar i haka na mądrego Józka B. z Bieszczad (tych bardziej pod północ czyli z Boguchwały), rozwinął z nim dość długa dyskusje – obaj Panowie wyłożyli swoje racje !

Ale na miłość mądrych ludzi i Boga nie kompromitujcie się publicznie w pyskówkach, przecież to takie nie polskie ! (…)

Pana Bizona czytamy gdzie się da ale zaskoczyło nas, że „zalazł aż pod Bydgoszcz”, jak by mu Rzeszowszczyzny było mało lub w niej za ciasno.

Zachęceni wymianą zdań (nie przeszkadzaliśmy) przez tych Panów a jednocześnie „atakiem i obrona” doborowych blogowiczów, pozwólcie, że wtrącimy własne zdania, ponieważ pojawiamy się tam gdzie Polaków chcą zniszczyć nawet na forach, chcemy im doradzić a nawet pomóc.

Pan mgr. Inż. Józef Bizon zasługuje u nas na miano POLAKA, który chce dla Polski dobrze i potrafi dostrzegać, gdzie prawda a gdzie kłamstwo, gdzie dobro a gdzie zło, robiąc wszystko aby to wykazywać u siebie, jak u innych sąsiadów na portalach.

To wszystko jednak dzisiaj za mało aby pokonać szmulowe i szwabskie nasienie, tym bardziej im służących na urzędach.

Dzisiaj trzeba działać pełną parą i to poza internetem !(…)

Zajęć lub informacji politycznych mamy już przesyt – to przerabialiśmy za PRL w LWP.
Dzisiaj chcemy WYTYCZNYCH DO DZIAŁAN, jeżeli nie na forum internetowym to w terenie – zebrań, spotkań, stałej osobistej łączności w terenie .

Robicie coś takiego Panowie i wszelkie „królowe” – szachy,maty i paty ???

Pana Józefa też prosimy aby organizował to co przyniesie Polsce zwycięstwo a wtedy my dołączymy ze swoimi „siłami zbrojnymi” !

Mamy w swych szeregach („polszarych”) chłopców i dziewczęta z rzeszowszczyzny na emigracji, szykujemy się na desant ,”na polska normandie”,zasilimy WAS i RAZEM WYZWOLIMY POLSKE !

Piszemy to całkiem poważnie, choć można to dzisiaj uznać za coś nieosiągalnego ale ręczymy Wam, że da się tego dokonać.

Głowa do góry i bez kłótni, to nie do Polaków pasuje, prędzej do szmuli .

Zdrowia Życzymy i dobrego nowego tygodnia !

..."

Przeczytaj: Dobić teraz Polskę "metodą na żyda" Mgr inż. Józef Bizoń

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Cal1979
11-09-2012 / 00:13
Ok,zorganizuje sale,zorganizuje kawe-herbate oraz poczestunek.Jestem chetny do dyskusji i jestem zly gdyz widze wiekszosc spraw podobnie jak osoby ktore sa stalymi bywalcami tegoz to portalu,a z tymi z ktorymi sie nie zgadzam chcialbym wymienic poglady ktore ja uznaje i chcialbym poznac poglady osob myslacych inaczej niz ja.Wiec ja organizuje przyjecie,nie znam gosci.Miejsce Warszawa lub Irlandia(Cork,Galway,Mayo???) Spotkanie za 6miesiecy?2 tygodnie?