Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 09-11-2012

Adwokatka Zofia Gładysz, kancelaria w Tarnobrzegu, za kasę zniszczy nie tylko faceta ale i całą rodzinę... z listów do Redakcji

O "papużce" Z. Gładysz zarówno w Tarnobrzegu jak i w Mielcu chodzą niesamowite legendy. Znana jest ze swojej strategii oskarżania i oczerniania  mężczyzn. Zakompleksiona czy tylko niedopieszczona? A może to efekt choroby sierocej ?
Tak czy inaczej wszystkie kobiety które chcą się rozwieść, wywalczyć duże alimenty lub zgnoić swojego męża powinny z podwiniętą kiecą pędzić właśnie do niej.  Całe środowisko prawnicze , sądownicze wie o tym jaka jest z niej modliszka, zresztą policja i prokuratura również. Mężczyzn którzy padli jej ofiarą jest sporo. Stosuje ona typowo wojenne metody rozgrywki, prowadzi politykę antyrodzinną, zamiast doprowadzać do porozumienia stron jeszcze bardziej je skłóca, jątrzy, prowokuje konflikty.  Specjalnością jej jest właśnie wrabianie mężczyzn w przemoc domową, molestowania, gwałty itp. itd... 
Adw. Gładysz ma swoje utarte ścieżki którymi podąża w przypadku rozwodów, sporów rodzinnych i oczywiście jak zzałatwić podział majątku wspólnego aby stronom już nic nie zostało...
Zaczynając od sprawy o alimenty -  typowy numer, to aby facet się nie dowiedział o terminie rozprawy - w tym celu wprowadza sąd w błąd podają fałszywy adres do doręczenia pozwu. Tylko z plotek - jego baba pochwaliła się koleżance jak to byłego załatwiła - facet dowiaduje się, że była zaoczna rozprawa na której zasądzono astronomiczne alimenty. Orzeczenie oczywiście wysyłane jest na fałszywy adres aby przypadkiem gość nie złożył zażalenia w terminie. 
Kolejny etap to zawiadomienie prokuratury o wieloletnim znęcaniu się męża nad rodziną - to kluczowy etap i bardzo przydatny dla adwokatki ponieważ przecierający szlaki do kolejnych spraw, niszczy faceta i niejednokrotnie jego firmę albo gość jest skończony w pracy. 
Z. Gładysz swoim klientkom przedstawia, że jest to niezmiernie istotna sprawa bo jeśli zapadnie na mężczyźnie wyrok to później każdą sprawę będą mieć ułatwioną o ile nie wygraną. Każdy kto miał styczność ze sprawą o znęcanie się mężczyzny nad kobietą wie jak szybko i łatwo zapadają wyroki w takich  sprawach, zwłaszcza, że daje się je do rozpatrzenia niedoświadczonym siksom "w togach". Kobieta zostaje pouczona, ma zgłaszać że mąż pił, bił ją, gwałcił, awanturował się, wyzywał i obrażał ją  nie dawał pieniędzy, że jest biedna i oczywiście musi cały czas płakać inaczej jej nie wierzą. Sędzina w większości przypadków nie daje facetom prawa głosu, stronniczo ogranicza prawo do obrony, lekceważy wszelkie wyjaśnienia. Mężczyzna "z góry" skazywany jest na przegraną. W sądach mamy typową dyskryminacja mężczyzn = ojców,  przyzwolenie na takie właśnie nieuczciwe postępowanie. 
Adwokatka bezczelnie poucza klientki mówiąc: Proszę siedzieć w domu , próbować prowokować męża, zdenerwować go żeby coś obraźliwego powiedział , prowokować bójki żeby coś zrobił i wszystko nagrywać no i oczywiście wzywać policje i na tej podstawie zrobimy sprawę o znęcanie się . 
Następną bronią adwokatki do walki z mężczyznami są dzieci. 
