Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 kwietnia 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI STOLZMAN - CZYJ TO PREZYDENT MAJĄTEK PREZYDENTA KWAŚNIEWSKIEGO

Aleksander Kwaśniewski – czy to na pewno były Prezydent WSZYSTKICH POLAKÓW?- a może Prawo i Sprawiedliwość odsłoni prawdziwego Kwaśniewskiego .

Wracam jako były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Nie aspiruję do żadnych funkcji publicznych, ale moment jest taki, że trzeba działać. Będę wspierał centrolewicę. Pomogę jej budować wizerunek partii demokratycznej, która walczy o prawa obywatelskie i godne życie. Trzeba dyskutować, budować programy, spotykać się z ludźmi i słuchać ich uważnie - powiedział były prezydent.

Od takiego pokrętnego stwierdzenia rozpoczął Kwaśniewski urobienie sobie opinii tego obrońcy narodu „Prezydenta wszystkich Polaków” który widzi zagrożenie ze strony PISU i w jego przekonaniu PIS to cyt.. podsłuch inwigilacja i szczucie, wiec Kwaśniewski postanowił wkroczyć do akcji, ponieważ subiektywnie przejął się , że jest zagrożona demokracja okradania Polski i demokracja tych co okradali.

Ironicznie jak przystało na Aleksandra Kwaśniewskiego życzy on braciom Kaczyńskim wszystkiego najlepszego i dodaje, że ostatnią rzeczą jaką się zmartwi będzie utrata władzy przez Jarosława Kaczyńskiego i przejęcie jej przez centrolewicę, czego sobie życzy.

Skąd taka pewność u tego pana jeszcze nie wiemy ( a może wiemy!), lecz zadziwiający jest fakt z jaką łatwością mówi on o przeprosinach za partyjniactwo rządów SLD.

Za to co działo się za jego rządów, za przekręty które dopiero teraz są rozliczane, za system bankowy sprzedany za lekkomyślne pieniądze- Kwaśniewski mówi przepraszam.

Co to słowo znaczy i co ono oszukanemu i zadłużonemu krajowi daje? złudzenie że będzie inaczej tym razem ? ilu ludzi zagłosuje na złudzenie?, oczywiście oprócz tych którzy dobrze wiedzą za czym będą głosować- czyli za dalszym partyjnictwem.

Były prezydent obawia się iż celem PISU jest uruchomienie przeciwko lewicy serii śledztw prokuratorskich dlatego mówi on cyt…- Trzeba działać, bo jeżeli Polska zawiśnie na zazdrości, oszczerstwach i podsłuchach i to stanie się polską normą, to będzie tragedia. Dzień, w którym polityk pozwala bić przeciwnika politycznego, oznacza, że któregoś dnia i on zostanie uderzony - mówi Aleksander Kwaśniewski w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

My prawdziwi Polacy nie” podszywani w lisiej czapce” nie mamy nic do ukrycia i nie boimy się takiej polsk,i w której trzeba coś oczyścić i posprzątać, w której powołuje się C.B.A. żeby nawyki Kwaśniesizmu raz na zawsze opuściły ten kraj.

My za to boimy się powrotu takiej Polski ,w której będą kontynuowane zabiegi demono-kracji w wykonaniu powracających z obawy rzekomego zagrożenia demokracji i jak na ironie losu swym powrotem są zagrożeniem demokracji.

Przyglądając się sytuacji można wysnuć wniosek, że PIS włożył kij w mrowisko i skrywane w ciemności lobby postanowiło powołać do życia politycznego „uśpionego ratownika ich demokracji ” Kwaśniewskiego- czy to dobry pomysł zobaczymy.

Grudzień 2005r. Kwaśniewski opuścił fotel prezydenta R.P. i zaledwie 15 miesięcy po wyprowadzce chce wrócić. Czyżby pensyjka prezydencka w kwocie 5 tysięcy zł nie zadowalała Aleksandra ?, a może w tak krótkim czasie wychodzą na jaw przekręty.

