Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Z listów do redakcji - Zawiadomienie Prokuratora Krajowego o przestępstwach adwokat Lucyny Ciurkot z Dębicy.

28.02.2009 r
Stowarzyszenie
Antykorupcyjne SAK

Janusz Lipa

Zawiadomienie Prokuratora Krajowego

O przestępstwie przyczynienia się do śmierci Janiny F. przez adwokat Lucynę Ciurkot.

Uzasadnienie

Adwokat Lucyna Ciurkot prowadzi kancelarię adwokacką przy ul. Fabrycznej 1d od lat słynie z dużej skuteczności i powołuje się na układy z sędziami i pobiera duże wynagrodzenia bez pokwitowań i faktur

- dowód przesłuchania klientów i ich przeciwników w celu ustalenia wpływów i gróźb Lucyny Ciurkot

- dowód z książki przychodów Lucyny Ciurkot.

Przeszłość sędziowska stwarza jej warunki do wpływania na swoich uczniów asesorów.

Jednym z jej wieloletnich klientów była Janina F. prowadząca z mężem Firmę Handlową. Adwokat Ciurkot w ostatnim roku doradzała jej jak przejąć majątki Mieczysława R. który wraz z żoną zmarł nagle, nie pozostawił testamentu oraz Józefa K. który zmarł w wyniku psychicznego znęcania się przez urzędników uniemożliwiających uzyskanie pozwolenia na budowę inspirowanych przez Lucynę Ciurkot.
Pani Ciurkot wraz z denatką błyskawicznie załatwiły dokumentację gdy kupiły ten dom za 10% wartości od niepełnosprawnej córki którą wykierowały do pracy w domu publicznym.

Po śmierci Mieczysława R. Janina F. przedstawiła sfałszowany testament przez innego klienta w Sądzie i przeprowadziła masę spadku na siebie. Tak zeznaje Wiesław G. - brat.

Wnioskujemy o przeprowadzenie dowodu z akt sądowych i powołanie biegłego grafologa do oceny pisma testamentu bo pochodzi od osoby z chorobą alzhaimera a zmarły R. nie chorował nie trzęsło go rękami. Istnieje podejrzenie że testament sporządził klient Władysław D. z Góry Motycznej znany z innych fałszerstw.

- Te okoliczności oraz fakt że adwokat Ciurkot działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej chciał przejąć gospodarstwo agroturystyczne Wiesława G. zam. Głowaczowa poprzez zajęcie go na rzecz spadku dla Janiny F., oraz groźby polegające na odsuwaniu adwokatów i ustalania z nimi pozornych czynności adwokat Ciurkot mogła denatce gwarantować wzbogacenie.

Uważamy że nieoczekiwane ujawnienie tego testamentu wpłynęło na załamanie psychiczne zmarłej, bo spełniające się jej życie rodzinne i zawodowe nie mogło sugerować takich skutków.

Uważamy że adwokat Ciurkot zapewniała zmarłej nierealne wyroki, mogła zmuszać do fałszywych zeznań lub tworzenia testamentów, umów lub innych pism dla innych klientów Lucyny Ciurkot powołuje się na układy z sędziami. Dowodem przeciwko niej jest również fakt że wszyscy adwokaci nie chcą występować w sprawach które ona reprezentuje.

Wnioskujemy o przeprowadzenie dowodu z zeznań sędziów na okoliczność występowania zmarłej w roli świadka w sądzie bo podejrzewamy że wciągani byli w takie interesy.

Wnioskujemy też o przesłuchanie członków rodziny zmarłej na okoliczności samobójstwa i skonfrontowanie zdarzeń, dat, ogłoszenie w prasie o prowadzonym śledztwie i wezwanie pokrzywdzonych do złożenia zeznań.

Wnioskujemy o rzetelne rozpoznanie sprawy bo inni klienci są w depresji spowodowanej przez układane piramidy prawne przez Lucynę Ciurkot i mogą popełnić samobójstwa.

Z poważaniem
Lipa Janusz

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~tk
28-05-2011 / 19:09
Ten złodziej i oszust na usługach sądowych złodziei chodzi na rozprawy wtedy kiedy robi przekręty. To jest harpia bez cienia ludzkich uczuć. Jak hiena idzie za węchem kiedy czuje pieniądze. Cuchnie podłością
~marcin
28-04-2010 / 00:00
Matko, jeżeli chcesz zrobić z ojca swojego dziecka: pedofila przestępcę sadystę alkocholika zadzwoń: Michalina Zbierzchowska-Ochałek - Kraków ul. Floriańska 18 Kontakt: tel.: 422 12 31[b]