Doradza wtedy klientce, jak manipulować dziećmi, jak "prać młode mózgi" wbijać w przekonanie, że ich ojciec znęca się nad mamusią , jak bardzo jest zły i  co mają mówić na przesłuchaniu w sądzie oraz jak się zachowywać. Dziecko więc idzie i mówi to co każe matka baaa jest święcie przekonane o tym że rzeczywiście mówi prawdę i że tak się działo. 
Przedstawię to może na autentycznym przykładzie: żona gdy mąż wszedł do kuchni rzuciła w niego szklanką z sokiem. Nie spodziewał się uderzenia - szklanka trafia w klatkę piersiową  a sok rozlała się po ciele -  następnie zaczyna krzyczeć, macha rekami, wali męża woła dzieci o pomoc - ratujcie dzieci on mnie zabije, musicie wszystkim powiedzieć, że tatuś bije mamusie. Dzieci pomimo tego, że nie były wtedy przy sytuacji dopiero po fakcie wbiegały do pomieszczenia dzisiaj są świecie przekonane, że to tatuś wszczął awanturę, będą zeznawać , że byli cały czas przy mamusi jak ta była biła....  wierzy że tak było i na nic tłumaczenia, że przecież bawiła się w pokoju, że wbiegła po fakcie do kuchni... dziecko przeżywa szok widząc ojca oblanego pomarańczowym sokiem, rozbitą szklankę, stres powoduje, że utożsamia się z matką, daje jej wiarę... po prostu szok....  tak zostało jej wmówione Jak dziecku się mówi, ze zmyśla to wpada w agresję, paranoja.... 
Wracając do tematu jak widać adwokatka nie cofnie się przed niczym, działa w myśl zasady "do celu po trupach".  Do swoich zagrywek wciągnie nawet małe niewinne dzieci... czy to ludzkie ? ! ? czy w sądach bezmózgowcy pracują, czy tylko zezwierzęcenie dla kasy ? ! ?
Oczywiście to nie jedyna krzywda jaką im adwokatka wyrządza bo jest jeszcze kwestia ograniczenia i pozbawiania praw ojca , utrudnianie kontaktowania się z dziećmi.  W sprawie o kontaktu robiła wszystko żeby do nich nie dochodziło, żeby pozbawić dzieci ojca i prawidłowego wychowania. Chyba sama wychowywała się w sierocej rodzinie....
Żona zanim przez każdą decyzją skontaktowania się z dziećmi dzwoniła do adwokatki a ta jej doradziła jak utrudniać kontakty. Pisała do sądu że dzieci ojca nie potrzebują, że w ogóle tata tylko szkodzi, wypisywała takie bzdety,  że normalnemu człowiekowi to się w głowie nie mieści. A żona bez niej nie potrafi nawet podjąć najprostszej decyzji, o wszystko się jej radziła i wszystko co ta nakazała to robiła.  A w przypadku kontaktów oczywiście nie chciały aby dzieci widziały się z ojcem, ponieważ były na etapie "prania mózgów"  manipulowania i nastawiania na to aby zeznawać kłamstwa. W końcu kontakty zbliżają dzieci i rodziców, tą patologiczna sytuacje można byłoby odwrócić... Na szczęście bardziej doświadczona kuratorka sądowa wychwyciła tą manipulacje i zabezpieczyła kontakty dzieci z ojcem wypowiadając się bardzo krytycznie o metodach adwokatki. 
W postępowaniu adw. Z. Gładysz widzimy zimny,  wyrachowany biznes, liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Nie liczą się dobra dziecka, rodziny, Państwa. Adwokatka stale podsycała wzajemną niechęć, doprowadzając rozgrywkami wojennymi do wzajemnej nienawiści, mściwości,  chęci zemsty, wykorzystuje układy sądowe, szczując kobiety, że takimi nieuczciwymi metodami szybki łatwy i skuteczny można zniszczenia byłego partnera w najgorszy i najbardziej dotkliwy sposób.