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro obiecuje dochodzenia prokuratorskie w stosunku do osób, które zajmowały wysokie funkcje w kraju i czy wykorzystywały te funkcje dla celów prywatnych – nie chce być złym prorokiem lecz gdy wykorzystywały to nawet te 5 tysięcy uczciwy PIS zabierze „ NIE naszemu prezydentowi wszystkich Polaków „

Nawet gdyby mu nie zabrał to będziemy apelować, żeby za te” dobre” uczynki dla Polski zmniejszył do 600 zł czego większość nas ludzi oszukanych sobie życzy.

W rozmowach ( ostatnio na topie) Oleksy & Gudzowaty – ja ciebie i ty mnie przesłuchujesz

Jest stwierdzenie cyt.. Żydy zawsze Kwaśniewskiemu pomagać będą bo uważają go za swojego … więc dobre wychowanie nakazuje, aby pozostawić bez odpowiedzi pytanie postawione na wstępie czyj to prezydent Kwaśniewski i jakich Polaków on prezydent był.

Na zakończenie bardzo ciekawy cytat świadczący jak przypuszczam o zaburzeniach Aleksandra Kwaśniewskiego cyt… mam poczucie, ze jestem podsłuchiwany - powiedział Aleksander Kwaśniewski na antenie TVN24. Na pytanie kto go podsłuchuje odpowiedział - IV RP. - Ja niczego pani nie udowodnię - mówił w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zalewską - Ale mam takie poczucie

No drodzy czytelnicy i prokuraturo przypuszczam, iż to są przesłanki do wysłania na specjalistyczne badania pana Kwaśniewskiego. Ja nie jestem ekspertem, ale Alek ma chyba schizofrenie ( to takie urojenia prześladowcze o istnieniu nieistniejących w rzeczywistości wrogów)

Wybrane artykuły o Aleksandrze Kwaśniewskim.

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.????
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO

Podsumowanie kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego - czy z mitu o "dobrym prezydencie" pozostał tylko gruz?

OSKARŻONY PREZYDENT ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Kim naprawdę jest prezydent RP Aleksander Kwaśniewski? - dyskusja z "Super Expressem"- fragment listu do redakcji AFERY PRAWA

Stolzman Izak - ojciec prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - Zdzisław Kwaśniewski - UB-owiec?, zbrodniarza?, rosyjski Żyd? Prawda o rodzinie Kwaśniewskich.

Raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach:
Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.

JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO... - Czy prezydent Kwaśniewski poniesie odpowiedzialność za podstawowe błędy polskiej polityki zagranicznej?

10 kłamstw Aleksandra Kwaśniewskiego

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

 
~GOCKO ANDRZEJ
26-04-2017 / 20:41
SEMKO MICHAŁ KIERWNIK LOKLIZACJI I URZAD MIASTA PRZEMYSLA ZABLOKOWAŁ NACZELNY SAD ADMINISTRACYJNY KRAKOW UL MANIFESTU LIPCOWEGO 6 ZMIENILI NA PIŁSUDSKIEGO I POZMIENIALI DOKUMENTY KAMIENICA MIALA ISC DO ZBURZENIA GOCKO O;LGA SIE ZABEZPIECZYLI I MAŁGORZATA GOCKO KOPOTOWSKA PIERSZA ZONA SLUB KOSCIELNY GOCKA ANDRZEJA ZNISZCZYLI W 1995 ROKU PODDAL SIE URZAD WOJEWODZKI MIASTA PRZEMYSLA WODNICKI BRONISŁĄW KIEROWNIK GEODEZJI I ZABYTKOW MIAŁ URZAD WOJEWODZKI MIASTA PRZEMYSLA I ZABLOKOWAŁ SAD ADMINISTRACYJNY RZESZOW BO ZMIENILI UL ROBOTNICZA NA GROTTA ROWECKIEGO I POZMIENIALI DOKUMENTY ZEBY NIE DOJSC PRAWDY ZABEZPIECZYLI SIE GOCKIEM JAROSŁĄWEM I DRUGA ZONA MALGORZATA GOCKO BEDNARCZYK GOCKA ANDRZEJA ZA TO ZE KŁĄMALI I PRAWDE NIE CHCIELI CO Z GOCKIEM ANDRZEJEM ROBILI PRZEZ URZAD MIASTA PRZEMYSLA DUSILI GOCKA ANDRZEJA W LUZKU BO ZLE BYŁA SATELITA USTAWIONA NA KŁĄMSTWO A PRZEZ URZAD WOJEWODZKI PRZEMYSKI ZA TO ZE ROZWIAZALI ZAMYKALI DO PSYCHIATRYKA ZEBY POKAZAC KLAMSTWO NA GRUNCIE NA UL SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU I NA PIŁSUDSKIEGO 6 PIŁSUDSI PODBIJALI SOLIDARNOSC I NISZCZYLI ROSJE KŁAMSTWEM A SUCHARSKIM PODBIJALI PARTIE I NISZCZYLI NIEMCOW PRAWDA TERAZ JUZ WIECIE DLACZEGO GOCKO ANDRZEJ MA DWIE ZONY ZA PARTIE I SOLIDARNOSC I DLACZEGO BRAL DWIE PRZYSIEGI WOJSKOWE ZA PARTIE I SOLIDARNOSC DWOMA ZONAMI RATOWAŁ PRYMASA WYSZYNSKIEGO I JANA PAŁĄ II A DWOMA PRZYSIEGAMI GENERAŁĄ JAROZELSKIEGO I PANA LECHA WAŁESE JUZ TERAZ JAK TO ZROBICIE BEDZIE DOBRZE USTAWIONA SATELITA SERCE BOGA OGRODZENIE GOCKA ANDRZEJA W PIERWOTNYCH I WLĄSCIWOSCIACH ZLIKEWIDOWANIE WINDYKACJIE GOCKOWI ANDRZEJOWI DRUGIEJ ZONIE MAŁGORZACIE GOCKO BEDNARCZYK I SYNOWI PRZEPISANEMU PAWLOWI GOCKO SULIBIE I EMERYTURY GOCKOWI ANDRZEJOWI Z POKOLENIQA NA POKOLENIE TYLE ILE MA PREZYDENT MIASTA PRZEMYSLA JAK ODCHODZI I NIE BEDZIE WINNYCH I NOWEJ HISTORII I WTECZAS MOZNA PRZEMYSL ROZBUDOWYWAC BO INWYSTYCJAMI WYKANCZAJA LUDZI JUZ MIEJSC NIE MA NA CMENTARZU NA SŁOWACKIEGO I NA ZASANIU INACZEJ JAK BEDZIE ROZPRAWA TO RODZINA SEMKOW DRUZGAŁY I POPKOW POJDZIE DO WIEZIENIA ZA ZDRADE POLSKI CZEBA BYŁO ROZMAWIAC Z GOCKIEM JAROSLAWEM I PANEM ROMANEM LISEM GENERALNYM ARCHITEKTEM KATOWIC BIEGŁY SADOWY
~GOCKO ANDRZEJ