W internecie adw. Gładysz ma trafną opinię: 
,,Ta pani dla kasy zrobi wiele. Zniszczy do reszty rodzinę, przeszkoli świadków by zgodnie zeznawali, nakłamie w swych pismach, a na końcu przegra"
 

,,Bezwzględna osoba, w pogoni za pieniędzmi niszcząca to co pozostało z małżeństw. Po jej wyczynach na sali sądowej osoby rozwiedzione nie mogą na siebie patrzeć. Znana z wrabiania ojców w przemoc domową".

AP 

PS: 
W miniony piątek doszło do tragedii w Mielcu mąż zamordował żonę. Informacja ta mnie zmroziła bo to nienormalne żeby kogoś zabić. Zacząłem zastanawiać się nad tym dlaczego gość to zrobił.. Pierwsze co pomyślałem to to iż mógł znajdować się w takiej sytuacji jak gdzie zabrano mu godność prawo do obrony , niesłusznie oskarżono ośmieszono upokorzono i zniszczono psychicznie materialnie  i od tego po prostu mu odwaliło i to zrobił. Przestało mu na czymkolwiek zależeć. Potem dowiedziałem się  że rozwodził się z żoną i miał sprawę o znęcanie, więc tym bardziej zacząłem się nad tym zastanawiać, jednak to tylko moje przypuszczenia.  Nie popieram zbrodni , bo jest to okrutny czyn jednak nie oceniam tego gościa. Boję się jednak że takie praktyki adwokatów na które przyzwolenie mają od sądów prokuratury ogólnie od prawa rodzinnego  mogą właśnie  doprowadzić do takich tragedii .

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Marcin
05-02-2017 / 11:32
witam.Rowniez mialem przyjemnosc z ta pania porozmawiac w sadzie,i twierdze ze jest cienka,ciagle drozy te same tematy,przed sprawami poczytalem o niej i to co dokladnie tak pisze bylo ze mna.Najpierw alimenty,potem podzial,majatku,a rozwod jednak moja nie chciala,z zona moze bym sie zszedl jakby nie Zofia i naszczescie jej dziekuje bo bym zyl moze nieswiadomie ze pol Mielca bzykalo sie z moja zona.Jak tylko poszla do pani Zofi ,w ciagu paru dni moja zona probowala zrobic ze mnie boksera meskiego,nozownika no i policja za kazde 5 minut spoznienia sie z corka.Tyle ze pani Zofia nie pomyslala ze ja juz zone od dluzszego czasu nagrywalem,jak mi mowila ze jestem dobrym facetem ale mnie juz nie kocha,oczywiscie prawda wyszla nie tak dawno bo zona dala corce telefon stary do zabawy i smski tam byly z pewnym panem typu robie ci loda daje w pupe itd,Jedno porno,Gosc mial lepiej jak ja no i kolegow jej proponowal.Ale sytuacja byla ksiazkowa jak tu inni opisuja.Zona wychodzila na taras twierdzac ze ja pobilem,potem w niedziele z nozem przyszlem pol metrowym czyli z maczeta ,Oczywiscie zglaszala to na policje ale dopiero na drugi dzien.Ponoc byla na odukcjach ale tak ja pralem ze nic nie wykazaly,nawet siniaka nie bylo a darla sie jakby wieprzka zarzynal.Corka stala sie karta przetargowa o wszystko.Nawet zastraszany bylem ze dziecko mi wywiezie za granice jak nie dam jej rozwodu za porozumieniem stron.Oczywiscie napewno zona sie nie przyznala pani mecenas ze juz analnie byla pchana przez innego goscia.Ja teraz zlozylem sprawe o rozwod i ciekawe czy bedzie pani mecenas na tej rozprawie czy zona wogole przyjdzie bo oczywiscie gosc sie zabawil i sa nawet smsy jak swoich kolegow na sile przysylal po dyskotekach.oczywiscie na kontaktach i alimentach ja zwyciezylem bo place 300 zl.a cora juz 7 lat ma.podzial majatku tez byly jaja ale zona chyba ciut w plecy z dommem poszla.a teraz jeszcze rozwod ,ktory ja wkoncu zalozylem.Gwarantuje wam ze jakby sobie znalazla innego prawnika to bysmy sie tez rozwiedli ale przynajmniej bysmy rozmawiali ze soba .A ja niestety dzieki pani Gladysz nie chce mojej zony ani znac widziec i rozmawiac z nia.Bo nie bilem zony i nawet teraz jej nie uderze,sama sie teraz po glowie bije ze trafila na taka prawniczke.Bo ludzie sie rozchodza i maja szacunek do siebie a dzieki pani Gladysz moja jeszcze zona jest nikim tylko powietrzem,Czekam teraz na pania przy rozwodzie to bedzie pani sie tlumaczyc dlaczego pani klijentka sie puszczala.