17-04-2017 / 18:27
SEMKO MICHAŁ KIEROWNIK LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA ZABEZPIECZYLI GO RODZINA KŁOPOTOWSKICH I ŁUCZAKAMI MAŁGORZATA GOCKO KŁOPOTOWSKA PIERSZA ZONA SLUB KOSCIELNY Z GOCKIEM ANDRZEJEM W 1989 ROKU I MATKĄ GOCKO OLGA ŁUCZAK Z DOMU I URZAD MIEJSKI PRZEMYSKI KŁAMALI POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TYMI RODZINAMI WODNICKI BRONISŁĄW KIEROWNIK GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA MIAŁ RODZINE BEDNARCZYKOW I GOCKOW DRUGA ZONA MAŁGORZATA GOCKO BEDNARCZYK SLUB CYWILNY W 2000 ROKU Z GOCKIEM ANDRZEJEM GOCKO JAROSŁĄW TO OJCIEC URZAD WOJEWODZKI PRZEMYSKI CHCIA PRAWDE POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TA RODZINA GOCKOWIE CAŁY CIEZAR DZWIGALI OD ROKU 1906 DO 2017 ZEBY JUZ WOJEN NIE BYŁO W POLSCE I ZEBY SWIAT USOKOIC ZA TO GOCKO ANDRZEJ MIAL DWIE ZONY PONIEWAZ PRZEZ SEMKA MICHALA W 1971 ROKU NIE WYBUDOWALI TECHNIKUM ZAWODOWE DLATEGO PRYMAS WYSZYNSKI GOCKA ANDRZEJA NIE WYCHOWAŁ NA BISKUPA LWOWA POZNIEJ W 1979 ROKU JAN PAWEL II OSZCZEGAŁ DUCHEM SEMKO NIE ZBURZY DOMU SUCHARSKIEGO 58 W PRZEMYSLU DLATEGO GOCKO ANDRZEJ BRAŁ DWIE PRZYSIEGI WOJSKOWE WZOROWY ZOŁNIERZ WOJSKKA POLSKIEGO MIAŁ JAN PAWEŁ II WYCHOWAC GOCKA ANDRZEJA NA KIEROWNIKA ALE NIE CHCIELI PRAWDY I CHCIELI RZADZIC KŁAMSTWEM STRACIŁEM OJCA I MATKE DZIATLKOW I BABCIE ZOSTAŁEM SAM Z BRATEM TRUDNO Z WOJNY WRUCIŁEM ALE LUDZIE SA NA ZIEMI I ZYJE SWIAT
~GOCKO ANDRZEJ
17-04-2017 / 18:26
SEMKO MICHAŁ KIEROWNIK LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA ZABEZPIECZYLI GO RODZINA KŁOPOTOWSKICH I ŁUCZAKAMI MAŁGORZATA GOCKO KŁOPOTOWSKA PIERSZA ZONA SLUB KOSCIELNY Z GOCKIEM ANDRZEJEM W 1989 ROKU I MATKĄ GOCKO OLGA ŁUCZAK Z DOMU I URZAD MIEJSKI PRZEMYSKI KŁAMALI POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TYMI RODZINAMI WODNICKI BRONISŁĄW KIEROWNIK GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA MIAŁ RODZINE BEDNARCZYKOW I GOCKOW DRUGA ZONA MAŁGORZATA GOCKO BEDNARCZYK SLUB CYWILNY W 2000 ROKU Z GOCKIEM ANDRZEJEM GOCKO JAROSŁĄW TO OJCIEC URZAD WOJEWODZKI PRZEMYSKI CHCIA PRAWDE POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TA RODZINA GOCKOWIE CAŁY CIEZAR DZWIGALI OD ROKU 1906 DO 2017 ZEBY JUZ WOJEN NIE BYŁO W POLSCE I ZEBY SWIAT USOKOIC ZA TO GOCKO ANDRZEJ MIAL DWIE ZONY PONIEWAZ PRZEZ SEMKA MICHALA W 1971 ROKU NIE WYBUDOWALI TECHNIKUM