~Daniel
05-02-2016 / 18:44
Witam wszystkich wlasnie zaczolem sprawe o podzial majatku:)Mecenasem mojej bylej zony jest ZOFIA GLADYSZ:)I na podstawie tego artykolu moge z wszelka pewnoscia stwierdzic ze to wszystko prawda bo umnie odbywa sie podobnie:)Zostal zastosowany trik z adresem:):)Ale niepekam moze trafi kosa na kamien:)A znajac mnie to napewno:)Pozdrawiam cala redakcje:)
~iza
02-02-2016 / 18:04
a ja jestem kobietą i to co powyżej spotkało mnie właśnie ze strony adwokata ( podły facet) byłego już męża, moje życie to gruzy i bieda. Wydatnie pomogła tu sędzina z sądu rejonowego - wbrew logice, faktom i dowodom - ja zostałam skrzywdzona, oszukana, oczerniona i znieważona. Sprawa grubymi nićmi szyta o alimenty mimo orzeczenia rozwodu z winy byłego męża (inny sąd ). Do kogo się udać po pomoc ? brak słów
~Jenny
05-01-2015 / 06:48
As Charlie Sheen says, this article is "WGN!ININ" mvezjw.com [url=expmsxfk.com]expmsxfk[/url] [link=dmovuwqmj.com]dmovuwqmj[/link]
~Dani
20-12-2014 / 22:09
"especially being worn by someone with (sic)no culutre- a blank canvas"how dare you say this human has no culutre? who are you to say Sandra is a blank canvas? she is one of the most creative and inspiring people whose blogs I have had the privilege of following. just because you think Sandra has made a mistake in using a headdress that was created by a culutre other than her own does not give you the right to say that she herself does not have a culutre. though i was adopted and did not know that i had actual part Italian blood until recently, i was raised by an Italian and consider myself to have an undertanding, respect, and part in Italian culutre regardless of whether I was born in Italy or not. one does not have to be the race to be the culutre. a person is raised in such a way and educated about culutre as they grow up. it becomes part of their being, regardless of what they look like or what color they are. how can you say she is a blank canvas? is it just because she is white? i don't understand this concept, not in the least. how can people crusade for understanding and try to inform people on how cultural appropriation can be damaging and still manage to be so ignorant and racist at the same time, i have no idea. there is no excuse for being so insulting toward another person who means you and your culutre or the Indian culutre no harm. in the tribe that this headdress was created it stands for something... what i am left wondering is that if it's meaning were so important how could it have made it's way into Sandra's hands if she were so undeserving of wearing it? and furthermore how does it get into people's minds that cultural symbols couldn't possibly be used (without being offensive) to express something metaphorical in a photograph or project, such as a fashion line?