ZAWODOWE DLATEGO PRYMAS WYSZYNSKI GOCKA ANDRZEJA NIE WYCHOWAŁ NA BISKUPA LWOWA POZNIEJ W 1979 ROKU JAN PAWEL II OSZCZEGAŁ DUCHEM SEMKO NIE ZBURZY DOMU SUCHARSKIEGO 58 W PRZEMYSLU DLATEGO GOCKO ANDRZEJ BRAŁ DWIE PRZYSIEGI WOJSKOWE WZOROWY ZOŁNIERZ WOJSKKA POLSKIEGO MIAŁ JAN PAWEŁ II WYCHOWAC GOCKA ANDRZEJA NA KIEROWNIKA ALE NIE CHCIELI PRAWDY I CHCIELI RZADZIC KŁAMSTWEM STRACIŁEM OJCA I MATKE DZIATLKOW I BABCIE ZOSTAŁEM SAM Z BRATEM TRUDNO Z WOJNY WRUCIŁEM ALE LUDZIE SA NA ZIEMI I ZYJE SWIAT
~GOCKO ANDRZEJ
17-04-2017 / 17:24
PRZEZ PRZEMYSL KRAKOW NIEMCOW SEMKA MICHAŁĄ KIEROWNIKA LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA PORUCZNIKA Z KRAKOWA CIERPIAŁ JAN PAWEŁ II BO KŁAMALI MAPE KATESTRALNA WOJSKOWA DOMEM SUCHARSKIEGO 58 W PRZEMYSLU ZABLOKOWALI I PODBIJALI KŁAMSTWO BUDYNKAMI I OGRODZENIAMI ZA TO ZE ROBILI I BUDOWALI LUDZI WYKANCZALI I BLOKOWALI PRZEZ RZESZOW WARSZAWE ROSJE WODNICKIEGO BRONISŁĄWA KIEROWNIKA GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA I PODPORUCZNIKA RZESZOWA CIERPIELI PREZYDENCI RP ZA PRAWDE DOMEM SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU ZABLOKOWALI I OGRODZENIEM ROBILI ZGODE ALE NIE CHCIELI DLATEGO W POLSCE WSZYTKO ROZWIAZYWALI ZAKŁĄDY PRACY STOCZNIE ZEBY SIE NIE BILI I WOJNY ZEBY W POLSCE NIE MBYŁO DOSZLISMY PRAWDE PRZEZ NIEMCOW POLSKA CIERPI BO SI4E BRONILI POLSKA I SIE WYBILI SKIEROWALI NAS NA KATYN DLATEGO TYLE ZOŁNIERZY POGINEŁO BO BYLI ZA NIEMCASMI NIEMCY NA MAPIE NIE POWINI ISTNIEC PO GRUMWADZIE KROL JAGIEŁO ICH ZOSTAWIŁ LITWA SIE DENERWOWAŁA BO POLSKI NA MAPIE PRZEZ TO NIE BYŁO A POSZĄŁ NA PIERSZY OGIEN POD GRUNWALDEM PO SMIERCI LECHA KACZYNSKIEGO W 2010 ROKU TUSK DAŁ UNIJNE PIENIADZE NAQ ZROBIENIE SUCHARSKIEGO DROGE A NIE4 POWINIEN MIAŁ WYJASNIC W PRZEMYSLU PAN LECH KACZYNSKI BLOKOWAŁ TA DROGE SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU DO WYJASNIENIA
~GOCKO ANDRZEJ
12-04-2017 / 19:11
JAN PAWEŁ II MECZYŁ SIE PRZEZ PARTIE ROSJA BO MIAŁA RACJE RZESZOW I WARSZAWA CAŁA ELITA RAZEM Z PRZEZYDENTEM RP ZGINELI PRZEZ SO;IDARNOSC NIEMCOW PRZEMYSL I KRAKOW BO KŁAMALI MAPA KATESTRALNA WOJSKOWA Z 1952 ROKU WOJSKOWA ZROBIONA NA UL SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU SEMKO MICHAL KIEROWNIK LOKALIZACJI WYKONCZY WODNICKIEGO KIEROWNIKA GEODEZJI I ZABYTKOW W 1971 ROKU DLATEGO PLANEM ZAGOSPODAROWANIA TRENU RZESZOWSKIM NIE WYBUDOWALI TECHNIKUM TYLKO REALIZOWALI PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZEMYSKI W 1972 ROKU I BUDOWALI DOMY I OGRODZENIA TYM LUDZI WYKANCZALI RZESZOW SWOJA PRAWDE PRZEMYSL SWOJA PRZAWDE I BY SIE POZABIJALI