~emil
30-10-2014 / 10:45
"przecież wszyscy o tym wiedzą a ten człowiek dalej sobie pracuje ?? dla mnie to nie wiem niedoopisania wie policja wie prokuratura wie sąd i co ?? NIC !!!!!!! nikt nic nie robi w tym temacie ciekawe jak długo będzie tak jeszcze praktykować ??" Nie zauważyłeś że rozwód to intratny interesik dający pracę i pieniądze dla adwokatów, sądów, rodek itp, dlatego nikomu nie zależy żeby coś zrobić czy coś zmienić na lepsze. Jest takie stare powiedzenie czosnkowe - " gzie dwóch się bije tam trzeci korzysta" a także " jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze" i teraz wszystko jasne
~Jacek
16-10-2014 / 10:11
Inez już nie długo się przekonam co potrafi jeszcze ale zastanawiam się czy nie można złożyć skargi na tą adwokat. nie wiem może sa ludzie którzy by chcieli jakoś to zrobić ??? przecież wszyscy o tym wiedzą a ten człowiek dalej sobie pracuje ?? dla mnie to nie wiem niedoopisania wie policja wie prokuratura wie sąd i co ?? NIC !!!!!!! nikt nic nie robi w tym temacie ciekawe jak długo będzie tak jeszcze praktykować ??
~boguslaw
25-09-2014 / 18:40
"Witam. 3 wrzesnia zeznalem przed Sadem Rejonowym w Boleslawcu : Bronislawa B. w obecnosci mgr.adw. Anny Aljanowicz „ KANCELARIA ADWOKACKA. ALJANOWICZ ANNA” Zgorzelecka 46 59-700 Bolesławiec woj. dolnośląskie telefon: +48 75 7322276 skladala propozycje „ Korupcyjna „ Bieglej sadowej Ofman Lilia. Biuro usług budowlanych. wycena nieruchomości zanizenia wartosci domu 59-700 Trzebien Ul. Kolejowa 7. W pierwsyzm przypadku sie nie udalo Bronislawie B. W drugim jak Panstwo widza : www.yelp.pl/biz_photos/przedsi%C4%99biorstwo-wielobran%C5%BCowe-kon- ocenyfirm.com/biz/karpinski-jerzy-przedsiebiorstwo-wielobranzowe-kon parezja.pl/nieuczciwy-biegly-jeleniej-gory/ www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac Reka sprawiedliwosci dopadnie Bronislawe B. pseldo bieglego Jerzego Karpinskiego z Jeleniej Gory i mgr. adw. Anny Aljanowicz „ KANCELARIA ADWOKACKA. ALJANOWICZ ANNA” Walczylem z korupcja Cale zycie i tym razem nie odpuszcze. [Nasz Wywiad] „Z Donaldem Tuskiem chodziłem do jednej szkoły, a dziś…” blogpublika.com/2014/05/01/nasz-wywiad-z-donaldem-tuskiem-chodzilem- "
~Inez
12-09-2014 / 13:35
Jacku mnie również dziwi fakt,że tak podły człowiek nadal wykonuje ten zawód. Uwierz mi ,że ona nie ma tak tylko na mężczyzn ale również niszczy kobiety. :(
~Jacek
17-07-2014 / 14:17
Ja mam tak samo wspomniana pani G. chce mnie tak samo załatwić prokuratura, policja, jakieś dziwne oskarżenia o kradzież kurcze nękanie telefonami a dodam że mam dwoje dzieci i jedno jest u mnie a drugie z żoną z którą jestem w trakcie rozwodu i tylko kasa jej w głowie i nic więcej może się kiedyś opamięta co robi w ten sposób .I jak zwykle facet ma zawsze prze.........!!!! gdzie jest sąd że daję tak działać takiej pani adwokat ? czy nie ma nikogo żeby temu ukrucić a może się jej boją ? Każda rozmowa z innym adwokatem na temat pani G. ( oczywiście pani bo na miano "adwokat" trzeba sobie zasłużyć ) kończy się przestrogą i przekazaniem informacji co będzie następny krokiem pani G. , nawet na policji powiedzieli żebym był ostrożny bo będe oskarżany ze wszystkich stron czy taka jest sprawiedliwość że wszyscy wiedzą ale nikt nic z tym nie zrobi ?A może takie ma układy p G.?życzę wszystkim wytrwałości ja jeszcze ją mam .