~GOCKO ANDRZEJ
11-04-2017 / 21:20
PRAWDA BEDZIE BOLEC SEMKO MICHAŁ KIEROWNIK LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA I PORUCZNIKIEM Z KRAKOWA BRONILI NIM KRAKOW PRZEMYSL PIERSZA ZONE MAŁGORZATE GOCKO SLUB KOSCIELNY KOSCIOŁY I NIEMCOW KŁAMSTWEM WODNICKIM BRONISŁĄWEM KIEROWNIKIEM PODPORUCZNIKIEM Z RZESZOWA GEODEZJI I ZABYTKOW Z PZREMYSLA BRONILI NIM WARSZAWE RZESZOW DRUGE ZONE MAŁŁGORZATA GOCKO SLUB CYWILNY CERKWIE ROSJE DLATEGO GOCKO JAROSŁĄW OJCIEC I SYN GOCKO ANDRZEJ DZWIGALI CIEZAR ZEBY NIE BYLO KONCA SWIATA A JAN PAWEŁ II GŁOSIŁ I OSZCZEGAŁ SYN ZOSTAŁ SAM I CHCE DOBRZE DLA CAŁEGO SWIATA OPISUJE TO DLATEGO ZEBY NIE RZADZIC ANI SIE NIE WYBIJAC CZEBA GOCKOWI ANDRZEJOWI TYLKO POMAGAC BO NIE WOLNO NISZCZYC SPRAWDZIŁEM NA SWOIM ZDROWIU MAM DOWOD W DOKUMENTACH I NA GRUNCIE BOGA SERCE SPRAWDZIŁEM SATELITE DLATEGO W ROKU 1995 UKAZAŁA SIE GOCKOWI ANDRZEJOWI NA SZYBIE MATKA BOSKA PO KULI MIAŁEM GŁOWE SZYTE PODPISAŁEM DO PSYCHIATRYKA BO CHCIELI MNIE ZAMKNOC DO WIEZIENIA W 1996 ROKU JAK WSZEDŁEM Z PSYCHIATRYKA TO PUSCILI PO POLSCE MATKE BOSKE FATYMSKE I ROK CZASU BYŁEM SAM BEZ KOLEGOW I KOLEZANEK TYLKO OJCA MIAŁEM I MATKE BYŁEM ODCIETY OD SWIATA TYLKO W POLSCE ZYŁEM ZEBY SWIATU NIE NISZCZYC NIE BYŁO TYLE PIENIEDZY ZEBY GOCKA JAROSLAWA URATOWAC I GOCKA ANDRZEJA WYBIERALI RATOWALI GOCKA ANDRZEJA JUZ ZNACIE TAJEMNICE BOGA POZNAŁEM SATELITE TAK JAK RAKI WYPALAJA LASERAMI TAK MOGA SATELITA SERCEM BOGA
~GOCKO ANDRZEJ
08-04-2017 / 18:55
BARDZO PTOSZE BRONIC RODZINE I PREZYDENTA RP I PREMIER RP PONIEWAZ PODBIJAJA KORWY I GRAJKOW PAMIENTAJCIE 500 PLUS POWINI CI DOSTAWAC KOGO SA DZIECI I SA RAZEM IM ALIMENTY POWINA TA OSOBA DOSTAWAC I PROWADZIC DZIECI CZY DO OJCA CZY DO MATKI TO JEST RATOWANIE RODZINY A MOPS JAK WYPŁACA TO POWINNA SZCZEGULNA KONTROL PROWADZIC I POWIADAMIAC ODPOWIEDNI ORGAN A NIE NISZCZYC KOBIETY MAJA MESZCZYZ LUB MEZCZYZNA KOBIETE
~GOCKO ANDRZEJ
08-04-2017 / 12:23
NAZWISKIEM GOCKO BROMOŁEM DWIE MAŁGORZATY GOCKO ANI PIERSZA ZONA NIE DOSZŁĄ PRAWDY Z WILCZEM ANI DRUGA Z SUCHARSKIEGO DLATEGO SLUB KOSCIELNY Z PIERSZA MAŁGORZTA GOCKO KŁOPOTOWSKA PAPIEZ JAN PAWEŁ II NIE DOKOMCZYŁ Z DRUGA MAŁGORZATA GOCKO BEDNARCZYL CYWILNY SLUB LECH KACZYNSKI NIE DOKONCZYŁ GOCKO ANDRZEJ MUSI MIEC DWIE ZONY I MUSZA ODPOKUTOWAC DO KONCA ZYCIA ZEBY PAPIEZY NIE NISZCZYLI PIERSZA ZONA A DRUGA ZEBY NIE NISZCZYLI PREZYDENTOW PANSTW DLATEGO WNIOSKUJE ZEBY URNA GOCKA ANDRZEJA LEZAŁĄ W KOSCIELE KATEDRZE I DWIE ZONY KOŁO TOKARCZUKA BISKUPA POD MATKO BOSKA JACKOWA TO MAJA DOPILNOWAC
~GOCKO ANDRZEJ
07-04-2017 / 20:52
GOCKO ANDRZEJ PRZEZ PRZEMYSL I KRAKOW MA BLIZNY NA SOBIE KŁAMIA PRZEZ RZESZOW I WARSZAWE TABLETKI NA UROJENIA ZEBY DOJSC PAWDE CHCA PRAWDE TERAZ ZEBY POLSKA UWIERZYŁĄ W RODZINE SWIETA MITO BEDA PRZYJEZDZAC DO PRZEMYSLA KOŁO PELCZARA BISKUPA BEDZIE LEZEC URNA DZIATKA GOCKA WAŁDYSŁĄWA KROLA POLSKI MIAL BYC KRAKOWA WRAZ Z ZONA KOŁO BISKUPA PELCZARA MA LEZEC GOCKO WŁĄDYSŁĄW OJCIEC GOCKO JAROSŁĄW WRAZ Z WRAZ Z ZONA MA LEZEC KOŁO BISKUPA BALICKIEGO URNA MIAL BYC PREZYDENTEM RP WARSZAWA GOCKO ANDRZEJ MA LEZEC KOŁO BISKUPA TOKARCZUKA I DWIE ZONY MALGORZATY GOCKO KOSCIOŁY I CERRKWIE I KRAKOW I WARSZAWA I ROSJA I NIEMCY TERAZ WIEZYCIE ZE POLSKA JEST SERCEM PANA JESUSA
~GOCKO ANDRZEJ
06-04-2017 / 13:56
SWIETA RODZINA DZIADEK OJCEC I SYN GOCKO WŁADYSŁAW MIAŁ BYC KROLEM POLSKI OD 1906 ROKU MIELI GO WYCHOWAC I KRAKOW BY BYŁ STOLICA ALE NIE WOLELI PREZYDENTOW PANSTW GOCKO JAROSŁĄW MIAŁ BYC PREZYDENTEM RP MIELI GO WYCHOWAC OD ROKU 1938 ALE NIE WYCOWALI PRZEZ NIEMCOW I WARSZAWA BYŁĄ ZBURZONA ZEBY NIE BYŁĄ STOLICA GOCKO ANDRZEJ MIAŁ BYC BISKUPEM LWOWA MIELI GO WYCHOWAC OD ROKU 1964 ALE NIE WYCHOWALI PRZEZ KRAKOW BO WALCZYLI O LWOW NIE WOLNO YŁO WAALCZYC BO BY RZYM ZNISZCZYLI TRZESIENIAMI ZIEMI TERAZ OPISUJE JAK GOCKO URATOWAŁ RODZINE KŁOPOTOWSKICH I BEDNARCZYKOW NATALA GOCKO Z PIERSZEGO MALZENSTWA URATOWAL KŁOPOTOWSKICH RODZINE A BEDNARCZYKOW NIE URATOWAŁ BO ZONA DRUGA NAZWAŁĄ EWELINKA ZAMIAST NATALKA CORKE I RATOWAŁA KORWY ZAMIAST RODZINY I ZROBIŁEM CHRZESTNA DLATEGO EWELINKI GOCKO PAWEL SULIBA NIE URATOWAŁ BEDNARCZYKOW DAŁEM MU SWOJE NAZWISKO GOCKO PAWEŁ SULIBA CHCIELI TEZ NIEDZIELA URATOWAC DIECKIEM KŁOPOTOWSKICH TEZ BY NIE URATOWALI DLATEGO MAM DEI ZONY MALGORZATY GOCKO ZPIERSZA KOSCIELNY SLUB Z DRUGA CYWILNY SLUB A WIKTORIA GOCKO CORKA PODBIŁĄ ZWYCIESTWO W 2012 ROKU SIE URODZIŁĄ A EWELINKA GOCKO W 2001 ROKU 26 LUTEGO NA ROCZNICE SLUBU CYWILNEGO 2000 ROK PODBITY A NIE KOMPUTERY CZY SIE PRZESTAWIA